مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در ملارد

نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

دلایل نیاز به تعمیر یخچال جی پلاس

در هنگام استفاده دراز مدت از یخچال جی پلاس، امکان دارد با بعضی مشکلات و خرابی‌هایی روبه رو شوید که نیازمند به تعمیر هستند. بعضی از علتهای نیاز به تعمیر یخچال جی پلاس عبارتند از:

 1. عدم یخ‌زدایی به موقع: یخ زدگی در قسمت فریزر می‌تواند موجب مشکلاتی مثل خنک نشدن یخچال و بالا رفتن مصرف انرژی شود.
 2. لرزش و صدا: در حالتی که یخچال جی پلاس شما با صدای بلندی کار می‌کند یا در حین استفاده لرزش دارد، امکان دارد نیاز به تعمیر داشته باشد.
 3. خرابی کمپرسور: کمپرسور وظیفه ایجاد سرمایش و حرارت در داخل یخچال جی پلاس است. در حالتی که کمپرسور خراب شود، یخچال به درستی کار نمی‌کند.
 4. خرابی در درب‌ها: در صورتی که درب‌های یخچال جی پلاس شما خراب یا کج شده باشند،امکان دارد یخچال دچار ایراداتی شود و نیازمند به تعمیر داشته باشد.
 5. خرابی در ترموستات: ترموستات وظیفه کنترل دمای درون یخچال جی پلاس است. به طوری که ترموستات خراب شود، احتمال دارد دمای داخل یخچال به درستی تنظیم نشود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بکو در کرج

آموزش تعمیر یخچال جی پلاس

تعمیر یخچال جی پلاس به علت پیچیدگی بالای دستگاه، بهتر است به واسطه تعمیرکاران حرفه ای انجام شود. با این حال، بعضی مشکلات ساده مثل تمیز کردن یخچال یا عوض کردن فیلتر آب را می‌توانید خودتان انجام دهید. در ادامه، به برخی از این موارد می‌پردازیم:

 1. تمیز کردن یخچال: برای تمیز کردن یخچال جی پلاس، خوب است از محلول آب و سرکه استفاده کنید و قسمتهای داخلی یخچال را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. همینطور، بهتر است هر چند وقت یکبار یخچال را خالی کرده و آن را تمیز کنید.
 2. تعویض فیلتر آب: برای عوض کردن فیلتر آب یخچال جی پلاس، اول باید فیلتر پیشین را باز کرده و آن را از درون یخچال خارج کنید. بعد فیلتر جدید را با دقت در جای خودش قرار داده و با گرداندن ساعتگرد، آن را بفشارید تا در محل خود قرار بگیرد.
 3. بررسی خطای یخ‌زدگی: به طوری که بخش فریزر یخچال جی پلاس شما با ایراد یخ‌زدگی روبرو شده باشد، باید اول دکمه یخ‌زدایی را بر روی پنل کنترلی یخچال جی پلاس فشار دهید. هنگامی که این روش جواب ندهد، بهتر است با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید.
 4. بررسی خطای ترموستات: در صورتی که دمای داخل یخچال جی پلاس به درستی تنظیم نشود، امکان دارد ترموستات دستگاه خراب شده باشد. در این صورت، بهتر است با تعمیرکاران ماهر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اندیشه

چه کارهایی کنیم تا نیاز به تعمیر یخچال جی پلاس نداشته باشیم؟

بعضی اقدامات ساده می‌تواند کمک کند تا نیازمندی به تعمیر یخچال جی پلاس کمتر شود. در زیر به بعضی از این اقدامات اشاره می‌شود:

 1. نگهداری دوره‌ای و تمیز کردن یخچال: برای پیشگیری از بوی ناخوشایند و ایجاد بیماری‌های حاصل از میکروب‌ها، باید یخچال را به شکل دوره‌ای تمیز کرده و هیچ وقت غذاهایی را در آن نگه ندارید که تاریخ انقضایشان گذشته باشد.
 2. تنظیم درجه حرارت صحیح: تنظیم درجه حرارت یخچال در محدوده‌ای مناسب می‌تواند کمک کند تا دستگاه به طور صحیح کار کند و کاهش مصرف برق داشته باشد. بهتر است دمای یخچال را تقریبا 3-5 درجه سانتیگراد و دمای فریزر را در حدود منفی 18-15 درجه سانتیگراد تنظیم نمایید.
 3. استفاده از برق کمتر: بعضی کارکردهای یخچال مثل درب باز نگه داشتن آن بیش از اندازه و یا استفاده از بعضی امکانات مثل بخش یخ ساز، موجب افزایش مصرف برق و کارکرد نامناسب یخچال می‌شود. پس، بهتر است از برق کمتری برای کارکرد یخچال استفاده کنید.
 4. نصب و استفاده از فیلتر آب: استفاده از فیلتر آب برای یخچال جی پلاس، می‌تواند از ورود ذرات خارجی و آلودگی‌ها به داخل دستگاه پیشگیری کند و کیفیت آب در یخچال را بهتر کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال بلومبرگ در اندیشه

کد خطاهای یخچال جی پلاس

در یخچال جی پلاس، برای نمایش دادن خطاهای مختلف از یک سیستم کد استفاده می‌شود که به کد خطا معروف است. این کدها به کارشناسان تعمیرات کمک می‌کنند تا ایرادات دستگاه را تشخیص داده و حل کنند. در زیر به بعضی از کدهای خطای متداول در یخچال جی پلاس اشاره شده است:

 • کد خطای F1: این کد به منظور ایراد در سیستم کنترل دما است. احتمال دارد علت این خطا نقص در سیم‌ها، ترموستات، سوئیچ‌ها یا مدارهای الکترونیکی باشد.
 • کد خطای F2: این کد به منظور ایراد در سیستم سرمایشی یا فن هوا است. امکان دارد علت این خطا نقص در فن ها، کنترلر فن، یا مدارهای الکترونیکی باشد.
 • کد خطای F3: این کد به منظور ایراد در موتور فن است. امکان دارد علت این خطا نقص در موتور فن یا مدارهای الکترونیکی باشد.
 • کد خطای F4: این کد به منظور ایراد در سیستم سرمایشی یا فن هوا است. احتمال دارد دلیل این خطا نقص در فن ها، کنترلر فن، یا مدارهای الکترونیکی باشد.
 • کد خطای F5: این کد به منظور ایراد در سیستم یخ‌زدایی است. امکان دارد علت این خطا نقص در ترموستات یا مدارهای الکترونیکی باشد.
 • کد خطای F6: این کد به منظور ایراد در سیستم گرمایشی است. احتمال دارد علت این خطا نقص در ترموستات یا مدارهای الکترونیکی باشد.
 • کد خطای F7: این کد به منظور ایراد در سیستم آب‌ سردکن و فیلتر آب است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *