مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال دوو در فردیس

تعمیر یخچال دوو در فردیس - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال دوو در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال دوو در فردیس

1. خرابی ترموستات یخچال فریزر دوو

ترموستات یکی از عوامل حائر اهمیت سیستم یخ زدایی می باشد زیرا ترموستات کنترل دمای درون کویل های اوپراتور را انجام می دهد. برای رسیدن برق به المنت، ترموستات کار خودش را متوقف می سازد تا یخ ها ذوب گردند. بنابراین در صورت ایراد داشتن ترموستات و عدم توقف آن، برق به المنت نرسیده و یخ ها ذوب نمی گردند.

2. خرابی ترمیستور یخچال فریزر دوو

همان گونه که می دانید ترمیستور دمای درون کویل های اوپراتور را تنظیم می نماید. بنابراین در صورت خراب شدن ترمیستور، پیامی برای تنظیم هوا فرستاده نشده و در نتیجه ولتاژی برای روشن شدن المنت ارسال نمی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر دوو در اندیشه

3. از کار افتادگی سیستم بخاری یخچال فریزر دوو

سیستم بخاری روزی چند مرتبه برای از بین بردن یخ و برفک روشن می گردد. در صورت بروز ایراد سیستم بخاری صحیح عمل نکرده و برفک زدایی انجام نمی گیرد.

4. اشکال در برد کنترل یخچال فریزر دوو

برد وظیفه ی تعیین اجرا کردن زنجیره ی یخ زدایی را بر عهده دارد بنابراین در صورتی که برد اشکال پیدا کند، این زنجیره اجرا نمی گردد.

5. نشت کردن آب از یخچال فریزر دوو

 • اغلب اوقات این ایراد موقعی رخ می دهد که یخچال فریزر دوو شما با عدم تراز بودن مواجه شده باشد. بهتر می باشد با متخصصان ما صحبت نموده و مشاوره ی رایگان دریافت نمائید.
 • در صورتی که یخچال فریزر دوو شما نشتی دارد اول می بایست لوله آب را بررسی نمائید، بعد اقدام به تراز نمودن یخچال با استفاده کردن از پیچ تراز زیر یخچال نمائید.
 • امکان دارد نیاز باشد در زیر یکی از پایه ها، برای تراز نمودن از مقوا استفاده نمائید.

6. کارکرد مداوم یخچال فریزر دوو(عدم انجام اتومات )

 • ایرادات مرتبط با دما: بهتر می باشد دمای یخچال روی 4 و دمای فریزر روی -18 درجه ی سانتیگراد تنظیم گردد.
 • اشکال دمای محیط: در صورتی که دمای محیط بیشتر از اندازه خنک باشد، کمپرسور زیادتر کار خواهد کرد.
 • دمای غذا و مواد غذایی: موقعی که می خواهید غذا را درون یخچال قرار بدهید، پیش از قرار گرفتن در یخچال اجازه دهید خنک گردد و سپس داخل یخچال قرار بدهید.
 • عدم بسته بودن درب: همواره از بسته بودن درب مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال میله در ملارد

7. عدم خنک سازی یخچال فریزر دوو

در صورت تنظیم بودن درجه ی یخچال امکان دارد نارسایی برق سبب خنک نکردن یخچال فریزر دوو شود، بهتر می باشد دوشاخه را بررسی نمائید و در صورتی که همچنان ایراد خنک نکردن ادامه داشت با تعمیرکاران متخصص تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

8. نشت کردن آب از آب سرد کن یخچال فریزر دوو

امکان دارد لوله ها گرفته و یا ورودی آب دچار انسداد شده باشد.

9. دلیل خارج نشدن یخ از یخچال فریزر دوو

در این مورد امکان دارد  قفل درب، مدول، برد کنترل، دیسپنسر، سلنوئید دیسپنسر دچار خرابی گردیده باشد که در این حالت برای رفع این ایراد به تعمیرکاران مجرب تعمیرات سرویس احتیاج دارید.

 • اما ممکن است ایراد به دست خودتان رفع گردد و این در صورتی می باشد که یخ ها به یکدیگر چسبیده باشند.
 • این اتفاق موقعی رخ می دهد که مدت زمان بسیاری از یخ استفاده ننموده باشید و یخ ها داخل محفظه ی یخ مدت ها مانده باشند و محکم به یکدیگر چسبیده باشند، در این حالت می توانید محفظه را در آورده و خالی نمائید.
 • جهت پیشگیری از بروز این اتفاق بهتر می باشد هر چند وقت یک مرتبه از یخ ساز یخ بگیرید و یا در فصول سرد سال که کمتر از یخ استفاده مینمائید گزینه ی ساختن یخ را که بر روی نمایشگر یخچال می باشد خاموش نمائید، در این حالت دیگر یخ ساخته نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریجیدر در ملارد

10. لرزیدن یخچال فریزر دوو

عدم محکم بودن قفسه ها، ایراد کندانسور، اشکال فن و تراز نبودن از قبیل عوامل دخیل در لرزیدن بیشتر از اندازه یخچال فریزر دوو شما می باشد.

چه موقعی یخچال فریزر شما به سرویس دوره ای احتیاج دارد؟

 • با توجه به مکان سکونت شما، هر یک یا دو سال یک دفعه یخچال فریزر دوو شما احتیاج به سرویس دوره ای دارد و یکی از علائم حائز اهمیت گرم شدن دیواره های یخچال شما می باشد.
 • سرویس دوره ای یک کار خیلی هوشمندانه و در عین حال کم هزینه می باشد. با سرویس دوره ای عمر و سلامت یخچال فریزر خودتان را ضمانت می نمائید و ایراد کوچک احتمالی را پیش از اینکه به ایرادات بزرگ و هزینه بر تبدیل گردد، رفع می نمائید.
 • در نظر بگیرید که با کمک گرفتن از متخصصان خبره و باتجربه ی تعمیرات سرویس، می توانید سرویس دوره ای را با پایین ترین هزینه انجام بدهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه

نکته هایی درباره ی استفاده و نگهداری صحیح از یخچال فریزر دوو

 • یکی از حائز اهمیت ترین نکته های نگهداری از یخچال فریزر دوو، یخ و برفک زدایی می باشد. در صورتی که یخچال فریزر دوو شما مجهز به فناوری یخ زدایی خودکار نمی باشد، هر 6 ماه یک دفعه آن را یخ زدایی نمائید.
 • حتما توجه کنید نوار درب های یخچال فریزر دوو صحیح باشد، در غیر این حالت سریعا نوار را تعویض نمائید، زیرا با وارد شدن هوای گرم به درون یخچال و عدم از بین رفتن هوای گرم، سبب خراب شدن یخچال فریزر دوو شما می گردد.
 • تحت هیچ شرایطی درب یخچال را بیهوده باز نمائید و همواره پس از استفاده کردن از بسته بودن درب یخچال اطمینان حاصل کنید. حتی الامکان در موقع تمیز نمودن یخچال، آن را از برق جدا کنید.
 • از تراز بودن یخچال با کف آشپزخونه اطمینان حاصل کنید.
 • فیلتر آب یخچال فریزر دوو خودتان را هر 6 ماه یک دفعه عوض نمائید.
 • دمای فریزر دوو را بر اساس دمای هوا تنظیم نمائید.
 • توجه کردن به خطاهای یخچال یا فریزر و رفع نمودن خطاها در اسرع وقت و تماس با تعمیرکاران متخصص ما.
 • مطالعه کردن هرچه دقیق تر دفترچه ی راهنما و بهرمند شدن و استفاده کردن از نکته های بیان شده در دفترچه.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *