مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال دوو در فردیس

تعمیر یخچال دوو در فردیس - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال دوو در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات گوناگون ایجاد شده در یخچال فریزر دوو

توجه کنید که سیستم یخچال فریزر‌های امروزی خیلی حساس و تکنیکی می باشد؛ بنابراین در زمان خراب شدن یخچال فریزر، تحت هیچ شرایطی تلاش نکنید خودتان آستین بالا زده و وارد عمل شوید. بر همین اساس در چنین وضعیت سختی، مراجعه به یک تکسنین حرفه‌ای و کاربلد خیلی ضروری می باشد.

بای بیان کنیم که اختلال در سیستم یخچال فریزر دوو تنها یک یا دو‌ مورد نمی باشد؛ بلکه ایرادات گوناگونی می‌تواند گریبان‌گیر این یخچال فریزر معروف گردد.

لازم به ذکر می باشد که عیب‌یابی بیشتر از تعمیرات در یخچال‌ فریزرها و بقیه وسایل برقی مهم است؛ زیرا در صورت هر نوع تشخیص اشتباه و بعد بررسی‌ها و تعمیرات کاملا اشتباه به دنبال آن می‌تواند خسارت های جبران‌ناپذیری را به سیستم یخچال فریزر شما وارد کرده و حتی اجزای سالم سیستم را هم دچار اختلال نماید. در ادامه در تلاشیم مهم‌ترین ایرادات ایجاد شده در یخچال‌ فرزیرهای دوو را بیان نمائیم:

 1. عدم کارکرد کامل یخچال فریزر دوو
 2. با سروصدا کارکردن یخچال فریزر دوو
 3. بیشتر از حد سرد نمودن یخچال
 4. لرزیدن های با شدت در یخچال دوو
 5. عدم روشن شدن یخچال دوو
 6. برفک زدگی یخچال دوو
 7. داغ شدگی موتور یخچال دوو
 8. نشت کردن گاز یخچال دوو
 9. به درستی باز و بسته نشدن درب یخچال فریزر دوو
 10. دارای برق بودن بدنه یخچال دوو
 11. عدم روشن شدن لامپ روشنایی یخچال فریزر دوو
 12. اختلال در کارکرد آبسرد‌کن
 13. مختل شدن آلارم فیلتر تصفیه آب
 14. به وجود آمدن بوی بد در یخچال دوو
 15. عدم ثبات دمای یخچال دوو

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

عدم کارکرد کامل یخچال فریزر دوو

در صورتی که با این وضعیت مواجه شدید، می بایست بدانید که دلیل می‌تواند عوامل مختلفی از قبیل پریدن فیوز، نقص در سیستم رابط یخچال فریزر، نقص در موتور یخچال فریزر و … باشد. برای برطرف کردن این اشکال اول تلاش نمائید تنظیمات دمایی یخچال فریزر را بررسی نمائید تا از صحیح تنظیم شدن آن اطمینان حاصل کنید و بعد به چک کردن بقیه قطعه ها مانند فن، خازن و یا اپراتور آن بپردازید.

با سروصدا کارکردن یخچال دوو

یکی از معضلاتی که اغلب خانواده‌ها با آن مواجه می باشند، ایجاد صدا‌هایی عجیب و غریب در یخچال فریزر می باشد. عوامل گوناگونی می‌تواند سبب این ایراد شود که مهم‌ترین آن‌ها خرابی موتور یخچال و یا نقص در فن آن می باشد. برای مثال در صورتی که در سیستم شما صدایی مانند قل قل کردن شنیده شد، می شود دریافت که دلیل اصلی آن روغن موجود در کمپرسور می باشد که دچار جابجایی گردیده، یا برای مثال صدای تق تق نمودن یخچال فریزر به منزله آغاز کار یخچال فریزر و یا اتومات شدن سیستم برفک زدایی آن می باشد.

بیشتر از حد سرد نمودن یخچال

در صورتی که یخچال دوو بیشتر از اندازه عادی سرد بود، امکان دارد در تنظیمات دمای آن ایرادی ایجاد شده باشد و در انتها به ترموستات سیستم صدمه وارد شده باشد. وجود یک تکنسین حرفه‌ای در این وضعیت خلیل لازم می باشد تا تعمیرات یخچال فریزر دوو شما را در محل به انجام رساند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر بوش در کرج

لرزیدن های با شدت در یخچال دوو

یکی دیگر از ایرادات شایعی که در یخچال‌ فریزر به وجود می آید و با روبرویی به آن حتما می بایست به تیم متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مراجعه نمود، لرزیدن های با شدت آن می باشد. خرابی کمپرسور یخچال و یا شل شدگی اتصالات پیج و مهره آن می‌تواند اصلی‌ترین دلیل این ایراد باشد چون موتور در حال کار می لرزد و توسط پایه های لاستیکی بسته شده و شل شدگی آن می تواند لرزش زیادی در یخچال ایجاد کند.

عدم روشن شدن یخچال دوو

عوامل گوناگونی می‌تواند سبب روشن نشدن یخچال دوو گردد که از قبیل آن‌ها معیوب بودن دوشاخه ای می باشد که سبب می گردد برق کافی به یخچال نرسد و یا خرابی موتور یخچال نیز می‌تواند عامل دیگری برای عدم روشن شدن باشد. توجه کنید که خراب شدن ترموستات و یا اورلود نیز می‌تواند در بروز این شرایط دخیل باشد.

برفک زدگی یخچال دوو

در صورتی که با این ایراد روبرو شدید، اطمینان حاصل کنید که ایراد اصلی کار در سیستم دیفراست یخچال فریزر می باشد. برای برطرف کردن این ایراد بهتر می باشد تا حد امکان از گذاشتن اجاق گاز و یا سماور در کنار یخچال فریزرتان خودداری نمائید تا حین باز و بسته شدن درب یخچال فریزر رطوبتی به آن وارد نگردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج

داغ شدگی موتور یخچال دوو

یکی از ایرادات بارز یخچال فریزر‌ها داغ شدن بیشتر از اندازه موتور آن‌ها می باشد. عوامل گوناگونی می‌تواند سبب ایجاد این ایراد شود که از قبیل آن‌ها می‌توانیم به نبودن خنک‌کننده، زیاد بودن درجه حرارت گاز بازگشتی، نا‌متعادلی ولتاژ، ضربه سنگین به موتور و … اشاره نمائیم.

نشت کردن گاز یخچال فریزر دوو

یکی دیگر از بارز‌ترین ایرادات هر یخچالی می‌تواند خالی شدن گاز و یا نشت کردن آن باشد. اول لازم به ذکر می باشد که باز بودن بیشتر از اندازه درب یخچال ارتباطی به نشتی گاز آن نداشته و با باز بودن بیشتر از اندازه درب آن تنها کمپرسور یخچال صدمه  می‌بیند.

ولی درباره ی نشتی گاز یخچال فریزر دوو می‌توانیم عوامل بسیاری را باعث آن بدانیم، یکی از این عوامل پوسیدن لوله‌ها می باشد. زمانی که لوله‌های یخچال فریزر از آلیاژ‌های ترکیبی ساخته شده باشد، احتمال پوسیدن آن‌ها به مرور زمان خیلی زیاد خواهد بود. همین عامل می‌تواند سبب ایجاد نشتی گاز داخل یخچال گردد. بر اساس تجربه ها و دانش ما در نمایندگی تعمیرات سرویس عامل دیگری که سبب این معضل شده تمیزکاری یا برفک‌زدایی غلط یخچال فریزر می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع ییخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *