مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی آبسال

ارورهای ماشین لباسشویی آبسال - تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ماشین لباسشویی آبسال میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید آبسال، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال با کارکرد، کارایی و کیفیت زیاد جزء پرفروش‌ترین برندها در ایران می باشد. ماشین‌ لباسشویی های آبسال طوری طراحی شده‌ اند که شستشوی روزمره لباس‌های شما را ساده تر می نمایند. همینطور دارای ویژگی‌هایی می باشند که از شر آلرژن‌ها، باکتری‌ها و بوی بد خلاص خواهید شد.

این ماشین‌ لباسشویی ها به سنسورهای تشخیصی مجهز شده‌ اند که می‌توانند ایراد موجود را شناسایی نموده و برای محافظت از دستگاه مداخله نمایند. در صورت بروز ایراد، ماشین‌ لباسشویی های آبسال کدهای اروری را نشان می‌دهند تا مشخص گردد کدام قطعه خراب می باشد.

برای برطرف کردن ارور ماشین لباسشویی آبسال می بایست معنی هر کدام از کدهای خطای روی صفحه نمایشگر دیجیتال ماشین لباسشویی آبسال را بدانید. در ادامه انواع خطاهای ماشین لباسشویی آبسال را شرح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

کد ارور f01 ماشین لباسشویی آبسال

خطای f01 ماشین لباسشویی آبسال نشان می‌دهد آبگیری به صورت کامل انجام نگرفته است. همینطور امکان دارد ایراد به نبود آب کافی در لگن ماشین لباسشویی مرتبط باشد. این کد ارور به علت های گوناگونی نمایان می‌شود که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

یکی از علت های عدم آبگیری ماشین لباسشویی آبسال خراب شدن شیر برقی آن می باشد. بعضی اوقات خراب شدن برد الکترونیکی نیز سبب بروز این ایراد در چرخه آبگیری ماشین لباسشویی خواهد شد. یکی دیگر از علت های نمایش کد خطای f01 ماشین لباسشویی آبسال از کار افتادن حسگر سطح آب می باشد.

توجه کنید که بسته بودن شیر ورودی آب و وجود اتصال در سیم کشی ماشین لباسشویی هم سبب عدم آبگیری آن خواهد گردید.

برای برطرف کردن این خطای ماشین لباسشویی آبسال مرحله های زیر را انجام دهید؛

 • اول بهتر می باشد شیر برقی و حسگر سطح آب را در ماشین لباسشویی آبسال بررسی نمائید.
 • در مرحله بعدی می بایست برد الکترونیکی را با مولتی‌متر تست نمائید.
 • بررسی نمائید که شیر ورودی بسته نباشد. در صورتی که بسته می باشد آن را باز نمائید.
 • وجود اتصال در سیم کشی‌ها را چک نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

کد خطای f02 ماشین لباسشویی ابسال

دلیل خطای ماشین لباسشویی آبسال با کد ارور f02 خراب بودن هیدروستات می باشد. بعضی اوقات امکان دارد در سوکت‌ ها و اتصالات هیدروستات قطعی موجود باشد و هیدروستات به درستی کار نکند. در این صورت می بایست برای تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی اقدام نمائید.

برای برطرف کردن این کد خطای ماشین لباسشویی آبسال مرحله های زیر را انجام دهید؛

 • اول کار بهتر می باشد از تکنسین مجرب بخواهید هیدروستات ماشین لباسشویی شما را چک نماید.
 • در مرحله بعدی می بایست هر نوع قطعی در اتصالات و سوکت‌های مرتبط با هیدروستات را رفع نمائید.
 • در نظر بگیرید که خراب شدن فرمان برد نیز به خرابی هیدروستات و نشان دادن کد خطای f02 منجر خواهد شد و بهتر می باشد چک شود.

کد خطای c03 ماشین لباسشویی ابسال

 • کد ارور c03 در ماشین لباسشویی به معنی بالانس نبودن دستگاه می باشد. بعضی اوقات تجمع لباس‌ها در یک طرف لگن در حین شستشو دلیل خطای ماشین لباسشویی آبسال می باشد.
 • برای برطرف کردن این کد ارور چرخه شستشو را متوقف نموده و لباس‌های درون لگن را مجددا توزیع نمائید. در صورتی که ایراد رفع نشد برای برطرف کردن کد خطا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در ملارد

کد خطای f04 ماشین لباسشویی آبسال

ارور f04 یکی دیگر از انواع خطاهای ماشین لباسشویی آبسال می باشد که سه دلیل مهم دارد. اصلی‌ترین عامل این می باشد که میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی خراب می باشد یا برد الکترونیکی مشکل پیدا نموده و یا اینکه ارتباط میان میکروسوئیچ و برد الکترونیکی قطع گردیده است.

 • برای برطرف کردن کد خطای f04 ماشین لباسشویی آبسال می بایست اول میکروسوئیچ درب آن را چک نمائید. در صورتی که خراب یا شکسته شده است می بایست هر چه سریعتر آن را عوض کنید.
 • در مرحله بعدی برد الکترونیکی را در صورت خراب شدن تعمیر نمائید. برای این کار می بایست از متخصص تعمیرات کمک بخواهید.
 • برای چک کردن قطعی اتصالات میان میکروسوئیچ و برد الکترونیکی می بایست با تعمیرکار مجاز ماشین لباسشویی آبسال تماس حاصل کنید.

کد ارور f05 ماشین لباسشویی آبسال

این کد خطای ماشین لباسشویی آبسال به خراب شدن حسگر المنت حرارتی یا حسگر NTC ماشین لباسشویی آبسال اشاره می کند. برای برطرف کردن این کد ارور می بایست مرحله های زیر را انجام دهید؛

 • حسگر المنت حرارتی یا همان حسگر NTC ماشین لباسشویی آبسال می بایست به وسیله تکنسین مجرب و متخصص چک شده و تعمیر شود.
 • در صورتی که دانش و تجربه کافی دارید می‌توانید از اهم‌متر جهت تست سالم بودن حسگر ماشین لباسشویی استفاده نمائید. در صورت خراب شدن این قطعه می بایست هر چه سریعتر آن را عوض نمود.

کد خطای f06 ماشین لباسشویی آبسال

این کد ارور ماشین لباسشویی آبسال نشانگر وجود مشکل در المنت حرارتی دستگاه می باشد. این احتمال نیز وجود دارد که برد الکترونیکی ماشین  لباسشویی دچار ایراد شده باشد. برای چک کردن ایراد می بایست المنت حرارتی و اتصالات آن با برد الکترونیکی را بازبینی کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج

کد خطای f07 ماشین لباسشویی آبسال

دلیل خطا دادن ماشین لباسشویی آبسال با کد ارور f07 تخلیه نشدن آب می باشد. عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی آبسال علت های زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

بعضی اوقات خراب شدن پمپ تخلیه به خالی نشدن آب درون لگن ماشین لباسشویی منجر می گردد. دچار انسداد شدن لوله تخلیه و معیوب شدن شیر برقی ورودی آب نیز از سایر علت های عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی آبسال می باشند. در صورتی که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال نیز خراب شود تخلیه آب به طور صحیح انجام نخواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *