دسته‌بندی نشده

نمایندگی دوو در ملارد

نمایندگی دوو در ملارد -تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی دوو در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

چرا آب ماشین لباسشویی دوو تخلیه نمیشود؟

خالی نشدن آب ماشین لباسشویی، یکی از مشکل های رایج و پر تکراری که امکان دارد برای هر کسی که از ماشین لباسشویی استفاده میکند پیش بیاید، البته هیچ فرقی ندارد که این ماشین لباسشویی جز کدام یک از برند‌های موجود در ایران یا جهان باشد، در هر صورت ممکن است این مشکل برای هر کسی پیش بیاید و او را درگیر این مشکل کند.

ممکن است در حال حاضر این مشکل برای شما یا کسانی که این مطالب را میخوانند پیش آمده باشد، پس اول به یادگیری تخلیه فوری آب ماشین لباسشویی دوو میپردازیم چون اول باید آب را تخلیه کنید و بعد راه حلی برای آن بی‌اندیشید.

در ابتدا به محفظه مربع شکلی که در پایین ماشین لباسشویی سمت راست قرار دارد، نگاه کنید و آن را باز کنید،‌ وقتی که درب این محفظه که درب فیلتر ماشین لباسشویی نام دارد را باز کردید، با یک اهرم پیچ شکل رو به رو می شوید که هنگامی که آن را باز کنید، آب آلوده زیادی که از مرحله های شستشو در دستگاه باقی مانده است به سرعت خارج خواهد شد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی امرسان

بعد از اینکه موفق به تخلیه فوری آب از قسمت فیلتر ماشین لباسشویی شدید، اول فیلتر را چک کنید تا مطمعن شوید چیزی سر راه آن نیست اما اگر با این روش هم موفق به برطرف کردن مشکل نشدید، پیشنهاد میکنم تا آخر این مطلب ها با ما باشید چون در ادامه شروع به نام بردن دلیل های این مشکل در کنار راه حل آنها خواهیم برد.

گرفته شدن فیلتر پمپ تخلیه آب

در همه ماشین لباسشویی‌های پیشرفته یک پمپ تخلیه آب وجود دارد که وظیفه آن کشیدن آب آلوده‌ای است که در هر مرحله از شستشو در مخزن دستگاه مانده است؛ وقتی که این قطعه شروع به تخلیه آب میکند، آب در مسیر لوله‌ها به راه می‌افتد تا تخلیه شود ولی قبل از اینکه آب به پمپ برسد بر سر راهش مانعی قرار دارد تا از ورود آشغال‌هایی مانند دستمال کاغذی و … خودداری کند.

نام مانعی که بر سر اشیاء و جسم های خارجی دارد و مانع از ورود آنها به پمپ تخلیه آب میشود، فیلتر پمپ تخلیه است که وظیفه آن را بالا توضیح دادیم؛ برخی اوقات این فیلتر امکان دارد در اثر گرفتگی بیش اندازه مسدود شود و مانع از خارج شدن آب شود که باید در محفظه فیلتر را باز کرده تا این آشغال‌ها را خارج کنیم.

خراب شدن پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی

 گاهی اوقات این قطعه هم دچار مشکل هایی در کارکرد خود میشود که دیگر توان مکش آب را ندارد و نمیتواند وظیفه خود را انجام دهد، مثلا: امکان دارد برخی از این قطعه ها از فیلتر آن رد شوند و به پمپ برسند که در آخر باعث خرد شدن پروانه آن میشوند.

تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو نیاز به یک نیروی متخصص و با تجربه دارد زیرا این قطعه در دستگاه از ارزش بالایی برخوردار است، پس پیشنهاد میکنم این مشکل را به فراتیک بسپارید و از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آنها در شهر‌های مختلف مانند تعمیر لباسشویی در گوهردشت یا تعمیر لباسشویی در کرج یا تهران استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه

مسدودیت دریچه خروجی فاضلاب

همه ما میدانیم که آب تخلیه شده در هر یک از مراحل شستشو به فاضلاب راه پیدا میکند و اگر دریچه خروجی فاضلاب ما دچار گرفتگی یا انسداد شود، امکان دارد آب به کلی در آن راکت شود و دیگر هیچ آبی خارج نشود.

استفاده از مواد شوینده دیگر

یکی از بدترین اشتباهاتی که میتواند برای نگهداری نادرست از ماشین لباسشویی دوو خود اتفاق بیفتد، مصرف مواد شوینده نامعتبر و ارزان قیمت است که در خیلی از مواقع پودر ماشین لباسشویی میتواند جزء آنها باشد؛ پودر ماشین لباسشویی به مرور زمان ممکن است باعث تشکیل جرم و رسوب در مدار لباسشویی شود که در آخر باعث خالی نشدن آب ماشین لباسشویی دوو شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس

انسداد شیلنگ تخلیه آب لباسشویی

به احتمال بالا همه ما میدانیم که آب خارج شده توسط پمپ باید به وسیله یک لوله یا مسیر به چاه فاضلاب راه پیدا کند،شیلنگ تخلیه این کار را به عهده دارد.ولی امکان دارد بعضی اوقات جرم یا رسوب باعث مسدودیت این شیلنگ شود.

ابتدا مطمعن شوید که مشکل از شیلنگ تخلیه آب است، سپس میتوانید آن را از پشت دستگاه جدا کنید و با فشار آب از انسداد آن اطمینان پیدا کنید.

باز شدن در ماشین لباسشویی

یکی از مشکلاتی که بسیار کمتر برای دستگاه ما پیش میاید و از دلیل های اصلی در تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوو است، وقتی که درب ماشین لباسشویی (جدا از هر برندی) باز شود، مرحله های شستشو به کلی بهم ریخته خواهد شد در نتیجه باعث از کار افتادن و خاموشی دستگاه میشود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

در کارکرد هیدروستات لباسشویی

قطعه‌ای در ماشین لباسشویی دوو وجود دارد که وظیفه آن کنترل سطح آب مصرفی را دارد، یعنی زمانی که آب به مقدار کافی در دستگاه وجود دارد، جریان آب متوقف شود و دیگر هیچ آبی به دیگ ارسال نشود؛ اما زمانی که این قطعه دچار مشکلی در عملکرد خود شود، ممکن است سطح آب را شناسایی نکند و در نهایت منجر به تخلیه نشدن کامل آب ماشین لباسشویی بوش و یا … شود.

برای تعمیر یا عوض کردن هیدروستات ماشین لباسشویی دوو، باید از یک مجموعه تخصصی در عرصه تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید،چون این قطعه یکی از حساس ترین قطعه های موجود در این دستگاه است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *