مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ملارد

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات موتور یخچال فریزر امرسان

موتور یخچال فریزر اجزای گوناگونی شامل پیستون، میلنگ و سوپاپ دارد که خراب شدن هر کدام از آنها اشکالاتی را در نحوه کارکرد یخچال یا فریزر ایجاد می نماید. جالب می باشد بدانید که اغلب مشکلات یخچال فریزرها شامل کم شدن سرما، خاموش شدن، عدم اتومات و حتی بعضی اوقات صدا دادن یا بوی نامطبوع ناشی از خرابی موتور می باشند. روند تعمیرات موتور یخچال فریزر امرسان یا هر برند دیگری به این صورت می باشد که اول قطعات داخلی موتور عوض می گردند. در صورتی که امکان این کار وجود نداشته باشد، موتور به صورت کلی عوض می شود که البته هزینه زیادی دارد.

تعمیرات کندانسور یخچال فریزر امرسان

کندانسور مجموعه ای تشکیل شده از لوله های پر پیچ و خم می باشد که در بخش پشتی یخچال فریزر قرار گرفته است و حتما آن را مشاهده کرده اید. فشار گاز یخچال در این قسمت کم شده و به مایع تبدیل می گردد تا عملیات تبرید و خنک سازی انجام گیرد.

خراب شدن کندانسور به این صورت می باشد که یا لایه ای از گرد و خاک لوله ها را پوشش داده و از خارج شدن گرما ممانعت می کند و یا لوله ها سوراخ شده و نشتی دارند. در این حالت سرمای داخلی یخچال کم شده و امکان دارد مواد غذایی هم فاسد گردند. کارشناسان تعمیرات یخچال فریزر امرسان در محل، کندانسور را به درستی تمیز نموده و در صورت یافتن نشتی، آن را رفع می نمایند تا اشکال برطرف شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال اسنوا در ملارد

تعمیرات برد یخچال فریزر امرسان

یکی از مرحله های تعمیرات یخچال فریزر امرسان، مرتبط با تعمیر و یا عوض کردن برد می باشد. برد الکترونیکی به عنوان مغز یخچال فریزر شناخته شده و فن و موتور را کنترل می نماید. این قطعه در حقیقت جایگزین تایمر دیفراست می باشد و مصرف برق یخچال های جدید را کم کرده است.

در صورتی که برد به درستی کار نکند، چرخه تبرید هم مختل گردیده و یخچال قدرت خنک کنندگی اش کم خواهد شد. علی رغم این که همکاران ما سعی می نمایند برد را تعمیر نمایند، بعضا امکان ترمیم این قطعه وجود نداشته و می بایست آن را با یک برد جدید جایگزین نمود.

اشکالات متداول یخچال فریزر امرسان

سر و صدای یخچال فریزر

یکی از اشکالات متداول یخچال فریزرها از هر برندی، سر و صدای غیر طبیعی آنها می باشد. این صداها در صورتی که حالت و شدت غیر طبیعی داشته باشند، نشانگر بروز اشکالات جدی در دستگاه و حتی خراب شدن قطعه های آن می باشند.

به طور معمول علت اصلی صدای یخچال، تراز نبودن آن می باشد، بر همین اساس ابتدا این مورد را بررسی نموده و اطمینان حاصل کنید که یخچال به طور صحیح نصب شده است. بعد از آن می بایست موتور فن اواپراتور را بررسی نمائید که البته کار شما نیست و احتیاج به دخالت تکنسین دارد. به طور معمول بر اثر فرسودگی و درنتیجه عدم رسیدگی و عدم سرویس دوره ای یخچال، موتور فن اواپراتور خشک و فرسوده می گردد و صدای آزار دهنده یخچال را به وجود خواهد آورد. فن یخچال فریزر و پروانه هایش، موتور فن کندانسور و کمپرسور هم برای تعمیرات یخچال امرسان در این وضعیت بررسی گردیده و تعمیر یا عوض می شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال ال جی در اندیشه

عدم خنک کردن یخچال فریزر

می شود گفت که مهم ترین اشکال یخچال، خنک نکردن می باشد. یعنی حالتی که یخچال کار می کند ولی مواد درون آن خنک نمی شوند که امکان دارد به فاسد شدن آنها منجر شود. تنظیم نبودن دما، خراب شدن درب و بسته نشدن آن و خراب شدن قطعه هایی مانند کمپرسور و رله کمپرسور، علت های اصلی بروز این اشکال می باشند. در صورتی که اطمینان حاصل کردید که دما به طور صحیح تنظیم شده و درب و لاستیک آن هم اشکالی  ندارند، با یک تعمیرکار تعمیرات یخچال فریزر امرسان تماس حاصل کنید تا به منزل شما آمده و اشکال را به صورت حرفه ای، ریشه یابی و رفع نماید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال سیلوان در کرج

یخ زدگی وسایل درون یخچال فریزر

بعضی اوقات مشاهده می کنیم که لوازم درون یخچال منجمد گردیده اند. این اشکال علت های گوناگونی دارد که ساده ترین آن، تنظیم نبودن دمای ترموستات می باشد. کثیف بودن کویل های کندانسور در پشت یخچال نیز سبب بروز چنین شرایطی می شود. بر همین اساس امکان دارد با تنظیم دوباره دما و یا تمیز نمودن کویل ها اشکال رفع شود. ولی در صورتی که خرابی ترموستات و ترمیستور سبب یخ زدن مواد و لوازم درون یخچال شده باشد، احتیاج به تعمیرات یخچال فریزر امرسان به صورت حرفه ای است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال مولتی مکس در کرج

چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

بعضی اوقات چراغ درجه در یخچال فریزر امرسان شروع به چشمک زدن می نماید که اصطلاحا به این شرایط، ارور درجه اطلاق می گردد. به ‌صورت کلی دلیل اصلی بروز این اشکال، خراب شدن حسگرهای حساس یخچال می باشد. در زمان شروع به کار یخچال که دمای آن سریعا در حال زیاد شدن می باشد، درجه آغاز به چشمک زدن می نماید و با رسیدن دما به حالت تعادل، این شرایط متوقف می شود.

بعضی اوقات هم امکان دارد که در زمان ریست شدن یخچال، تنظیم دمای آن به هم بریزد و تا تنظیم شدن دوباره، چراغ درجه چشمک زند. بد نیست یخچال فریزر را به مدت نیم ساعت از برق جدا کنید و بعد از آن مجددا به برق وصل نموده و منتظر بمانید تا به تنظیمات معین برسد. در صورتی که هر یک از راه ‌های بیان شده به نتیجه نرسید، می بایست اشکال را در داخل قطعات و یا حسگرهای آن جست‌وجو نمود. در این صورت بهتر می باشد برای تعمیرات یخچال فریزر امرسان خود از یک مرکز مجاز و معتبر کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *