تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در ملارد

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در ملارد -تعمیر و نمایندگی لباسشویی دوو در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در ملارد

حتماً می‌دانید که از سری برندهای معروف ماشین لباسشویی در ایران، برند دوو است.

این برند توانسته طرفداران زیادی میان مصرف کنندگان پیدا کند و به خاطر داشتن خدمات پس از فروش مناسب روز به روز به میزان متقاضیان خرید آن اضافه می‌شود. با این حال امکان دارد به دلایل متعدد ماشین لباسشویی دوو دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

برای عیب یابی ماشین لباسشویی دوو می‌ توانید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. منبع تغذیه برق و آب را چک کنید:

مطمئن شوید که ماشین لباسشویی درست به منبع برق وصل است و کلید برق روشن است.

چک کنید که منبع آب ثابتی به دستگاه وجود دارد. مطمئن شوید که دریچه‌های آب باز هستند و شیلنگ‌های آب پیچ خورده یا گرفته نشده اند.

  1. کدهای خطا ماشین لباسشویی دوو را چک کنید:

اگر ماشین لباسشویی دوو شما صفحه نمایش دیجیتال دارد، امکان دارد جهت بروز مشکل، کدهای خطا را نمایش دهد. برای فهمیدن معنای کدهای خطا به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید و مراحل عیب یابی توصیه شده را دنبال کنید.

  1. چک کردن مشکلات قابل مشاهده:

ماشین لباسشویی را از لحاظ هر نوع مشکل قابل مشاهده از جمله شل یا خرابی کابل‌ها، دکمه‌های شکسته یا نشتی چک  کنید. اگر متوجه ایرادات قابل مشاهده شدید، تلاش کنید به صورت مناسب به آنها رسیدگی کنید.

  1. فیلتر را تمیز کنید:

عضی از ماشین‌های لباسشویی دوو فیلتری دارند که امکان دارد با پرز، زباله یا اجسام خارجی گرفته شود. فیلتر را که عموما در پایین دستگاه قرار دارد، پیدا کنید و براساس دستورکار سازنده آن را تمیز کنید.

  1. بار را متعادل کنید:

پخش شدن نامناسب لباس‌ها می‌‌تواند موجب لرزش بیش از اندازه ماشین لباس‌شویی یا نامتعادل شدن آن در چرخش شود. مطمئن شوید که بار به صورت مساوی در درام پخش شده است تا از این ایرادات پیشگیری شود.

  1. دستگاه را ریست کنید:

تلاش کنید ماشین لباسشویی را با خاموش کردن آن، چند دقیقه از منبع برق جدا کرده و بعد مجدد به برق وصل کنید. این کار امکان دارد به رفع کردن ایرادات موقت کمک کند.

  1. با سرویس کار لباسشویی دوو تماس بگیرید:

اگر مشکل هنوز هم ادامه داشت یا درباره مراحل عیب‌یابی مطمئن نیستید، پیشنهاد می‌‌شود با تعمیرکار لباسشویی دوو تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج

چرا لباس ها در ماشین لباسشویی دوو خشک نمیشود؟

برخی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمی شود این ایراد میتواند از عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی دوو باشد اگر آب در داخل ماشین لباسشویی دوو تخلیه نشود این دستگاه سیکل شستشو را وارد مرحله خشک کن نمیبرد و برای رفع کردن این مشکل باید شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دوو و فیلتر تخلیه آن را بررسی کنید.

تا اگر مسدودیتی در داخل آن ها ایجاد شده است آن را تمیز و رفع کنید اگر با بررسی کردن این موارد آب تخلیه نشد و ماشین لباسشویی دوو وارد مرحله خشک کن نرود باید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی چک شود و اگر این قطعه صدمه دیده باشد آن را چک کرد و جهت خراب بودن این قطعه آن را عوض کرد.

ولی اگر ایراد از تخلیه آب نباشد باید موتور شستشوی ماشین لباسشویی دوو را بررسی کنید تا اگر ایراد از موتور باشد آن را تعمیر و یا عوض کنید.

برخی اوقات این ایراد از برد اصلی دستگاه است که ماشین لباسشویی دوو را وارد مرحله خشک کن نمی کند که حتما برای تعمیر آن باید از تعمیر کاران مجموعه تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

دلیل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو

بعضی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی دوو شما آب تخلیه نمیکند برای رفع کردن این ایراد اول از همه فیلتر ماشین لباسشویی که در بخش پایین آن قرار دارد را باز کنید اگر وسیله ای در آن گیر کرده باشد مانع از کارکرد پمپ تخلیه می شود در مرحله بعد اگر با این کار لباسشویی شما آب تخلیه نکرد به دنبال پمپ تخلیه بروید و آن را تست کنید اگر با کلیه این موارد ایراد ماشین لباسشویی شما رفع نشد برد الکترونیک دستگاه را چک کنید.

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

در این موارد در ابتدا شیر آب و شلنگ ورودی ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید اگر آن ها ایرادی نداشتند شیر برقی و برد اصلی دستگاه را چک کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در ملارد

علت آبگیری بیش از اندازه ماشین لباسشویی چیست؟

اگر لباسشویی شما خاموش باشد و متوجه آبگیری آن شدید این ایراد از شیر برقی و همچنین برد الکترونیکی میتواند باشد.
ولی اگر ماشین لباسشویی در برنامه شستشوی خود بیش از اندازه آبگیری کرد باید مواردی مثل هیدرو استات و شیلنگ آن را در مرحله اول تست کنید و اگر این قطعات ایرادی نداشتند بعد به دنبال برد و شیر برقی ماشین لباسشویی دوو بروید.

دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی

برخی اوقات متوجه صدای بیش از اندازه ماشین لباسشویی می شوید که برای شما غیر عادی است بیشتر این سر و صدا ها بر اثر صدمه دیدن کاسه نمد ماشین لباسشویی است با صدمه دیدن این قطعه آب به بخش بلبرینگ و شفت دیگ ماشین لباسشویی نفوذ پیدا میکند.

در مدت زمان طولانی موجب خراب شدن آن ها و صدای زیاد می شود در ماشین لباسشویی مواردی مثل کمک فنر ها هم بعضی اوقات موجب ایجاد شدن صدا می شوند و همینطور صدمه دیدن و شل شدن سنگ تعادل ماشین لباسشویی یکی دیگر از این موارد است.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که جهت مشاهده سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی حتما از تعمیر کاران و تکنسین های مجموعه تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *