K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

مقالات

تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال آرچلیک در ملارد

تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد

در این قسمت ایراداتی که برای این مدل  یخچال ترکیه ای آرچلیک احتمال دارد رخ دهد را بیان خواهیم کرد، البته با توجه به آماری که از مخاطبان گرفته شده است، مهم ترین ایراد این یخچال کم شدن سرما در یخچال با گذشت زمان است و البته دیگر ایراداتی که مرتبط با تعمیر یخچال آرچلیک می شود در فهرست زیر وجود دارد که تعمیرکاران ما در ملارد عیب یابی یخچال آرچلیک را انجام داده و ایرادات مرتبط با این مدل یخچال را رفع می کنند:
1. صدای زیاد
2. داغ کردن موتور
3. روشن نشدن یخچال
4. کار نکردن موتور
5. خرابی صفحه دیجیتالی
6. خرابی برد الکترونیکی
7. سنسور کار نمی کند

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال هیمالیا در مارلیک

ایرادات دمای یخچال آرچیلیک

متداول ترین ایراد یخچال آرچیلیک خنک نشدن یخچال است. مشخص است که خنک نگه داشتن مواد غذایی در یخچال یک امر اساسی است، پس این موضوع باید فورا بررسی شود.

برای رفع کردن ایراد و تعمیرات یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و کارشناسان نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

فاصله یخچال آرچلیک با دیوار را رعایت کنید

اطمینان پیدا کنید که یخچال آرچیلیک شما به درستی قرار گرفته است و اصلا نزدیک به دیوار نیست. دریچه‌های هوا باید محیط مناسبی برای جریان هوا داشته باشند.

 واشر و یا لاستیک درب فرسوده

اطمینان پیدا کنید که درب یخچال آرچیلیک شما درست باز و بسته می‌شود.

اگر متوجه شدید که به سختی بسته می‌شود یا بایستی آن را به سختی باز کنید، امکان دارد نیاز به تعویض کردن درزگیر درب یخچال آرچیلیک داشته باشد.

اگر لاستیک درب یخچال وضعیت مناسبی نداشته باشید موجب بیرون رفتن هوای سرد داخل یخچال به بیرون و ورود هوای گرم محیط به داخل یخچال می‌شود که موجب فشار زیاد به موتور یخچال میشود. برای رفع کردن مشکل و تعمیرات یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و کارشناسان نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

گیج کنترل دما

با قرار دادن دماسنج در درون یخچال آرچیلیک، دوبار چک کنید که دمای داخلی یخچال شما درست باشد. امکان دارد گیج شکسته باشد و دمای یخچال شما را درست نخواند و خنک نکند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در مارلیک

دریچه‌های مسدود شده

گردش هوای یخچال آرچیلیک شما به دریچه‌هایی برای حفظ کردن دمای خنک و یکسان در تمامی یخچال است.

زمانی که یخچال را با مواد غذایی، سبزیجات و دیگر مواد فاسد شدنی پر می‌کنیم، تهویه داخلی امکان دارد تا حدودی یا کاملا مسدود شود. برای رفع کردن ایراد و تعمیرات یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و کارشناسان نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

کثیف بودن کویل‌های کندانسور یخچال آرچیلیک

اگر تمامی بخش های یخچال آرچیلیک شما به درستی کار می‌کنند ولی یخچال فریزر آرچلیک شما خنک نیست به احتمال خیلی زیاد سیم پیچ کندانسور ایرا پیدا کرده است و باید به وسیله کارشناسان چک شود تا عیب‌یابی شود.

چنانچه کویل‌های کندانسور سیستم تبرید شما کثیف و آلوده باشند، کارکرد یخچال شما با آسیب مواجه میشود، چون برای دفع کردن گرما از درون یخچال آرچیلیک باید بیش از حد معمول کار کنند.

تعمیرات موتور فن کندانسور در نمایندگی یخچال آرچلیک در ملارد 

اگر یخچال آرچیلیک شما همچنان خنک نمی‌شود، امکان دارد ایراد از موتور فن کندانسور باشد.

موتور فن هوا را برای خنک کردن کویل‌های کندانسور می‌کشد و فن شکسته شده و یا معیوب امکان گرم شدن بیش از اندازه یخچال آرچیلیک آشپزخانه شما و احتمال سرد نشدن آن را بیشتر میکند. برای رفع کردن ایراد و تعمیرات یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و کارشناسان نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

فن اواپراتور گرفته شده

وابسته به مدل یخچال آرچیلیک شما، احتمال دارد یک یا چند فن اواپراتور نصب شود. هوای سرد کویل‌های اواپراتور به وسیله این فن‌ها در تمامی محفظه فریزر پخش می‌شود.

کنترل پنل‌ها

اغلب مدل‌های امروزی یخچال آرچیلیک از حداقل دو برد مدار برای کنترل کارکردهای کلیدی یخچال بکار میبرند:
برد اصلی و کنترل دما. اگر یک یا هر دو برد مدار صدمه ببینند یخچال آرچیلیک شما خنک نخواهد شد و کارکرد درستی نخواهد داشت و در نهایت مواد غذایی داخل یخچال آرچیلیک فاسد می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال اسنوا در مارلیک

در دسترس بودن برق

برخی اوقات یک علت بسیار ساده موجب خنک نشدن یخچال آرچیلیک شما می‌شود، یکی از این عوامل متصل نبودن یخچال آرچیلیک به برق است. اگر دوشاخه برق به طور کامل در پریز قرار نداشته باشد، امکان دارد آزاد شود و در نهایت برق یخچال شما قطع می‌شود.

محل قرارگیری یخچال آرچیلیک

این موضوع امکان دارد تعجب‌آور باشد، ولی محل قرارگیری یخچال آرچیلیک شما بر کارکرد آن موثر است.

اگر آشپزخانه یا گاراژ شما بیش از اندازه سرد یا گرم باشد، توانایی خنک کنندگی یخچال آرچیلیک شما صدمه خواهد دید.

بودن وسایل گرم مثل ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی و اجاق گاز در اطراف یخچال آرچیلیک شما عم می‌تواند بر توانایی خنک کنندگی آن موثر باشد.

سطح ناهموار

آیا میدانستید که ظرفیت خنک‌کننده یخچال آرچیلیک شما حتی امکان دارد با تراز نبودن آن صدمه ببیند؟ اگر حتی یک مقدار یخچال آرچیلیک غیر تراز باشد می‌تواند بر کارکرد سیستم خنک‌کننده آن اثر منفی بگذارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

پر بودن بیش از اندازه یخچال آرچیلیک

اگر یخچال آرچیلیک شما بیشتر از حد لبریز از مواد غذایی و سبزیجات باشد به کونه ای که بیشتر از ظرفیت آن پر شده باشد احتمال دارد به گردش هوای مناسب داخل محفظه یخچال آرچیلیک صدمه بزند و سیستم سرمایشی یکسان آن را دچار اختلال کند.

مراقبت از یخچال آرچلیک

  • درب یخچال را به بی علت و مداوم باز و بسته نکنید تا هوای داخل آن تغییر نکرده و گرم نشود.
  • غذا را با ظرف داغ داخل دستگاه قرار دهید. جهت این که انرژی کمتری مصرف شود، اول بگذارید تا خنک شود و بعد داخل دستگاه قرار دهید.
  • به طور مرتب و در فاصله های زمانی مشخص، کار تمیز کردن یخچال را انجام دهید.
  • از شخص متخصص و حرفه ای جهت تعمیرات یخچال آرچلیک در ملارد کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری