تعمیرات یخچال, مقالات

ارور یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان -تعمیر و نمایندگی یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال امرسان میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر یخچال امرسان،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

کد خطای CD یخچال فریزر امرسان

این خطا یخچال امرسان بینگر وجود ایراد و خرابی در قطعات کمپرسور، فن، هیتر دمپر و یا دمپر پمپ دستگاه است.

در واقع در برخی از مدل‌های یخچال فریزر امرسان، کد خطای CD به منظور خرابی قطعه کمپرسور و فن بوده و در دیگر مدل‌های این برند دستگاه، این ارور بیانگر خرابی قطعه دمپر است.

از این جهت اول قطعات کمپرسور و فن یخچال فریزر امرسان و اتصالات آن را چک و بررسی کنید.

جهت وجود خرابی و مشکل در این قطعات به تعمیر آن‌ها و یا تعویض کردن قطعات بپردازید تا ایراد کاملا برطرف شود.

ولی اگر ایراد و خرابی در این قطعات گفته شده وجود نداشت، باید قطعه هیتر دمپر و اتصالات آن را چک و بررسی کنید.

با این حال در بعضی اوقات به خاطر بودن مشکل در برد الکترونیکی هم این ارور در دستگاه نشان داده خواهد شد که در این حالت باید تکنسین‌کار به تعمیر و یا تعویض کردن قطعه اصلی و حساس یخچال اقدام کند.

ارور CO یخچال امرسان

این کد خطای یخچال فریزر امرسان به منظور وجود مشکل و خرابی در قطعات کمپرسور، فن و برد الکترونیکی دستگاه است. از این جهت برای رفع کردن این ارور دستگاه باید قطعات معیوب شده را که گفتیم را به ترتیب چک و کنترل کنید و در صورت بودن ایراد و مشکل در هر یک از قطعات به رفع کردن آنها بپردازید.

کد خطای DA یخچال فریزر امرسان

کد خطای DA یخچال فریزر امرسان مرتبط با خرابی قطعه دمپر دستگاه است.

قطعه دمپر در بخش بالای یخچال داخل دستگاه نصب شده است که جریان دادن هوای خنک و سرد داخل یخچال را بر عهده دارد تا از فاسد شدن مواد غذایی در یخچال پیشگیری کند.

اگر این قطعه معیوب شود، صفحه نمایشگر کد خطای مختص به این قطعه یعنی ارور DA را نشان خواهد داد که باید به تعمیر و یا تعویض کردن قطعه معیوب شده بپردازید تا کد خطای نمایش داده شده پاک شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر در اندیشه

کد خطای LA یخچال امرسان

کد خطای LA در یخچال فریزر امرسان مرتبط با خرابی و ایراد لامپ دستگاه بوده که حروف اول این کد خطا، مخفف کلمه Lamp است.

برای رفع کردن این ارور یخچال امرسان، باید قطعه لامپ، اجزا و اتصالات مرتبط با آن را بررسی کرده و جهت وجود خرابی و مشکل ، آن را تعویض کنید.

کد خطای FC یخچال فریزر امرسان

کد خطای FC یخچال فریزر امرسان اشاره به ایراد و سوختگی سنسور داخلی فریزر دارد.

اول مقاومت سنسور را اندازه‌گیری و جهت وجود ایراد، باید سنسور سوخته را تعویض کنید.

همینطور سیم‌های ارتباطی و اتصالات سنسور را چک و بررسی کنید و ایرادات قطعه را رفع کنید.

کد خطای DS و یا D5 یخچال امرسان

این ارورهای یخچال امرسان مرتبط با خرابی و ایراد در سنسور دیفراست است.

برای رفع کردن این کد خطا هم باید اول مقدار مقاومت سنسور را چک کرده و بعد سیم‌های ارتباطی و اتصالات قطعه را چک کنید. جهت نیاز قطعه سنسور دیفراست را تعویض کنید تا کد خطاهای بیان شده پاک شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریجیدر در مارلیک

ارور FA یخچال فریزر امرسان

کد خطای FA یخچال فریزر امرسان که مخفف کلمه Fan هم است، بیان از وجود خرابی و ایراد در قطعه فن دستگاه است.

برای رفع کردن این ارور یخچال امرسان و تعیین کردن خرابی این قطعه، اول فن و اتصالات مربوط به آن را چک و بررسی کنید و جهت نیاز قطعه مربوطه را تعمیر و یا اگر مشکلات و خرابی بیش از اندازه باشد، باید قطعه را تعویض کنید.

کد خطای HE یخچال امرسان

کد خطایی HE یخچال فریزر امرسان که مخفف کلمه Heater است، نشان از ایراد و مشکل در قطعه هیتر المنت و یا سیستم گرمایشی دستگاه است. از این جهت باید قطعه هیتر، اتصالات و سیم‌کشی‌های آن را بررسی کرده و ایرادات آن را رفع کنید.

اگر با بررسی کردن این قطعه، ایرادی در هیتر المنت وجود نداشت، به احتمال مشکل اد در برد الکترونیکی یخچال امرسان بوده که باید یک تعمیرکا ردستگاه را چک و بررسی کرده و قطعه را تعمیر و یا تعویض کنید.

کد خطای RD یخچال فریزر امرسان

نمایش این کد خطای یخچال فریزر امرسان به منظور ایراد و مشکل در قطعات دمپر و یا سوئیچ مگنت دستگاه است. برای رفع کردن این ارور نمایش داده شده باید دمپر و سوئیچ مگنت را به طور مجزا چک و بررسی کنید تا جهت نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض کردن قطعات، ایرادات ایجاد شده را رفع کنید.

کد خطاهای H1 و H2 یخچال امرسان

نمایش این ارورهای یخچال امرسان، مرتبط با خرابی در قطعه هیتر دیفراست دستگاه است. خراب شدن قطعه هیتر دیفراست موجب برفک زدن و یخ زدن بیش از حد مواد غذایی در دستگاه میشود.

از این جهت باید هیتر دیفراست و اتصالات مرتبط با آن را چک و بررسی کنید تا در صورت نیاز به تعمیر قطعه بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال پروفایل در ملارد

ارور F5 یخچال و فریزر امرسان

این ارور یخچال امرسان بیانگر وجود ایراد و مشکل در دمای دستگاه است.

برای رفع کردن این ارور باید سنسور دما و همینطور سنسور دیفراست یخچال امرسان را چک و بررسی کنید.

در صورت بودن ایراد باید قطعات معیوب شده تعویض شود تا کد خطای نمایش داده شده پاک شود.

به خاطر حساسیت قطعات بیان شده که نشان از وجود و خرابی دستگاه دارد، بهتر است که یک متخصص یخچال را چک کرده و سنسورهای دستگاه را بررسی کند و جهت وجود مشکل در هر یک آن را فورا برطرف کند.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *