تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال آرچلیک

تعمیر یخچال آرچلیک -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال آرچلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال آرچلیک

برند آرچلیک بعد از وارد شدن به ایران با استقبال خوب ایرانیان رو به رو شد. لوازم این برند افزون بر ایران به کشورهای اروپایی و آمریکا هم صادر می‌شود که خود بیانگر کیفیت بالای لوازم‌خانگی آن است. ولی حتی باکیفیت‌ترین لوازم‌خانگی هم برخی اوقات دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر و سرویس شدن پیدا می‌کنند.

در مورد عیب‌یابی برند آرچلیک لوازم‌خانگی آن به خصوص یخچال با نمایش دادن یک کد بر روی نمایشگر می‌تواند کار عیب‌یابی آن را ساده تر کند.

ولی این به این منظور نیست که هر تعمیرکاری می‌تواند شروع به تعمیر یخچال آرچلیک کند.

تعمیرات این برند نیاز به تخصص و البته آموزش است. به خاطر استفاده از بردهای الکترونیکی تخصصی و البته سیستم پیشرفته و قطعه های مکانیکی بروز، به طوری که یخچال خود را به فرد غیرمتخصص واگذار کنید قطعاً در آینده با چالش رو به رو خواهید شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خرابی های لازم به تعمیر یخچال آرچلیک

ایرداتی که امکان دارد برای یخچال فریزر آرچلیک ایجاد شود مختلف است. ولی می توان به چند مورد شایع تر اشاره کرد:

 •  موتور یا کمپرسور یخچال فریزر آرچلیک از کار افتاده
 • صدای زیاد و غیر معمول یخچال فریزر آرچلیک
 • یخچال یا فریزر آرچلیک کار خنکی نمیکند
 • آبسردکن یخچال نشت میکند
 • دیواره یخچال آرچلیک خیلی زیاد داغ شده است
 • فریزر برفک میزند
 • یخچال آرچلیک بوی نامطبوعی میدهد
 • یخچال اتومات نمیکند
 • یخچال آرچلیک خطا میدهد
 • لاستیک دور درب یخچال آرچلیک نمی چسبد
 • صفحه نمایش یخچال آرچلیک روشن نمی شود
 • یخچال آرچلیک گاز ندارد
 • نشتی دادن آب از داخل یخچال فریزر آرچلیک
 • مواد درون یخچال آرچلیک یخ میزند

علل روشن نشدن یخچال آرچلیک

روشن نشدن یخچال شما با در نظر نگرفتن برند آن می‌تواند عوامل مختلفی داشته باشد. مواردی مثل ایرادات مرتبط با جریان ورودی مثل پریز برق، دوشاخه و یا فیوز و خراب شدن برد الکترونیکی و ترموستات از مواردی هستند که بالاترین درصد خرابی‌های یخچال را به خود مختص میکند.

ولی مواردی مثل خراب شدن سیم‌کشی و خراب شدن کمپرسور هم می‌توانند از سری عوامل روشن نشدن یخچال شما باشند. جهت تعمیر یخچال در خانه از خدمات تحصصی ما استفاده کنید.

تعمیرات پلاستیک دور در یخچال آرچلیک

علت هر چیزی که باشد بی شک شما نیاز به تعمیر یخچال آرچلیک خود در کمترین زمان خواهید داشت.

با استفاده از یک تعمیرکار متخصص و ماهر می‌توانید زمان تعمیر را به کمترین حد برسانید.

یک تعمیرکار ماهر می‌داند که چطور و چه مواردی را چک کرده و با تعیین کردن قطعه معیوب نسبت به تعمیر یا تعویض کردن آن اقدام کند. به طوری که یخچال خود را به یک تعمیرکار نابلد بسپارید بی شک با ایراداتی مثل استفاده از قطعه های کارکرده یا غیر اصل و تعمیر غیراصولی دست و پنجه نرم می کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال اسنوا در مارلیک

قطره های آب در دیواره یخچال آرچلیک

قطرات آب در دیواره یخچال یا شبنم زدن یخچال یکی از دلایلی است که می‌تواند موجب خراب شدن یخچال و البته مواد درون آن شود. بودن قطرات آب یا شبنم در دیواره یا سقف یخچال بیانگر بودن رطوبت بالا در یخچال است. رطوبت درون یخچال با برخورد کردن به دیواره‌های خنک آن دچار میعان شده و به صورت قطره های آب خود را نشان می‌دهد.

تعمیرات فن یخچال آرچلیک

از مواردی که موجب وجود این ایراد می‌شوند می‌توان به ایراد در لوله تخلیه یخچال، باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، تنظیم نبودن دمای یخچال و البته بودن مواردی با رطوبت بالا در یخچال اشاره داشت.

اگر نیاز به تعمیر یخچال آرچلیک به خاطر بودن شبنم و قطرات آب داشتید حتماً از یک تعمیرکار متخصص آرچلیک کمک بگیرید. یک متخصص باتوجه‌ به تجربه و البته مهارت خود می‌تواند دلیل بودن این مشکل را فورا شناسایی کرده و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

خراب شدن کمپرسور یخچال آرچلیک

بی شک یکی از شایع ترین ایرادات یخچال، از کار افتادن کمپرسور و خراب شدن آن است. کمپرسور را می‌توان قلب یخچال نام برد.

کارکرد این قطعه است که موجب خنک شدن محیط داخل آن خواهد شد. این قطعه می‌تواند به عوامل مختلفی مثل اتصالی برق، خراب شدن سیم‌پیچ داخلی، خراب شدن فن و … دچار ایراد شود. ازآنجایی‌که خراب شدن آن برابر است با خنک نشدن محیط داخلی، امکان فاسد شدن مواد غذایی شما وجود دارد.

ازاین‌ جهت سرعت عمل در تعمیرات این قطعه یا تعویض کردن آن هم به‌اندازه کیفیت تعمیرات آن اهمیت دارد. یک تعمیرکار متخصص یخچال آرچلیک با بهره گیری از تجربیات و دانش خود می‌تواند فورا ایراد این قطعه یخچال شما را رفع کرده و یخچال شمارا مشابه روز اول در اختیار شما قرار دهد.

واگذار کردن یخچال خود به یک تعمیرکار غیرمتخصص می‌تواند ایرادات زیادی را برای شما ایجاد کند. ایراداتی مثل استفاده از قطعه های تعمیری یا غیر اصل، تعمیر غیراصولی و صدمه رسیدن به قسمت های دیگر یخچال مثل بردهای الکترونیکی از سری مواردی هستند که در تعمیرات غیراصولی گریبان‌گیر مالک یخچال میشوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در مارلیک

بدون وقفه کارکردن یخچال آرچلیک

بی وقفه کارکردن یخچال افزون بر ایجاد شدن صدای آزاردهنده می‌تواند به کمپرسور یخچال هم فشار وارد کرده و در نهایت سبب ایجاد شدن ایراد در کل یخچال شود. ولی خراب شدن خود کمپرسور هم می‌تواند موجب کارکرد مداوم یخچال شود. ازاین‌ جهت استفاده از تجربیات یک تکنسین در زمینه تعمیرات یخچال می‌تواند کار شمارا جهت شناسایی ایراد و حل کردن آن راحت کند.

یک تعمیرکار ماهر با بررسی کردن وضعیت یخچال و قطعه های مکانیکی و الکترونیکی آن می‌تواند علت کارکردن بی وقفه یخچال آرچلیک را متوجه شود.

در اکثر اوقات برای حل ایراد کارکردن بی وقفه یخچال نیاز به تعمیرات و تعویض کردن قطعات است. در این جا هم استفاده از یک تکنسین متخصص برند آرچلیک یک انتخاب عاقلانه است. به طوری که یخچال خود را برای تعمیر به تعمیرکاران غیرمتخصص بسپارید قطعاً با ایراداتی مثل استفاده از قطعات غیر اصل، صدمه رسیدن به قسمت های الکترونیکی یخچال و البته زمان طولانی تعمیرات دست و پنجه نرم خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *