مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی امرسان

ارورهای ماشین لباسشویی امرسان - تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ماشین لباسشویی امرسان میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج

 کد خطا ER01 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : ماشین لباسشویی امرسان دچار مشکل در قسمت بسته شدن درب می باشد.
دلیل ایجاد ارور : از دلایل اصلی بروز این خطا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی است که این مشکل می تواند دلایل مختلفی را مثل اختلال در میکروسوییچ دستگاه، لولا و دستگیره درب و… شامل شود.
راه حل : در حین رو به رو شدن با این خطا درب ماشین لباسشویی را به طور مناسبی ببندید، به صورتی که صدای کلیک بسته شدن درب دستگاه را بشنوید.

ارور یا کد خطا ER02 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : ماشین لباسشویی دچار اختلال در قسمت  آب ورودی در مقیاس استاندارد معمولی شده است.

دلیل ایجاد ارور : این خطا نشان دهنده آن است که سطح آب داخل ماشین لباسشویی پایین تر از هیتر ماشین لباسشویی است، که از اصلی ترین علتهای آن می توان به فشار کم آب ورودی اشاره کرد.

راه حل : با چک کردن شیر ورودی از قطع نبودن جریان آب ورودی به ماشین لباسشویی مطمئن شوید، بعد شیر آب را تا بیشترین حد باز کنید، ماشین لباسشویی به طور خودکار بعد از مدتی ورودی آب را قطع کرده و به شست و شو ادامه خواهد داد.

ارور یا کد خطا ER03 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایراد پیدا کرده است.

علت ایجاد ارور : بروز این خطا در ماشین های لباسشویی بیانگر وجود انواع نقص و عیب در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خواهد بود، از شایع ترین ترین مشکلات به وجود آمده برای پمپ های تخلیه می توان به از کار افتادگی پمپ، بسته شدن مسیر پمپ و همینطور قرار گرفتن پمپ در حالت مدار باز اشاره کرد.

راه حل : شما می توانید با تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود جهت رفع کد خطا اقدام به کار کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

ارور یا کد خطا ER04 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : ماشین لباسشویی دچار اختلال در قسمت آب ورودی در مقیاس استاندارد حد اکثری شده است.

علت ایجاد ارور : این خطا در هنگامی که درون ماشین لباسشویی بیش از اندازه مجاز شست وشو آب وارد شده باشد بر روی صفحه نمایش،نمایش داده خوهد شد، و از اصلی ترین دلایل آن می توان به بودن انواع خرابی در قسمت شیر الکتریکی ماشین لباسشویی اشاره کرد.

راه حل : در حین مواجه شدن با این کد خطا، ماشین لباسشویی را متوقف کرده و اجازه دهید تا ماشین به طور خودکار آب داخل دستگاه را تخلیه کند، بعد با خاموش کردن و قطع کردن برق ماشین لباسشویی با نمایندگی تعمیرات مجاز امرسان مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارور یا کد خطا ER05 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : اختلال در قسمت گرمایشی ماشین لباسشویی.

علت ایجاد ارور : دیده شدن این خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی بیانگر انواع اختلال در قسمت گرمایشی و یا هیتر ماشین لباسشویی خواهد بود که در نتیجه گرمایش آب برای شست و شوی درست لباسها را با اختلال مواجه خواهد ساخت.

راه حل : جهت مواجه با این خطا اول مسیر آب ورودی ماشین لباسشویی را بسته، ماشین لباسشویی را خاموش و بعد از برق بکشید و جهت تعمیر درست دستگاه خود با نزدیک ترین نمایندگی تعمیرگاه تخصصی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

ارور یا کد خطا ER06 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : ماشین لباسشویی دچار خرابی در قسمت موتور است.

علت ایجاد ارور : از دلایل نمایش این خطا در ماشین لباسشویی وجود انواع خرابی در قسمت موتوری دستگاه است که می تواند چرخش درام ماشین لباسشویی را با اختلال مواجه کند و همینطور خرابی های بعدی را هم به همراه داشته باشد.

راه حل : همیشه در هنگام مواجهه با این کد خطا در ماشین لباسشویی خود به دلیل آن که برطرف کردن اختلالات و انواع خرابی های موتور در ماشین لباسشویی باید به واسطه کارشناس متخصص ماشین لباسشویی انجام گیرد.

ارور یا کد خطا ER07 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : وجود انواع اختلالات احتمالی در قسمت برد الکترونیکی ماشین لباسشویی امرسان.

علت ایجاد ارور : دلایل مختلفی مثل انواع اتصالی ها و نوسانات برقی یا اختلال طولانی مدت در قسمتهای دیگر ماشین لباسشویی می تواند باعث نمایان شدن این خطا در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی و ایجاد انواع ایراد و خرابی برای برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بشود.

راه حل : در زمان هر نوع مشکل و اعلان خطا در ماشین لباسشویی که بیانگر اختلال در بخش برد دستگاه است با خاموش کردن و قطع کردن برق ماشین لباسشویی، فورا با نمایندگی مجاز تعمیرات معتبر مد نظر خود تماس بگیرید تا بعد از عیب یابی، مشکل برد دستگاه شما به شکل تخصصی در ماراکز تعمیری انجام پذیرد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارور یا کد خطا ER08 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : وجود انواع ایرادات اتصال به بدنه در ماشین لباسشویی امرسان.

علت ایجاد ارور : از رایج ترین دلایل نمایان شدن این کد خطا در نمایشگر ماشینهای لباسشویی می توان به ندل های اتصال بدنه و در آخر برقرار شدن ماشین لباسشویی اشاره کرد که امکان خطر برق گرفتگی را تا اندازه زیادی افزایش می دهد.

راه حل : جهت رفع این مشکل باید از وجود سیم اتصال به زمین یا سیم ارت برای ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید، در صورت بودن مشکل بعد از مطمئن شدن از سلامت نصب سیم ارت مشکل را با مراکز تعمیرات معتبر در میان بگذارید.

ارور یا کد خطا ER09 لباسشویی امرسان :

شرح خطا : نوسان غیرطبیعی در قسمت ولتاژ شبکه ماشین لباسشویی های.

علت ایجاد ارور : این خطا اکثرا در حینی که ولتاژ شبکه بیش از حد مجاز یا کمتر از آن باشد اتفاق میوفتد، معمولا در حالتی که ولتاژ شبکه کمتر از 150 ولت یا بیشتر از 260 ولت باشد این ایراد برای ماشین های لباسشویی اتفاق میوفتد.

راه حل : در زمان های بروز این مشکل بعد از آن که ماشین لباسشویی این اختلال را با نمایان کردن کد خطا بر روی صفحه نمایش خود نشان داد، ماشین لباسشویی به شکل خودکار متوقف شده و در صورت ترمیم ولتاژ شبکه دوباره به کار خود ادامه خواهد داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *