مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در کرج

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در کرج

دلیل گرم شدن ساید بای ساید سامسونگ

نخستین گامی که در راستای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ می بایست برداشته شود این است که ایراد آن ریشه یابی شود.

در صورتی که متوجه شوید که ایراد دقیقا مرتبط با کدام بخش یخچال است کار تعمیر آن خیلی ساده تر خواهد شد.

یکی از ایرادات رایج در تمام یخچال ها، گرم شدن یخچال و یا سرد نشدن آن به اندازه کافی است که امکان دارد به دلایل زیر رخ دهد:

اولین دلیل ممکن است تنظیم نشدن درجه دمای یخچال به شکل مناسب باشد. دمای تنظیم شده برای یخچال در فصول گوناگون سال متفاوت است و عدم توجه به همین مورد امکان دارد در عملکرد یخچال شما اختلال ایجاد نماید.

دمای مناسب برای زمستان ۳ تا ۴ درجه سانتی گراد و برای تابستان ۱ تا ۲ درجه سانتی گراد است و اگر این تنظیمات را در اول فصول تغییر ندهید به مشکل برخورد خواهید کرد.

یکی دیگر از دلایلی که سبب می گردد یخچال ساید بای ساید سامسونگ صحیح خنک نشود این است که بیشتر از اندازه توان از آن کار بکشید! یعنی مقدار مواد غذایی که داخل یخچال قرار داده اید بیشتر از اندازه باشد.

همینطور قرار نگرفتن یخچال در فضای مناسب سبب می‌شود گردش هوا در یخچال به طور صحیح انجام نشود و بنابراین همه ی فضای یخچال خنک نشود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در فردیس

پیشنهاد ویژه: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ با قیمت مناسب و گارانتی معتبر به وسیله بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ در کرج

عوامل نام برده شده مواردی می باشند که به خاطر عدم توجه امکان دارد اختلال ایجاد کنند و با یک تغییر ساده هم رفع خواهند شد.

ولی هموراه مشکل گرم شدن یخچال ساید بای ساید سامسونگ محدود به این دلایل نیست و گاهی اوقات ایراد در قطعات آن است.

یکی از موارد، خراب شدن لاستیک درب یخچال می باشد. وقتی لاستیک پاره شود یا صدمه ببیند، هوا از میان درب به درون محفظه انتقال یافته و روی دمای یخچال اثر می‌گذارد.

خرابی کمپرسور و یا فن کمپرسور نیز از علت های دیگر بروز این مشکل است. کار کمپرسور تنظیم دمای یخچال و کار فن همگن نگه داشتن هوا درون یخچال است.

پس در صورتی که هر کدام از این قطعات دچار ایراد شود، یخچال به اندازه کافی خنک نخواهد شد.

نشتی گاز مبرد نیز سبب می‌شود یخچال به قدر کافی خنک نشود. گاز مبرد یخچال دلیل اصلی خنک کنندگی آن است و درون لوله های کندانسور جریان دارد. در صورت صدمه به لوله ها، این گاز نشتی پیدا نموده و نیاز به شارژ دوباره خواهد داشت.

ولی خراب شدن ترموستات ( که البته بیشتر در یخچال های قدیمی رخ می دهد ) می‌تواند سبب شود یخچال به اندازه کافی سرد نشود و یا برعکس، بیشتر از اندازه سرد شود در حدی که همه ی مواد غذایی منجمد شوند.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید جنرال استیل

دلیل سرد نشدن آب ساید بای ساید سامسونگ

آبسردکن یخچال ساید بای ساید سامسونگ، یکی از قسمت های پرکاربرد آن می باشد که روزانه به کرات مورد استفاده قرار داده می شود.

همه ما علاقه داریم وقتی سراغ یخچال می‌ رویم آب خنک برای نوشیدن وجود داشته باشد و در صورتی که آب یخچال بر عکس خواسته ما گرم باشد مذاقمان تنگ خواهد گردید.

دلیل سرد نشدن آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را می بایست در خراب شدن آبسردکن آن جستجو نمود.

دلیل سرد نکردن آبسردکن  ساید بای ساید سامسونگ

در صورتی که آبسردکن یخچال ساید بای ساید، آب یخچال را به اندازه کافی و مطلوبی خنک نمی‌ کند، می بایست ایراد را در دمایی که برای ترموستات تنظیم نموده اید و یا برد کنترلی آبسردکن جستجو نمائید.

اگر تنظیمات نادرست باشد می‌توانید به سادگی ، با کمک دانسته های خود و یا با کمک دفترچه راهنما یا تکنسین تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ آن ها را اصلاح کنید.

ولی در صورتی که مشکل از برد کنترلی باشد به جز گرم بودن آب، عملیات های دیگری هم در کل یخچال دچار اختلال خواهد شد.

این برد قسمت های مختلفی را کنترل می‌ کند که ممکن است خراب شدن مرتبط با یکی از آن ها و یا کل آن ها باشد. در صورتی که کل برد کار نمیکرد اتصال کوتاه و سوختگی را بررسی نموده و در صورت لزوم برد را به طور کامل تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید دیپوینت

صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

متوجه شدیم که اغلب مشکلاتی که در عملکرد یخچال ساید سامسونگ اختلال به وجود می آورند مرتبط با تنظیمات نادرست آن هستند. صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ، وسیله ای است که کمک بسیاری برای تنظیم صحیح یخچال می‌رساند و به کمک آن می‌ توانید ریشه اشکال را تا اندازه خوبی متوجه شوید.

نشانه thaw در صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نشانه thaw در صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به شما کمک می‌ کند تا زمان یخ زدایی معین شود. شما می‌ توانید بین دو حالت thaw 5hr و Thaw 10h جهت یخ زدایی مواد غذایی استفاده نمائید که در شکل اول یخ زدایی طی ۵ ساعت و در شکل دوم طی ۱۰ ساعت اتفاق خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید الکترواستیل

نشانه power cool در صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نشانه Power Cool در یخچال ساید بای ساید سامسونگ برای اوقاتی است که می‌ خواهید در مدت زمان کوتاهتری مواد داخل یخچال را خنک نمائید. این حالت که با کلید Fridge نمایش داده می‌شود دما را از یک تا هفت درجه سانتی گراد تنظیم می نماید.

وقتی این گزینه را فعال می نمایئد، موتور یخچال ۵۵ دقیقه مداوم فعالیت نموده و برای جلوگیری از صدمه دیدن آن ۵ دقیقه استراحت می‌ کند.

در صورتی که قصد داشته باشید این حالت را غیر فعال کنید مجددا کلید fridge را ۳ ثانیه نگه داشته و سپس رها کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *