تعمیرات یخچال, مقالات

ارور یخچال اسنوا

ارور یخچال اسنوا -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

ارور یخچال اسنوا

نمایان شدن کد خطا بر روی نمایشگر یخچال های اسنوا موقع بروز اختلال را می توان از خصوصیات خوب و بارز این برند محسوب کرد. در صورت بروز ایراددر یکی از قسمت ها یا قطعه های یخچال اسنوا، مشکل به وسیله تجهیزات و سنسورها تشخیص داده می شود. بعد نمایشگر یخچال، خطای مورد نظر را نمایش می دهد.

بیشر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در کرج

کد خطا H و H1 در یخچال فریزر اسنوا

محدوده دمایی در یخچال به کیفیت ساخت آن متفاوت است. ولی معمولا، اگر دمای داخلی یخچال از 18 درجه بیشتر شود، این هشدار روی صفحه نمایش آن نشان داده می‌شود. کمبود یا نبودن گاز کافی در موتور از سری عوامل مهم به وجود آمدن این ایزاد به حساب می آید.

برخی اوقات، در یخچال فریزر اسنوا، ارور H و H1 به خاطر خراب شدن درب نمایش داده می‌شود. خطای H1 به فریزر اسنوا اشاره می کند و وقتی با افزایش یافتن دما در فریزر، این خطا نشان داده می‌شود. دمای فریزر همیشه باید کمتر از 9 درجه باشد. در بیشتر مدل‌های یخچال فریزر اسنوا، این خطا به همراه یک صدای بوق مکرر همراه است.

بررسی خطا و کد خطای F1  تا F9 در یخچال فریزر اسنوا

یکی از دسته‌بندی‌های مهم در کدهای خطای یخچال، دسته‌بندی به کدهای F است که از ۱ تا ۹ شماره بندی می‌شوند و هر کد مرتبط با یک نوع خرابی مخصوص است. بررسی کردن این کدها برای تعمیر خیلی مهم است.

افزون بر این، خطای یخچال مدل ۲۸۸ اسنوا و کد خطای ۸۱۰ هم اشتراکی در این زمینه دارند، به منظور دیگر، تمامی مدل‌های یخچال اسنوا، کدهای F مشترک دارند و خرابی‌های آنها یک شکل است. در فهرست زیر می‌توانید اطلاعات کاملی را در این زمینه مشاهده کنید.

بیشر بخوانید: تعمیرات یخچال امرسان در فردیس

بررسی کد خطا و خطای F1 

این کد خطا به سرد نشدن اواپراتور اشاره می کند. با خراب شدن لاستیک دور درب یا باز و بستن بیش از اندازه آن این خطا در یخچال فریزر اسنوا مشاهده می شود. به هیچ وجه به طور فردی اقدام به تعمیرتن و رفع کردن خطای دستگاه نکنید. چون عواقب غیر قابل جبرانی به همراه خواهد داشت.

بررسی کد خطا  و خطای F2 

کد خطای  F2 یخچال اسنوا مزتبط با خراب شدن سنسور داخل فریزر است. این خرابی خیلی مهم بوده و باید فورا اقدام شود. تعمیرات یخچال فریزر اسنوای خود را پشت به تعویق نیندازید. توجه نکردن به تعمیر به موقع لوازم خانگی، آسیب های بیشتری را به دنبال خواهد داشت. خراب شدن سنسور داخل فریزر موضوعی مهم محسوب میشود. برای رفع این مشکل شما باید سنسور را تعویض کنید. برای انجام این کار از کارشناسان تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بررسی کد خطا  F3 ارور یخچال اسنوا

این ارور مربوط به خرابی سنسور یخچال اسنوا است. با خرابی سنسور داخل یخچال، شما این کد خطا را روی نمایشگر مشاهده خواهید کرد. برای برطرف کردن  این اختلال، در ابتدا شما باید سوکت سنسور را چک کنید. گاهی اوقات تعویض سنسور مشکل را حل می کند.

بررسی کد خطا و خطای F4 

خطای F4 یخچال اسنوا به خراب شدن سنسور دیفراست اشاره می کند. این سنسور تاثیر بسزایی در کارکردهای کلی یخچال های اسنوا دارد. در این وضعیت باید برد الکترونیکی یا خود سنسور را تعویض کنید. تعویض کردن سنسور در بیشتر مواقع ایراد را رفع می کند.

بررسی کد خطا و خطای F5 

این کدخطای یخچال فریزر اسنوا به انجام نشدن روند دیفراست اشاره دارد. کد خطای F5 اختلال های شدیدی را در کارکرد کلی یخچال شما به وجود می آورد. از سری راهکار های طراحی شده برای این ایراد می توان به بررسی کردن المنت اشاره داشت.

بررسی کد خطا و خطای F6 یخچال اسنوا

خطای F6 یخچال اسنوا به دلیل صدمه به آی سی حافظه رخ می‌دهد، که یکی از اجزای مهم در برد الکترونیکی است. این آی سی با کارکرد قابل اعتماد خود، کارکرد درست دستگاه را تضمین می‌کند. جهت خرابی، لازم است که برد الکترونیکی یخچال را عوض کنید. جهت خراب شدن برد الکترونیکی و مشاهده این خطا از کارشناسان تعمیرات سرویس کمک بخواهید.

بیشر بخوانید: تعمیرات یخچال هیمالیا در ملارد

بررسی کد خطا و خطای F7 

دو کد خطا کد F7 و F8 یخچال اسنوا می توانند به یک خرابی و اختلال اشاره داشته باشند. این اختلال مرتبط با فن فریزر یا یخچال است. با خراب شدن فن یخچال اسنوا، شما با خطای F7 رو به رو می شوید.

بررسی کد خطا F8 ارور یخچال اسنوا

ظاهر شدن این کد خطا به منظور خرابی فن فریزر است. فن فریزر را بررسی کنید. جهت سوختن یا مشاهده اختلال، باید عوض شود.

بررسی کد خطای F9 

کد خطای F9 خطای یخچال اسنوا به خراب شدن هیتر فریزر اشاره دارد. خراب شدن هیتر فریزر موضوع مهمی محسوب میشود. این خرابی، فرایند انجام فعالیت های خاص، مثل خنک کردن فریزر را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در نهایت در چنین شرایطی سریعا برای تعمیر دستگاه خود اقدام کنید. از طریق سایت تعمیرات سرویس به صورت آنلاین ثبت درخواست کنید.

کلام آخر

وقتی که یک قطعه الکتریکی یا الکترونیکی یا قسمتی از یخچال را مثل یخ ساز، فن، سوئیچ، دمپر و… بر می دارید، در مدت زمان معینی کد خطای یخچال اسنوا t نشان داده می‌شود.

جهت از بین بردن کد خطا کافی است یخچال را از برق بکشید و قطعه جدا شده را دوباره متصل کنید بعد مجدد یخچال را به برق متصل کنید تا به این صورت کد خطا پاک شود.

اگر مهارت و تخصص کافی در زمینه رفع کردن کدخطا ندارید، یشنهاد می‌شود جهت پیشگیری از صدمه به دستگاه حتما از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com