تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در کرج - تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس - ملارد - کرج - مارلیک- تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر خطاهای ماشین لباسشویی آاگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

اشکالات رایج تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در کرج

ماشین لباسشویی آاگ با عدم تخلیه آب مواجه شده است، دلیل آن چیست؟

در مواردی که آب درون دیگ ماشین لباسشویی باقی مانده است و به همین علت درب ماشین لباسشویی آاگ باز نمی شود در 90 درصد مواقع پمپ ماشین لباسشویی صدمه دیده است. در ماشین لباسشویی آاگ این اشکال با خطای E20 نشان داده می شود. نکته قابل توجه این می باشد که برای پیشگیری از بروز این ایراد باید هر 2 ماه یک مرتبه دستگاه جرمگیری شده و فیلتر تمیز شود. اگر این ایراد در ماشین لباسشویی آاگ شما دیده می شود با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

چرا پس از شست و شو هنوز هم لکه هایی بر روی لباس ها دیده می شود؟

دو علت می تواند سبب بروز این اتفاق شود. ما در ادامه به چک کردن این دو علت خواهیم پرداخت.

در صورتی که لباس های شما پیش از شست و شو لکه هایی داشته باشد و پس از این فرآیند هنوز هم لکه ها قابل مشاهده باشند؛ امکان دارد  این لکه ها با شست و شوی آب و مواد شوینده از بین نروند و این نمایشگر این می باشد که شما برای این کار احتیاج به یک حلال خواهید داشت. ولی در صورتی که پیش از ریختن لباس ها داخل ماشین لباسشویی، لباس ها لکه ای نداشتند و پس از فرآیند شست و شو این اتفاق رخ داده است، احتمالا علت این حادثه به دلیل نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی آاگ می باشد. شما باید برای برطرف کردن این اشکال موتور ماشین لباسشویی را سرویس نمائید.

به این نکته توجه نمائید که در اغلب این موارد شما باید تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را شروع کنید؛ برای این کار می بایست از متخصصان باتجربه استفاده نمائید که تعمیرات سرویس همه ی این متخصصین را در سطح جهانی آموزش داده.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در کرج

اگر فشار آب منزل اشکالی ندارد به احتمال زیاد مگنت های ورودی آب و حسگرهای واترپمپ با مشکل مواجه شده اند. میبایست توجه نمائید که در سری های جدید افزون بر شیربرقی مگنت ورودی، سیستم اکواستاپ افزوده شده است که میتواند دلیل از آن نیز باشد.

علت اینکه ماشین لباسشویی آاگ می لرزد و در جای خود تکان می خورد چیست؟

آیا ماشین لباسشويي آاگ در جای خودش محکم قرار داده شده است؟ آیا پایه ها دچار لقی نمی باشند؟ در صورتی که این دو مشکل در دستگاه شما نیست به احتمال فراوان یا کمک فنرهای ماشین لباسشویی خراب شده است و یا اینکه دیگ ماشین لباسشویی آاگ دچار مشکلاتی شده است.

دلیل سروصدای زیاد ماشین لباسشویی آاگ چه می باشد؟

تولید سروصدا در ماشین لباسشویی آا گ در 90 درصد مواقع مرتبط با سیستم دیگ و یا موتور ماشین لباسشویی است. اگر بلبرینگ و یا شفت آبکش ماشین لباسشویی آاگ صدمه ببیند ماشین لباسشویی صدای فوق العاده بالایی از خود تولید می کند. این اتفاق در موتور ماشین لباسشویی هم رخ می‌دهد و احتمال تولید صدا موجود است. البته موارد دیگری هم عامل تولید سروصدا در ماشین لباسشویی آاگ هستند که احتمال کمتری نسبت به موارد گفته شده دارند.

ماشین لباسشویی آاگ خاموش است ولی آب درون آن جمع می شود، دلیل آن چیست؟

در اغلب موارد مشاهده می نمائید که دستگاه خاموش شده و حتی از برق کشیده شده است ولی درون لگن ماشین لباسشویی آاگ آب تجمع کرده است. در این موارد به طور معمول مگنت های ولیدیشن یا شیربرقی های ورودی دچار اشکالاتی شده است و احتیاج به سرویس و یا عوض کردن دارد.

ماشین لباسشویی آاگ از کار افتاده و به هیچ عنوان روشن نمی شود، علت این اتفاق چیست؟

در صورتی که این اشکال برای دستگاه شما ایجاد شود، احتمال دارد که روشن نشدن ماشین لباسشویی آاگ به دلیل فعال شدن سوئیچ عدم تعادل این دستگاه باشد که از عدم توازن بار نشات می گیرد، برای تعمیر ماشین لباسشویی در این مورد شما باید لباس ها را به پورت یکنواخت درون ماشین لباسشویی قرار دهید و به عبارتی تلاش در پخش لباس ها در ماشین لباسشویی داشته باشید.

در صورتی که بعد از این کار ایراد رفع نشد امکان دارد اشکال از برد ماشین لباسشویی آاگ شما باشد و یا حتی امکان دارد تایمر الکترونیکی دستگاهتان دچار صدماتی شده باشد. در هر صورت هر دو ایراد تخصصی هستند و شما نباید خودسرانه تعمیرات را شروع کنید. به شما یادآوری می نمائیم که می توانید در صورت لزوم با مشاوران متخصص تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

علت آب پس دادن و چکه کردن ماشین لباسشویی آاگ چه می باشد؟

علت های بسیاری می توانند سبب بروز این اتفاق شوند، در ادامه ما فهرستی از این علت ها را به شما معرفی خواهیم نمود:

  • استفاده بیشتر از اندازه از مواد شوینده
  • سوراخ شدگی، نشتی و یا ترک خوردن دیگ ماشین لباسشویی و شیلنگ ورودی آب
  • شل شدگی شیلنگ ها
  • مسدود شدن شیلنگ تخلیه آّب
  • صدمه دیدگی پمپ ها و…

دقت داشته باشید که در صورت پس دادن آب از ماشین لباسشویی در نخستین گام دستگاهتان را از برق جدا کنید و به هیچ عنوان از آن استفاده ننمائید تا از خطر برق گرفتگی و ورود آب به درون موتور و اجزای درونی ماشین لباسشویی که هزینه هایی غیرقابل جبران را در پی دارند به مقدار زیادی پیشگیری نموده باشید. بعد از انجام این کار شما می بایست با نمایندگی دستگاهتان و یا متخصصان مجرب تعمیرات سرویس تماس گرفته و در خواست تکنسین نمائید تا در کمترین زمان ممکن ایراد را رفع نمایند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *