تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات متداول ماشین لباسشویی

1. برد دستگاه خراب شده است

از مهم ترین و اصلی ترین قطعه های ماشین لباسشویی، برد الکتریکی است. این قطعه دستورهای موردنیاز را به بقیه قسمت های دستگاه میفرستد و در برنامه ریزی کارکرد آن ها نقش حائز اهمیتی دارد. به این حالت که دستورات به طور صحیح فرستاده نمی شوند و بقیه قطعه ها متوجه نمی شوند که در چه موقعی چه کاری را می بایست به انجام رسانند.

2. پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خراب شده است

مسیر پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی به صورت طبیعی به علت وجود رسوبات و آلودگی ها بعد از مدت زمانی استفاده از آن دچار انسداد می گردد. در چنین وضعیتی می باشد که این قطعه امکان دارد خراب شده و یا دچار اشکالی گردد.

3. هیدروستات خراب شده است

هیدروستات در ماشین لباسشویی مقدار آبی که به دستگاه وارد می گردد را اندازه گیری می نماید و بعد از این که ظرفیت دیگ به صورت کامل پر شد از ورود آب به آن پیشگیری می نماید.
زمانی که این قطعه خراب می شود، نمی تواند دستور متوقف شدن را به شیر برقی، که وظیفه انتقال آب را بر عهده دارد به طور صحیح ارسال نماید و در نتیجه کارکرد دستگاه را مختل می سازد. در زمان خراب شدن این قطعه می توانید با تماس با تعمیرات سرویس برای رفع نمودن ایراد هیدروستات دستگاه خود اقدام نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در کرج

4.  درب ماشین لباسشویی امرسان باز نمی شود

عدم باز شدن درب لباسشویی امرسان ممکن است به علت خراب شدن سوئیچ قفل درب، عدم تخلیه آب درون دستگاه و همینطور فعال بودن قفل کودک رخ دهد. موارد بالا را چک نمائید و در صورتی که ایراد رفع نشد با مرکز تعمیرات سرویس در کرج تماس حاصل نمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

5. عدم چرخش ماشین لباسشویی امرسان

هنگامی که لباسشویی به برق وصل می باشد و دارای آب کافی برای انجام کار می باشد، می بایست کار را آغاز کند. در صورتی که لباسشویی امرسان شما از کار افتاده و چرخش ندارد، حتما ایرادی در لباسشویی ایجاد شده است. شایع ترین علت های نچرخیدن لباسشویی امرسان به شکل زیر می باشد:

گرفتن فیلتر

هر ماشین لباسشویی دارای یک فیلتر در بخش پایینی است که بخشی از پمپ تخلیه می باشد. جهت گرفتن جسم های بزرگتر مثل سکه، دکمه و غیره طراحی شده. یعنی چیزهایی که به سادگی قادر هستند پمپ را دچار انسداد نمایند. پمپ دچار انسداد در تخلیه آب اشکال دارد و این باعث این واقعیت خواهد شد که ماشین لباسشویی لباس هایی که شسته شده اند را نمی چرخاند.

گرفتن فاضلاب

فیلتر پاکیزه است، و ماشین لباسشویی همچنان چرخش ندارد ​​و آب را تخلیه نمی نماید؟ همینطور باید بررسی نمائیم که آیا شیلنگی که آب را آزاد می نماید نگرفته است. در صورتی که در آنجا گرد و غبار تجمع یابد، می تواند با گذشت زمان جریان آب را به صورت کامل مسدود سازد. فقط کافی می باشد این لوله ها را بررسی کنید و اگر گرفته اند آن ها را تمیز نمائید.

پمپ معیوب

فیلتر پاکیزه می باشد، لوله ها مانعی ندارند و ماشین لباسشویی همچنان چرخش ندارد؟ ممکن است پمپ تخلیه آب خراب یا فرسوده شده باشد. پمپ پشت فیلتر می باشد. چطور چک نمائیم که پمپ واقعا خراب می باشد؟ فیلتر را باز می نمائیم و یک انگشت درون آن میگذاریم، می بایست شکل پروانه ای را آنجا حس نمائید. در صورتی که تلاش نمائید آن را بچرخانید می بایست پمپ مقاومت نموده و سست نباشد. برای عوض کردن یا تعمیر لباسشویی امرسان در کرج می توانید از نمایندگان تعمیرات سرویس مشاوره بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج

6. آب از ماشین لباسشویی نشتی دارد

در صورتی که از اطراف ماشین لباسشویی شما آب نشت می کند احتمالا علت آن یکی از موارد زیر می باشد:

  • شیلنگ تخلیه آب خراب شده است
  • شیلنگ ورودی آب خراب شده است
  • محفظه جاپودریدچار خرابی می باشد
  • درب لباسشویی بسته نمی شود
  • اشکال در پمپ تخلیه

در صورت بروز این ایراد بهتر می باشد که با تعمیرکار مجاز لباسشویی امرسان در کرج تماس حاصل نمائید تا همه ی موارد بالا را دقیق چک نماید.

7.  ماشین لباسشویی امرسان صدای بلند و غیرعادی دارد

در صورتی که ماشین لباسشویی امرسان شما صدای بسیاری تولید می نماید شما می بایست قبل از اینکه با تعمیرکار تماس حاصل نمائید از تراز بودن پایه های دستگاه مطمئن شوید.

8. عدم تخلیه آب درون لباسشویی امرسان بعد از تمام شدن شستشو

در صورتی که با این ایراد روبرو شدید اول شیلنگ تخلیه آب را چک نمائید که انسداد نداشته باشد و صحیح نصب شده باشد. از علت های دیگر این اتفاق می تواند ایراد در فیلتر تخلیه و یا خرابی پمپ تخلیه باشد.

توجه کنید دستکاری نمودن لباسشویی در زمان خرابی آن، در صورت نداشتن تخصص در این حوزه می تواند سبب تشدید خراب شدن دستگاه شود و توصیه می گردد از این کار بپرهیزید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج

چندین نکته و پیشنهاد برای پیشگیری از خراب شدن ماشین لباسشویی امرسان

– تعمیرکاران تعمیرات سرویس پیشنهاد می نمایند که از گذاشتن ماشین لباسشویی خودتان در جاهای مرطوب یا دارای نور مستقیم بپرهیزید.
– از گذاشتن بار زیاد در درون دستگاه اجتناب کرده و پیش از گذاشتن لباس ها در درون ماشین لباسشویی آنها را به صوت کامل بررسی نمائید و اطمینان حاصل کنید که هیچ نوع جسم سختی مثل تلفن همراه، کیف پول و غیره درون جیب های آن نیست.
– پیش از گذاشتن لباس در ماشین لباسشویی اگر گل زیاد بر روی لباس وجود داشت آن را جدا کنید.
– دستورالعمل ماشین لباسشویی که درون دفترچه راهنمای آن وجود دارد را جهت دستورالعمل های خاص مطالعه کنید.
– به صورت مرتب منبع آب دستگاه را چک نمائید و اطمینان حاصل کنید که به میزان کافی قوی می باشد تا عملکرد دستگاه به صورت مرتب طولانی نگردد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *