تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس - تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

1- دلیل سر و صدای گوش خراش از ماشین لباسشویی چیست؟

وقتی که با روشن شدن دستگاه صداهای ناهنجاری به گوش شما می رسد باید موارد زیادی را چک کنید تا متوجه شوید نقص از کدام قطعه است:

– ممکن است که وسیله نوک تیزی مثل سوزن در پمپ یا درام دستگاه فرو رفته باشد. در این صورت باید شست و شو را متوقف کنید و درام یا پمپ را چک کنید.

– ممکن است لباس ها را به طور نامنظم در دستگاه خود گذاشته باشید. اگر دیدید که صدای گوش خراش قطع نمی شود و هنوز هم ادامه دارد، برنامه شست و شو را متوقف کنید و لباس ها را درست و به طور متعادل قرار دهید.

– ممکن است لباسشویی شما تراز نباشد و بر روی سطح صاف قرار نگرفته باشد. در این صورت، می توانید پییچ هایی را در زیر پایه های ماشین بگذارید و آن را تراز کنید.

– ممکن است اتصالات موتور ایراد پیدا کرده باشد. لازم است موتور دستگاه را چک کنید. البته این کار نیازمند دانش و مهارت بالاست و باید با تعمیرگاه لباسشویی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی صنام

2- دلیل لرزش لباسشویی چیست و برای حل آن باید چه کار کرد؟

اگر دستگاه شما لرزش های بدی دارد باید برای عیب یابی و تعمیر آن موارد زیر را انجام دهید:

– حتما پیچ های اتصالات و یا مهر و موم ها را بررسی کنید. ممکن است باز شده باشند و در نهایت باعث لرزش دستگاه شوند.

– پایه های دستگاه را با دقت چک کنید و ببینید که به درستی و محکم روی زمین قرار گرفته اند.

– ببینید لباس ها را به طرز متعادل در ماشین قرار داده اید یا خیر. بعضی اوقات قرار ندادن لباس ها به طور متعادل در دستگاه باعث لرزش زیاد می شود.

3- دلیل نشتی آب در لباسشویی چیست؟

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد برای تعمیر آن باید کارهای زیر را انجام دهید:

– بررسی کنید که آیا لوله های ورودی و لوله های تخلیه محکم هستند. اگر شل بودند می توانید به شکل دستی با فشار دادن آن ها را محکم کنید.

– لوله های تخلیه را با دقت بررسی کنید. ممکن است گرفته شده باشند.

– ممکن است استفاده بیش از اندازه مجاز از مواد شوینده سبب نشتی آب شود. یکبار چک کنید و مخزن را بشویید.

4- چرا آب وارد مخزن پودر لباسشویی نمی شود؟

بیشتر ماشین لباسشویی های دوو، سه مخزن جا پودری دارند که ممکن است با گذر زمان و استفاده از دستگاه، رسوباتی باعث گرفته شدن این مخزن شود و در نهایت آب وارد آن نمی تواند بشود. برای حل این ایراد، محفظه را خارج کنید و آن را تمیز کرده و شست و شو دهید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

5- چرا بعد از پایان برنامه شست و شو لباس ها مرطوب هستند؟

اگر پس از تمام شدن برنامه شست و شو، لباس ها هنوز هم مرطوب هستند باید کارهای زیر را انجام دهید:

– ممکن است پمپ تخلیه گرفته شده باشد و در نهایت عملیات تخلیه به شکل کامل انجام نمی شود و لباس ها هنوز هم مرطوب باقی میمانند.

– وقتی که بیش از اندازه لباس داخل ماشین ریخته باشید، لباس ها خشک نمی شوند و خیس باقی نمیماند. شما باید به حد ظرفیت دستگاه لباس داخل آن قرار دهید.

6- دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی در حالت خشک کن چیست؟

وقتی که دستگاه شما در حالت خشک کن صدای بلندی بدهد، باید برای تعمیر و حل ایراد دستگاه خود باید بلبرینگ آن را بررسی کنید. در بیشتر موارد مشکل از بلبرینگ است که موجب می شود صداهای بدی ایجاد شود.

7- دلیل اینکه آب به اندازه کافی وارد مخزن ماشین لباسشویی نمی شود چیست؟

وقتی که دستگاه شما طوری است که برای شست و شو آب کافی در آن وارد نمی شود باید موارد زیر را انجام دهید:

– مطمئن شوید که فشار آب خوب است. در برخی مواقع کم بودن فشار آب سبب می شود که آب کافی وارد دیگ نشود.

– در قدم بعدی بررسی کنید که شیر برقی عیب و نقصی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی امرسان

8 – علت نچرخیدن لباس ها در دیگ لباسشویی چیست؟

علت مهمی که باعث می شود لباس های کثیف درون دیگ دستگاه شما نچرخد اندازه لباس ها می باشد. نباید بیش از حد لباس در داخل دستگاه بیندازید چون فشار به آن می رود و لباس ها نمی توانند به راحتی بچرخند. اگر اندازه لباس های شما زیاد است باید در چند مرتبه آن ها را بشویید.

9- دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی دوو چیست؟

وقتی که درب دستگاه شما باز نمی شود باید اول ببنید که آیا برنامه شست و شو تمام شده است. اگر برنامه به پایان نرسیده باشد شما نمی توانید درب آن را باز کنید. اگر برنامه تمام شده بود و درب هنوزهم باز نمی شود باید میکروسوئیچ های دستگاه را عوض کنید که برای این کار حتما با نمایندگی  رسمی لباسشویی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه

10- علت درست شدن کف زیاد در لباسشویی دوو چیست؟

اگر در حین شست و شوی لباس ها دستگاه بیش از اندازه کف تولید می کند به این دلیل است که شما یا بیش از اندازه از مواد شوینده استفاده کرده اید و یا اینکه شوینده استاندارد نیست و کیفیت مطلوبی ندارد. حواستان باشد که انتخاب پودر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر خوب نباشد هم به لباس ها و هم به دستگاهتان صدمه وارد می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *