دسته‌بندی نشده

تعمیر یخچال دیپونت در اندیشه

تعمیر یخچال دیپونت در اندیشه -تعمیر لباسشویی دیپوینت در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال دیپونت در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپونت،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات متداول در تعمیرات یخچال دیپوینت

به طوری که مصرف اشتباه یا نگه داشتن درست از وسایل، ایراداتی ایجاد می شود که در بیشتر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال بیشتر این ایرادات رایج و یکسان است. پیش از هر چیز لازم به ذکر است برند دیپوینت در دو گروه ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و برای تولید هر کدام از مدرن ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است.

حین تعمیرات یخچال دیپوینت باید به این نکته توجه کنید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مثل تعمیرات سرویس، تعمیرکار درخواست کنید. چون در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته به کار رفته است و اگرچه طریقه کار یخچال ها در مجموع یکی است ولی برای تعمیرات یخچال دیپوینت باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال مطلع بود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال کلور در فردیس

برفک زدن یخچال depoint از نوع نوفراست

یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها میباشند که برفک نمی زنند. طریقه کارکرد این مدل یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است که اگر این یخچال ها دچار برفک زدگی شوند، باید به کارکرد درست آنها شک کرده و برای تعمیر یخچال دیپوینت اقدام کرد. دلیل برفک زدن این یخچال ها می تواند موارد کوچکی باشد که با انجام آنها و برطرف کردن ایراد رفع شود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال دیپوینت به طور تخصصی تر باید از تعمیرکاران ماهر کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ داخل یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دارای پارگی یا خرابی شده باشد می تواند علت این اتفاق شود. اگر فاصله مدنظر از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به بخش انتهایی یخچال بچسبد این ایراد را باعث می شود. در موارد تخصصی تر می توان به خرابی ترموستات که مسئولیت کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره کرد.

افتادگی درب یخچال depoint

اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید دیپوینت شما به درستی چفت نمی شود یا اگر آن را می بندید و بعد باز می شود، اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا ایراد باشد باید بدانید این اختلال می تواند بر اثر استهلاک و یا کهنگی یخچال شما باشد که باید برای تعمیرات یخچال دیپوینت اقدام کنید. ولی اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید امکان دارد در درب آن اجسام سنگین زیادی قرار داده اید.

یا احتمال دارد فشار زیادی به درب آورده و لولای درب شما قدرت تحمل وزن زیاد نداشته و امکان دارد در صورت تعمیر نکردن یخچال دیپوینت درب آن یا لولای آن بشکند.

اگر لولای درب دارای خوردگی شده باشد یا دارای شکستگی باشد یا باید اقدام به عوض کردن قطعات کنید یا با جوش دهی مناسب ایراد را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دیپوینت در فردیس

شنیدن سرو صدای غیرعادی از یخچال دیپوینت

در حالت معمول صداهای طبیعی بر اثر کار کردن یخچال شنیده میشود. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن است. ولی اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به کمک تعمیرکار ماهر چک کنید، کمپرسور را برری کنید، یا فاصله یخچال را از دیوار چک کنید.

اگر به هنگام به تعمیر یخچال دیپوینت اقدام نکنید و یا از کادر ماهر برای تعمیرات استفاده نکنید امکان دارد خسارت بیشتری بپردازید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در فردیس

جمع شدن آب در کف یخچال دیپوینت

در مجموع جهت کارکرد طبیعی یخچال آب بر اثر کار دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری معین دفع می شود که اگر این مجاری و یا کارکرد دیفراست یخچال دچار مشکل شود این آب درست تخلیه نشده و در داخل یخچال جاری می شود.

اگر در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیر معمول مشاهده کردید ، آن را چک کنید و پشت گوش نیانداخته و بدانید جمع شدن آب در یخچال از سری موارد هشدار است که بیانگر آن است که برای تعمیرات یخچال دیپوینت تان باید اقدام کنید.

به طوری که یخچال تان تراز نباشد هم این اتفاق رخ میدهد یا اگر در کارکرد دیفراست یخچال اختلالی ایجاد شود آب درسته تخلیه نمی شود.

خنک نشدن یخچال دیپونت

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد موجب فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن و در نهایت مسمومیت ما شود. به طور معمول دمای یخچال شما باید میان یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به شکل متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد کند. درباره فریزر باید بدانید دمای داخل آن باید میان منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیشتر از این اندازه باشد یعنی دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دارای افت سرما است.

برای چک کردن باید از چفت بودن درب یخچال فریزر مطمئن شوید.  اگر لاستیک دور درب دچار پارگی و فرسودگی باشد بهتر است برای تعمیرات موردنیاز اقدام کرده و چنانچه از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال تان را چک کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را مورد بررسی قرار می دهد.

اگر مواد غذایی در یخچال شما خیلی زیاد باشد و فاصله مدنظر را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از بین آنها عبور کرده و آن را خنک کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در اندیشه

یکسره کار کردن دستگاه

اگر حالت اتوماتیک دستگاه دچار ایراد شده و دستگاه بی وقفه کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در قسمت کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن خرابی وجود دارد که باید چک شده و به واسطه تعمیرکار ماهر تعمیرات یخچال دیپوینت انجام شود.

روشن نشدن یخچال دیپوینت

به طوری که جریان برق لازم در صورت قطع بودن برق یا ایراد  در قسمت الکتریکی دستگاه به یخچال نرسد یا خرابی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد یخچال روشن نشده و کارکرد آن متوقف می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپونت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *