تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال امرسان در فردیس

تعمیر یخچال امرسان در فردیس -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال امرسان در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال امرسان در فردیس

لوازم برقی و به ویژه یخچال، دستگاه هایی میباشند که از حساسیت خیلی بالایی برخوردار هستند و برای تعمیرات و عیب یابی آنها باید مهارت کافی داشته باشید، چون اگر تخصص شما کافی نباشد و قصد داشته باشید خودتان کار تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر امرسان را انجام دهید، امکان دارد ایرادای را غلط شناسایی کنید یا یرادای را بیشتر کنید و به این راه به یخچال آسیب های جدی تری بزنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال آرچلیک

موارد مهم در یخچال فریزر امرسان چیست؟

برای اینکه یخچال شما دچار ایراد نشود و احتیاجی به تعمیر یخچال امرسان و فریزر آن نداشته باشید، لازم است مواردی را در زمان استفاده از آن رعایت کنید که در ادامه این نکات را باهم چک می کنیم:

1- تراز بودن یخچال:

اولین امر مهم در قراردادن یخچال این است که سطح آن کاملا صاف باشد و با استفاده کردن از یک تراز، به درستی یخچال را تراز کنید تا به یک سمت کج نباشد.

کج بودن یخچال می تواند در کارکرد موتور آن ایراد ایجاد کند و این امر موجب می شود خیلی سریع به تعمیر یخچال فریزر خودتان نیاز پیدا کنید. اگر تراز ندارید، می توانید از یک بطری نوشابه که در آن آب قرار دارد استفاده کنید تا به شکل حدودی تراز را انجام دهید و یخچال تعادل بهتری داشته باشد.

2- دور از نور مستقیم آفتاب:

برخی اوقات دیده می شود که بعضی از افراد، یخچال فریزر را در راستای تابش مستقیم آفتاب قرار می دهند. این امر موجب می شود که به موتور یخچال فشار بسیاری وارد شود تا بتواند محیط داخل یخچال را خنک کند و در نهایت این موضوع، امکان دارد یخچال دچار ایرادات خیلی زیادی شود. پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان یخچال را در راستای تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

3- دور از باران:

گذاشتن یخچال در کنار پنجره و جاهای دیگری که امکان دارد در برابر بارش باران قرار بگیرند، کار خیلی خطرناکی است و می تواند ایرادات جدی برای یخچال به وجود آورد. یخچال با برق کار می کند و ریخته شدن آب روی آن، می تواند مشکل های زیادی را در کارکرد یخچال به وجود آورد و حتی خطراتی را هم به همراه داشته باشد. بنابراین به هیچ عنوان یخچال را در نزدیکی بارش باران قرار ندهید.

4- فضای کافی:

گذاشتن یخچال در محیطی که جای کافی نداشته باشد، کار درستی نیست و سبب می شود موتور یخچال دچار ایراد شود. تلاش کنید فضای کافی برای یخچال در نظر داشته باشید و در پشت یخچال مقداری فاصله از دیوار قرار دهید تا موتور یخچال داغ نکند و بتواند هوای کافی را به گردش در آورده و خنک شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر

علائم خراب شدن یخچال و فریزر امرسان

در ادامه می خواهیم برخی از ایراداتی که با عیب یابی یخچال فریزر امرسان می توانید آنها را رفع کنید، چک کنیم.

1- روشن نشدن یخچال امرسان:

یکی از ایرادات نگران کننده ای که امکان دارد با آن مواجه شوید، روشن نشدن یخچال امرسان است.

این ایراد امکان دارد به عوامل مختلفی مثل خرابی محافظ برق و یا ضعیف بودن برق رخ بدهد. پیشنهاد می کنیم اول عیب یابی یخچال فریزر امرسان را خودتان انجام دهید و سیم های برق و محافظ و برق شهری را چک کنید تا اطمینان پیدا کنید که ایرادی در این موارد وجود ندارد.

همینطور سیم یخچال را تا انتهای چک کنید، چون برخی اوقات امکان دارد سیم یخچال دچار پارگی شده باشد و این امر موجب شود که ایرادات جدی برای آن ایجاد شود.

2- سرد نشدن یخچال امرسان:

تنها وظیفه هر یخچالی، این است که بتواند محیطی سرد به وجود آورد تا مواد غذایی موجود داخل آن فاسد نشوند.

ولی برخی اوقات احتمال دارد با ایراد سرد نشدن یخچال امرسان رو به رو شوید. این ایراد امکان دارد به خاطر عوامل مختلفی اتفاق بیفتد، به همین جهت پیشنهاد می کنیم پیش از هرچیزی، خودتان موارد زیر را چک کنید تا عیب یابی یخچال فریزر امرسان را انجام دهید:

سیم های خازن: کثیفی سیم های خازن در پشت یخچال، می تواند سبب شود که خنک کردن یخچال به درستی انجام نشود. در این حالت بهتر است از یک برس کمک بگیرید تا سیم های خازن را به خوبی تمیز کنید و ایراد را رفع کنید.

فاصله یخچال با دیوار: خیلی اهمیت دارد که در پشت یخچال، چند سانتیمتر با دیوار فاصله داشته باشد تا هوای کافی جریان داشته باشد.

چون جهت جریان نداشتن هوا در پشت یخچال، موتور داغ می کند و نمی تواند به درستی کار خود را انجام دهد. پیشنهاد می کنیم این موضوع را چک کنید و اگر فاصله یخچال با دیوار کم بود، حتما مقداری این فاصله را بیشتر کنید.

پس از بررسی کردن دو مورد بالا اگر متوجه شدید که ایراد از آنها نیست، احتمالا قطعه های دیگر یخچال مشکل دارند که بهتر است آنها را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال الکترواستیل

3- سر و صدای زیاد یخچال امرسان:

یکی از ایراداتی که امکان دارد با آن رو به رو شوید، صدای زیاد یخچال است. این ایراد می تواند به خاطر عوامل متعددی ایجاد شود. امکان دارد این امر به دلیل ایراد در فن اپراتور یخچال باشد یا فن اپراتور یخچال با یخ برخورد کند و این صدا را به وجود آورد. به هر حال بهتر است برای حل کردن این ایراد از یک متخصص عیب یابی یخچال فریزر امرسان کمک بگیرید.

4- برفک زدن یخچال فریزر امرسان:

یخچال های قدیمی به شکل برفکی کار می کردند؛ ولی یخچال های جدید دیگر برفک ندارند و این امر در آنها رفع شده است. ولی گاهی اوقات احتمال دارد به خاطر ایرادات مختلف، شاهد برفک زدن یخچال فریزر امرسان باشید.

این ایراد احمال دارد به خاطر باز ماندن درب یخچال باشد و یا گرم بودن دمای محیط هم می تواند سبب این ایراد شود. اگر هیچ یک از این موارد علت برفک زدن نیستند، شاید بهتر باشد از یک تعمیرکار یخچال فریزر امرسان برای این حل آن کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *