مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در فردیس

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در فردیس - تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در فردیس

مشکلات ماشین لباسشویی دوو با علائم زیادی همراه می باشند، ولی بسیاری از ما زمانی به این ایرادها توجه می نمائیم که علائم واضحی مثل روشن نشدن لباسشویی، سر و صدای زیاد، نشت کردن آب و موارد مشابهی را مشاهده نمائیم. زمانی که همه یا قسمت زیادی از لباس های ما کثیف می باشد و نیاز به استفاده از لباسشویی داریم، مشکلات ماشین لباسشویی دوو و هر مارک دیگری، بیشتر از همیشه برای ما نمود مینمایند. عیب یابی ماشین لباسشویی دوو یکی از تاثیرگذارترین راه ها برای رفع مشکلات آن است. به همین علت، ما این در این مقاله، انواع مشکلات ماشین لباسشویی دوو را معرفی می نمائیم تا با آنها آشنایی داشته باشید.

اشکالات ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو یکی از بهترین مارک ها در بین انواع برندهای ماشین لباسشویی می باشد و کیفیت ساخت خیلی خوب و ویژگی های آن، سبب محبوبیت این برند کره ای در بین مصرف کنندگان شده است. ولی ماشین لباسشویی دوو هم امکان دارد به دلیل عوامل گوناگونی دچار مشکل شود. از اشکالات ماشین لباسشویی دوو می شود به کار نکردن ماشین لباسشویی دوو، عدم ورود آب به لباسشویی دوو، عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو، عدم چرخش محفظه ماشین لباسشویی دوو، توقف لباسشویی میان فرایند شستشو و صدا و لرزش بسیار ماشین لباسشویی دوو، اشاره نمود که با عیب یابی ماشین لباسشویی دوو شناسایی می گردند.

عدم کارکرد ماشین لباسشویی دوو

کار نکردن ماشین لباسشویی دوو امکان دارد به دلیل خرابی یا قطعی برق، وصل نبودن سیم برق به یک خروجی صحیح، قرار دادن بیشتر از حد لباس در ماشین لباسشویی دوو، باز بودن درب دستگاه، انتخاب اشتباه برنامه شستشو و نزدن کلید start دستگاه باشد. اگر این عوامل سبب بروز این مورد از اشکالات ماشین لباسشویی دوو نشده باشند، می بایست به از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس

عدم ورود آب به لباسشویی دوو

اگر شیلنگ ورودی وصل است و آب را هم باز کرده اید، شیلنگ ورودی یا شیر آب یخ نزده است، آب قطع نمی باشد، می بایست ورودی شیلنگ را چک کنید تا چیزی آن را دچار انسداد نکرده باشد. مسدود شدن فیلتر لوله آب هم، یکی دیگر از مواردی می باشد که سبب وارد نشدن آب به لباسشویی می شود. در صورتی که همه این موارد را بررسی کرده اید و همچنان اشکال دستگاه ادامه دارد، می بایست برای تعمیر این مورد از اشکالات ماشین لباسشویی دوو خود، به یک کارشناس خبره مراجعه نمائید.

یکی دیگر از اشکالات ماشین لباسشویی دوو، تخلیه نشدن آب این دستگاه می باشد. بنابراین حتما بررسی نمائید که شیلنگ تخلیه یخ زده یا مسدود نباشد، شیلنگ تخلیه خم نشده باشد یا دچار تغییر شکل نشده باشد، انتهای شیلنگ تخلیه در آب غوطه ور نباشد، در درون فیلتر تخلیه گرد و خاک بیش از حد وجود نداشته باشد. برای عیب یابی این مورد از ایرادات ماشین لباسشویی دوو، می بایست قبل از هر چیز مسیر تخلیه  آب از قبیل شیلنگ تخلیه، فیلتر کف و پمپ تخلیه را چک نمائید که گرفتگی نداشته باشند. بعد سالم بودن پمپ تخلیه را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در ملارد

دقت نمائید که در فرایند شستن لباس ها به وسیله لباسشویی دوو، در صورتی که لباس ها در یک طرف جمع شوند یا مکان قرار گرفتن ماشین لباسشویی مناسب نباشد، امکان دارد محفظه لباسشویی کار چرخش را انجام ندهد. بر همین اساس، برای پیشگیری از این مورد از مشکلات ماشین لباسشویی دوو، حتما لباس ها را با چیدن مناسب در درون لباسشویی قرار دهید و توجه کنید که لباسشویی در جای صحیحی نصب شده باشد و لرزش نداشته باشد.

توقف ماشین لباسشویی در زمان فرایند شستشو

جهت عیب یابی این مورد از ایرادات ماشین لباسشویی دوو، می بایست بررسی نمائید که در کدام مرحله از شستشوی لباس ها، دستگاه متوقف می گردد. بعد، به چک کردن قطعات لباسشویی در آن مرحله بپردازید. به طور معمول مسدود بودن فیلتر پمپ تخلیه، عدم کارکرد پمپ تخلیه، استفاده از میزان زیادی مواد شوینده و شیلنگ تخلیه خیلی بلند، سبب بروز این مشکل می شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ

صدا و لرزیدن زیاد ماشین لباسشویی دوو

در صورتی که لباسشویی دوو شما بیشتر از حد مجاز، سر و صدا و لرزش دارد، جهت عیب یابی آن، اول باید پایه های دستگاه را بررسی نمائید که تراز باشند و کمک ها صدمه ندیده باشند. همینطور، وزنه بتنی روی دیگ لباسشویی نباید شکستگی داشته باشد. افزون بر این ها، قطعاتی مثل کاسه نمد، بلبرینگ، شفت و سه نظام هم می بایست بررسی شوند که به طور معمول توسط یک متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی انجام می گردد تا صدمه بیشتری به دستگاه وارد نشود. در صورتی که منشا این مورد از ایرادات ماشین لباسشویی دوو، هیچ یک از این موارد نبود، به چک کردن فولی دستگاه بپردازید. جهت عیب یابی ماشین لباسشویی دوو در این مورد، می بایست چک کنید که لباسشویی در یک سطح ناهموار نصب نگردیده باشد، تمام پیچ و مهره های حمل و نقل سر جای خودشان باشند، لباس ها به شکل درست در درون محفظه لباسشویی قرار گرفته باشند، اجزای دستگاه مثل المنت از جای خودش خارج نشده باشند، اجسام و اشیاء در درون محفظه باقی نمانده باشد و شیلنگ تخلیه به بدنه برخورد ننماید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *