تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در ملارد

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در ملارد - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بومبرگ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ

مغایرت دمای تنظیم شده با دمای واقعی داخل ساید بای ساید بلومبرگ

از علت هایی که سبب می شود تا ما به ایراد یابی ساید بای ساید بلومبرگ خود بپردازیم،مغایرت  دمای تنظیم شده با دمای اصلی داخل ساید بای ساید است.

در صورت مواجه با این مشکل باید بدانید که اصلا جای نگرانی نیست و یکی از علت هایی که سبب این پدیده می شود، باز بودن درب ساید بای ساید برای مدت زیاد است.

یا اینکه ساید بای ساید به تازگی راه اندازی شده است و یا غذایی گرم داخل ساید بای ساید قرار دادیم.

برای حل این حالت فقط نیاز است تا ساید بای ساید خود را برای مدت یک روز زیاد باز و بسته نکنید و اجازه بدهید تا تنظیم شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در کرج

اگر با راه حل های بالا اشکال دستگاهتان رفع نشد احتمالا ایراد ساید بای ساید شما مشکلی فنی است مثل:

  • خرابی لاستیک درب ساید بای ساید یکی از علت های خنک نکردن است.
  • ایراد داشتن بودن کمپرسور و رله ساید بای ساید یکی از علت های سرد نشدن آن است.
  • کمبود گاز یکی از دلیل های سرد نکردن ساید بای ساید است.
  • خراب بودن فن کمپرسور ساید بای ساید یکی از مشکل های خنک نکردن ساید بای ساید است.
  • خراب بودن فن اواپراتور ساید بای ساید علت سرد نکردن ساید بای ساید است.

تست و چک کردن علت خرابی کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ

کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ از قسمت های الکترونیکی، مکانیکی و بخش گازهای ساید بای ساید بلومبرگ شکل گرفته شده است.

هر یک از این بخش ها خود به قطعه های و اجزا کوچک تری تقسیم می شوند؛ به همین علت زمانی که احتیاج به تست کمپرسور یخچال باشد امکان دارد منظور هر یک از این قطعه ها هم باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

دلیل های خرابی موتور کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ

گرمای بیش از اندازه در موتور کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ:موتور کمپرسور ها گرما تولید می‌کند ولی  گرم شدن بیش از اندازه موتور کمپرسور و ایجاد گرما در مجاور کمپرسور و نبودن فن تهویه سبب می‌شود که شما احتیاج به تعمیر موتور ساید بای ساید بلومبرگ داشته باشید و کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ شما خراب شود و متوقف شود.

آلودگی در موتور کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ:از علت هایی که باعث خرابی کمپرسور می شود و شما را نیازمند تعمیرات موتور ساید بای ساید بلومبرگ می کند، آلودگی و گرد و خاک، گرد و غبار و قطعه های دیگری مانند لحیم کاری و … در موتور کمپرسور است.

در موتور کمپرسور فقط باید روغن و مبرد وجود داشته باشد و هیچ چیزی در آن نباید باشد.

کم بودن روغن کاری در کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ:روغن کاری کمپرسور خیلی مهم و ضروری است؛ اگر صورت نگیرد سبب می‌شود که بر کار کردن کمپرسور اثر بگذارد و گرمای بیش از اندازه تولید شود و در نهایت به علت گرمای بیش از اندازه موتور کمپرسور شما خراب شود.

ایرادات در دکمه شروع کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ:اگر کمپرسور شما خاموش می شود و کار نمی کند ممکن است که ایراد از صفحه کنترل کمپرسور باشد.

این به این معنی است که فشار کمپرسور بیش از اندازه بوده و فشار اضافه دارد.

خنک نبودن ساید بای ساید بلومبرگ به حد کافی:یکی از مهمترین نشانه ها برای تعمیرات کمپرسور و موتور ساید بای ساید بلومبرگ خنک نبودن ساید بای ساید به حد کافی می باشد اگر شما متوجه شدید که بخش هایی از ساید بای ساید شما خنک تر از قسمت های دیگر می باشد و بخشی دمای بیش از حد کمی دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید هیمالیا در فردیس

شارژ گاز همراه با وکیوم تخصصی ساید بای ساید بلومبرگ

اول باید بدانیم که گاز ساید بای ساید چیست و چه کارایی  دارد.

گاز ساید بای ساید در واقع یک گاز شیمیایی است که نقطه تبخیر خیلی کمی دارد و تحت فشار، برای سرد کردن محیط ساید بای ساید فشرده شده است.

این نوع گاز به شکل دائم تحت یک فرآیند ویژه قرار می‌گیرد تا به صورت دائم تبخیر و فشرده شود و در نهایت این روند، همه گرمای گاز بیرون کشیده شده و دمای درون محفظه خیلی سرد خواهد شد.

گاز ساید بای ساید بلومبرگ به وسیله شبکه میله‌ های فلزی پشت ساید بای ساید بلومبرگ به حرکت در می‌آید.

تایم عوض کردن گاز ساید بای ساید بلومبرگ:گاز ساید بای ساید بنا بر دلیل هایی از جمله سوراخ شدن لوله‌های پشت ساید بای ساید یا کمپرسور بر اثر فرسودگی یا ضربه خوردن دچار نشتی شده و تمام می‌شود.

اگر که ساید بای ساید شما مثل سابق سرد نمی‌شود و یا حتی گرم شده است و یا در داخل آن بوی فاسد (ولی بدون فاسد شدن مواد غذایی) به مشام می‌رسد، به احتمال بالا ساید بای ساید دچار نشت گاز شده و گاز آن به پایان رسیده است و احتیاج به شارژ مجدد گاز است.

همچنین اگر به خالی شدن و یا نشتی گاز ساید بای ساید خود مشکوک هستید می توانید به کندانسور ساید بای ساید دست بزنید؛ اگر دمای آن سرد باشد و ساید بای ساید هم در حال کار کردن باشد، یعنی که ساید بای ساید نشتی گاز دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در فردیس

صدای بسیار ساید بای ساید بلومبرگ

در بعضی اوقات ایراد به وجود آمده صدای زیاد ساید بای ساید بلومبرگ، شماست که برای عیب یابی باید به نکته های زیر توجه کنید:

باید بدانید که یکی از مهمترین علت های ایجاد صدای غیر معمولی در ساید بای ساید شما می‌تواند تماس پره‌های فن اواپراتور با برفک باشد و یا کثیفی فن‌ها بر اثر سرویس نکردن در مدت طولانی باشد. بنابراین توجه دارید یکی از مهمترین علت هایی که سبب به وجود آمدن این ایراد در ساید بای ساید شما می باشد می‌تواند به موتور ساید بای ساید وابسته باشد. موتور ساید بای ساید بر اثر فرسایشض و یا روغن کاری نشدن در مدت زمان زیاد می‌تواند صدای زیادی از خود ایجاد کند که راه کار رفع کردن آن سرویس ساید بای ساید می‌باشد.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *