مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایراد یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

در ادامه این مقاله بعضی از مواردی که بیش از اندازه در رابطه با آن ها در خرابی ساید بای ساید دوو مطرح شده را توضیح میدهیم:

علت کاهش سرمای ساید بای ساید دوو

دلیل کم شدن سرمای یخچال موارد زیادی هست که باید از طرف یک تکنسین مورد تست و چک قرار بگیرد در ابتدا باید مواردی مثل فن و یا سنسور های دما مورد چک قرار بگیرد اگر کمپرسور خاموش است آن را به کمک یک سیم تست مستقیم تست کنید تا از سلامت آن اطمینان پیدا کنید با تست سلامت کمپرسور لوله های آن را مورد بررسی قرار بدهید تا دچار نشتی نشده باشد همیشه در مرحله آخر  برد الکترونیکی ساید بای ساید را چک کنید.

علت روشن نشدن ساید بای ساید دوو

برای رفع این مشکل در ابتدا باید سیم ورودی برق و پریزی که ساید بای ساید خود را به آن وصل کرده اید مورد بررسی قراردهید اغلب نوسان برق باعث این اتفاق می شود اگر این موارد را بررسی کرده و مشکلی نداش به سراغ برد الکترونیکی ساید بای ساید خود بروید و آن را بررسی کنید.

چرا در ساید بای ساید دوو دما فریزر مناسب است اما یخچال هچنان گرم است؟

برای حل کردن این مشکل مواردی مانند نشتی گاز و سالم بودن کمپرسور را چک کنید بعد از این موارد فن و یا سیستم دیفراست را بررسی کنید وقتی که سیستم دیفراست صدمه دیده باشد المنت یخ را از روی اواپراتور ذوب نمی کند و همین علت مسبب برفک زیاد و در برخی از موارد مانع حرکت فن می شود به همین خاطر سرمای تولید شده در داخل یخچال گردش نخواهد داشت هنگامی که تمامی این مشکل را رفع کردید حتما برد ساید بای ساید را هم چک کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در کرج

علت کار نکردن یخساز ساید بای ساید دوو

ممکن است متوجه شده باشید که یخساز یخچال ساید بای ساید دوو تان مورد آسیب قرار گرفته است و یخ تولید نمیکند. توجه کنید که آیا این قطعه در مرحله اول آبگیری می کند برای این کار شیر برقی در پشت ساید را چک کنید همیشه دقت کنید که دمای فریزر شما تناسب داشته باشد گاهی متوجه می شوید که یخ در داخل قالب یخساز موجود می باشد ولی تخلیه نمی شود احتمالا قالب یخساز حالت تفلن خود را از دست داده است زیاد است.

یا موتور یخساز و سنسورهای آن آسیب دیده باشد برای بررسی تمام این موارد و تعمیر یخساز خود می توانید با شرکت تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا ما در زودترین زمان ایراد یخساز ساید بای ساید دوو را حل کنید.

این موارد از رایج ترین مشکلات ساید بای ساید دوو میباشد که ما برای شما شرح دادیم اما توصیه ما به شما مخاطبان این است که به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر دستگاه نزنید به این دلیل که باعث آسیب های بیشتر و افزایش قیمت تعمیرات می شوید مناسب ترین گزینه در این موارد ارتباط با مجموعه تعمیرات سرویس می باشد با تماس شما ما تمامی موارد برای تعمیر ساید بای ساید دوو به شما راهنمایی میکنیم و حتی اگر نیاز به یک تعمیرکار داشته باشید ما سریع تکنسین تعمیر ساید بای ساید دوو را به منزل شما ارسال میکنیم و تمامی خدمات انجام شده به واسطه ما به صورت کتبی ضمانت می شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در کرج

کد خطا یا ارور های ساید دوو

ارور ساید بای ساید دوو F1

این خطا نشان دهنده آسیب دیدگی سنسور فریزر می باشد در این موارد پیشنهاد می شود که قطعه مورد دار را عوضکنید.

ارور ساید بای ساید دوو R1
این خطا هم مثل خطا قبلی نشان دهنده آسیب دیدگی در سنسور یخچال می باشد که برای رفع آن حتما باید سنسور و سیم های رابط آن را چک کنید.

ارور  ساید بای ساید دوو D1
این خطا نمایشگر بروز مشکل درقسمت سنسور دیفراست و یا خود سیستم دیفراست می باشد که باید حتما تمامی این موارد را مورد تست قرار دهید.

ارور ساید بای ساید دوو DF, DR, DH
این موارد نشانه از باز بودن درب ساید می باشند اول توجه فرمایید که آیا درب یخچال شما بسته است اگر درب بسته بود می توانید میکروسوییچ و یا کلید درب را چک و یا تعمیر کنید.

ارور ساید بای ساید دوو F5
این ارور نشان دهنده آسیب دیدگی قسمت کمپرسور می باشد که حتما برای حل کردن این مشکل حتما با یک متخصص تعمیر ساید بای ساید دوو تماس گیرید تا تخصصی یخچال شما را ایراد یابی و تعمیر کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در کرج

نکات پر اهمیت در حفظ ساید بای ساید دوو

  • در سال دو بار قسمت کندانسور و موتور و فن ساید بای ساید دوو را تمیز کنید تا گردش هوا راحت تر انجام شود و به کمپرسور فشار زیادی نیاید.
  • همیشه دقت کنید که ساید بای ساید دوو خود را در حالت تراز در محلی صاف قرار بدهید.
  • ساید بای ساید دوو را در معرض تابش نور خورشید قرار ندهید این کار باعث صدمه دیدگی بدنه و حتی افزایش راندمان کاری یخچال می شود.
  • درب یخچال را به مدت طولانی باز نگزارید این کار باعث از دست رفتن انرژی و بالا رفتن راندمان کاری کمپرسور می شود.
  •  نوار دور درب ساید بای ساید خود را همیشه تمیز کنید و دقت کنید که آسیب دیدن آن باعث هدر رفتن انرژی یخچال می شود.
  • در داخل یخچال مواد غذایی گرم نگذارید.
  •  قسمت فاضلاب ساید بای ساید خود را تمیز کنید و لوله های خروجی را باز کنید تا مانع عبور آب از داخل آن نشود.

جمع بندی

احتمالا شما هم از ساید باید ساید دوو استفاده می کنید و برای تعمیرات آن سردرگم و نگران شده اید. مجموعه تعمیرات سرویس در خدمت شماست ما نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج می باشیم که تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر آن را در کرج به صورت حرفه ای با ضمانت 180 روزه انجام می دهیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *