K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در فردیس

نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در فردیس - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی بوش در فردیس

اگر به خدمات تعمیر لباسشویی بوش در فردیس نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً از خدماتی که توسط نمایندگی‌های مجاز تعمیر لباسشویی و سایر محصولات بوش ارائه می‌شود، استفاده کنید.

لباسشویی بوش یک برند مطرح و محبوب در صنعت لباسشویی می باشد. لباسشویی‌های بوش با کیفیت بالا، عملکرد قوی و طراحی مدرن شناخته می‌شوند. این لباسشویی‌ها از تکنولوژی‌های پیشرفته برای شستشو و مراقبت از لباس‌ها استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

بررسی مشکلات و مسائل مرتبط با لباسشویی بوش و راهکارهای اصلاحی آن‌ها

مشکلات و مسائل مرتبط با لباسشویی بوش شامل موارد زیر می‌شود:

 1. نشستن کامل لباس‌ها
 2. خشک کردن نامناسب لباس‌ها
 3. ایجاد شدن صدا و لرزش زیاد در حین شستشو
 4. نشتی دادن آب از لوله‌ها و محفظه‌های داخلی

راهکارهای اصلاحی ایرادات و مسائل لباسشویی بوش عبارتند از:

 1. استفاده از اندازه صحیح از مواد شوینده و رعایت دستورکارهای شستشوی لباس‌ها
 2. به کارگیری از برنامه‌های شستشوی مناسب برای هر مدل لباسی
 3. تعیین برنامه خشک کن مناسب برای هر مدل لباس
 4. بررسی مقدار بار جهت پیشگیری از لرزش زیاد در حین شستشو

توضیح درمورد خدمات تعمیر و نگهداری لباسشویی بوش

شرکت بوش یکی از گسترده ترین شرکت‌های تولید کننده لوازم خانگی است که محصولات مختلفی از جمله لباسشویی، خشک کن، یخچال و… تولید می‌کند.

این شرکت همراه با تولید محصولات، خدمات پس از فروش و خدمات تعمیر و نگهداری را هم به مشتریان ارائه می‌دهد.

جهت تعمیر و نگهداری لباسشویی بوش، می‌توانید با شرکت بوش یا نمایندگان مجاز آن تماس حاصل کنید و خدمات موردنیاز را از آن‌ها تقاضا کنید. خدمات تعمیر و مراقبت شامل تعمیر لباسشویی جهت نیاز به تعمیر، تعویض کردن قطعات، تنظیمات و تعمیرات دوره‌ای، شستشوی فیلتر و تمیز کردن داخل ماشین لباسشویی است.

به طوری که مشکلی در لباسشویی بوش خود دارید، بهتر است با شرکت بوش یا نمایندگان مجاز آن تماس حاصل کنید تا مشکل شما برطرف شود.

بیشتر بخوانید: انواع ارور لباسشویی سامسونگ

اشتباهات معمول در کاربری از ماشین لباسشویی بوش

 • بارگیری بیش از اندازه ظرفیت و سنگین:

شستن همه لباس ها فقط در یک دور شست و شو به نظر کاری راحت است و سبب مصرف کمتر برق و آب است ولی آیا واقعا ارزش خرابی لباسشویی را دارد؟

لباسشویی اگر بیش از اندازه شود آب و مواد شوینده به همه لباسها نمی رسد و لکه­ های روی لباس به خوبی پاک نمی شود. افزون بر این، بارگذاری بیش از اندازه سبب چروک شدن بیش از حد پارچه ها هم می گردد.

 • استفاده از پودر لباس­شویی دستی:

پودر لباس­شویی دستی در حین شست و شو کف زیادی تولید می ­کند به همین خاطر حباب های اضافی سبب صدمه رساندن به دستگاه می شوند و بعد از آن حتی امکان دارد کار دستگاه را متوقف کنند.

 • تمیز نکردن ماشین لباسشویی:

با تمیز کردن دستگاه هر ار چند گاهی به دستگاه کمک می کنید تا از هر نوع جرم و گرفتگی پاک شود تمیز کردن لباسشویی هر چند وقت یکبار برای از بین بردن باقی مانده مواد شوینده ، چربی و خاک لوله های تخلیه و دیگ ماشین لباسشویی خیلی اهمیت دارد.

 • استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده:

چنانچه بیش از اندازه کم یا بیش از اندازه از مواد شوینده استفاده کنید سبب صدمه به لباس و یا  واشر لباسشویی می شود.

 • استفاده از تنظیمات یکسان برای همه لباس­ ها:

شما باید برای کلیه لباس­ ها تنظیمات اختصاصی خود آن ها را استفاده کنید به طور مثال چنانچه شما در هنگام شستن لباس های حساس و یا لباس های ظریف هستید ، باید تنظیم ملایم را معین کنید. تنظیمات قوی با تایم های شست و شوی بالا برای لباس های خیلی چرب مناسب می باشد.

بیشتر بخوانید: کد ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش در فردیس حتماً باید به وسیله تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای انجام شود. البته به طوری که با خطاها و مشکلات متداول ماشین لباسشویی آشنا باشید، می‌توانید خودتان ایراد را عیب یابی کنید و فقط جهت نیاز از تکنسین کمک بگیرید. ماشین لباسشویی بوش اماکن دارد در زمان کارکرد خود با بعضی از خطاها یا پیام‌های خطا روبرو شود. در ادامه، بعضی از خطاهای رایج ماشین لباسشویی بوش را عنوان می‌کنیم:

 1. E01: این خطا اغبل به ایراداتی مثل قطعی برق، خراب بودن موتور، خراب بودن دستگاه‌های الکترونیکی یا ایرادات دیگر در سیستم اشاره می کند. جهت مشاهده این خطا، بهتر است با مرکز خدمات پس از فروش بوش تماس بگیرید.
 2. E02: این خطا به ایرادات مرتبط با آب اشاره می‌کند، از جمله وارد نشدن آب به ماشین، نشتی آب یا ایرادات در سیستم تأمین آب. چک کنید که آیا لوله آب به درستی وصل شده است و آیا آب به ماشین می‌رسد.
 3. E03: این خطا مرتبط با ایرادات مرتبط با تخلیه آب است. امکان دارد خط لوله تخلیه گرفته شده یا پمپ تخلیه دچار ایراد شده باشد. چک کنید که آیا خط لوله تخلیه آزاد است و پمپ تخلیه درست کار می‌کند.
 4. E04: این خطا اغلب به خطای سیستم انتشار آب مرتبط است. این ایراد امکان دارد به خاطر خراب شدن سوئیچ پخش آب، خراب شدن ولوم توزیع یا ایرادات دیگر در سیستم توزیع آب باشد. جهت بروز این خطا، بهتر است از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بهره ببرید.
 5. E05: این خطا عموما به ایرادات مرتبط با قفل درب ماشین اشاره دارد. درب را چک کنید و مطمئن شوید که درست بسته شده است. همینطور، چک کنید که آیا هیچ مانعی در راستای قفل درب وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری