مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال دوو در کرج

تعمیر یخچال دوو در کرج - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال دوو در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال دوو در کرج

خراب شدن لاستیک اطراف درب دستگاه

وظیفه این نوار ایزوله نمودن فضای داخلی کابین درون یخچال از فضای خارجی و پیشگیری از ورود رطوبت می باشد. با اینکه جنس این لاستیک یا همان نوار خیلی مقاوم می باشد و به همین سادگی ها نمی شود آن را از بین برد، ولی بر اثر مرور زمان و موارد ویژه ای که برای این قطعه ایجاد میشود صدماتی می‌بیند. از قبیل صدمه های این قطعه موارد زیر می باشد:

 1. خشک شدگی آن
 2. پارگی آن
 3. سوراخ شدن نوار

جهت پیشگیری از خراب شدن این قطعه چندین نکته ساده که مشتری های عزیز می بایست رعایت نمایند موارد زیر می باشد:

 • تمیز نمودن هر 3 ماه یک دفعه این نوار می باشد
 • دور نمودن دستگاه از گاز و یا لوازم گرمایشی جهت پیشگیری از حرارت و آب شدن این نوار می باشد
 • عدم استفاده کردن از لوازم نوک تیز

در صورتی که ایرادی در این قطعه از قبیل پارگی، سوراخ شدگی و یا شل شدگی دیدید می‌توانید با متخصصان تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید تا در عرض کمتر از دو ساعت خودشان را به شما برسانند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال حایر در اندیشه

دلیل صدای زیاد یخچال فریزر دوو چه می باشد؟

در صورتی که از برند و جنس این محصول عبور کنیم، صدای بلند یخچال ها می‌ تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. به چند نکته زیر دقت نمائید:

 1. در صورتی که صدای وزوز می‌ شونید: امکان دارد که وسیله تزئینی یا شی خاصی بر روی این وسیله قرار گرفته باشد. یا حتی این صدا از لوازمی باشد که بر روی این محصول جهت زیبایی چسبانده اید.
 2. امکان دارد دستگاه شما تراز نباشد. یکی از مواردی که در خراب شدن محصولات یخچال و فریزر اهمیت بسیاری دارد تراز بودن یا نبودن این دستگاه می باشد. حتی با گذشت زمان هم این مورد می بایست بررسی گردد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما تراز می باشد.
 3. در صورتی که صدای وزوز از بخش پایین یخچال می باشد کمپرسور را بررسی نمائید.

صدای تق تق یخچال فریزر

این صدا مانند صدای شکستن قلنج می باشد. در صورتی که این صدا به گوشتان رسید نگران نباشید. به طور معمول برای دستگاه‌ های نوفراست یا بدون برفک رخ می دهد. المنت دستگاه آغاز به کار می‌ نماید تا برفک‌ها را آب کند. این صدا عادی می باشد ولی در صورتی که بیشتر از حد و با صدای بلندتر بود حتما با تعمیرکار در میان بگذارید.

صدای قل قل نمودن 

امکان دارد صدای جوشیدن آب به گوشتان برسد. در اغلب موقعیت ها علت آن وجود روغن در کمپرسور می باشد و این روغن وارد کندانسور و اواپراتور گردیده است و اما این ایراد با تخلیه گاز و تمیزکاری آن رفع می گردد، بنابراین نگران نباشید. در انتها هم مجددا مخزن گاز آن مجددا پر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال مابه در ملارد

علت سرد نکردن یخچال فریزرهای برند دوو چه می باشد؟

 1. نخستین کاری که می بایست انجام دهید این می باشد که اطمینان حاصل کنید درجه یخچال تنظیم می باشد.
 2. بررسی نمائید که ترموستات دما به طور صحیح کار می‌ کند یا نه.
 3. مواد غذایی داخل یخچال به میزان کافی می باشد یا بیشتر از اندازه توان یخچال می باشد؟
 4. درب این دستگاه به درستی بسته می‌شود یا به هیچ عنوان کیپ نمی گردد.
 5. در حقیقت کندانسور کار خنک نمودن گاز در یخچال را انجام می دهد. به این صورت که گازی که به وسیله آن با فشار تولید گردیده را با کم کردن دما به مایع تبدیل می نماید. این هوا در همان لوله‌های کویل پشت یخچال فریزر در جریان است. پس از مدتی از کار کردن دستگاه احتمالا گرد و خاک این لوله‌ها را دچار انسداد می نماید. همین گرد و غبارها سبب می گردد عملیات خنک سازی یخچال به طور صحیح انجام نشود. بنابراین برای رفع این مشکل کافی‌ می باشد که کویل‌ های کندانسور یخچال فریزرتان را هر چند وقت یک مرتبه تمیز نمائید.
 6. رله استارت به طور صحیح کار انجام می دهد؟
 7. در صورتی که یخچالتان برفک بسیاری زده باشد به هیچ عنوان سرد نخواهد نمود.
 8. اطمینان حاصل کنید ایراد از خازن نمی باشد
 9. علت سرد نکردن بخش بالای یخچال فریزر امکان دارد خراب شدن دمپر باشد.
 10. در انتها مقدار کارکرد یخچال خود را چک نمائید. در صورتی که مدت زیادی می باشد که این وسیله را سرویس ننموده اید بهتر می باشد از یک تیم متخصص کمک بخواهید تا این دستگاه را برای شما سرویس نمایند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال الکترواستیل در شهریار

نشانه های سوختن موتور یخچال فریزر دوو

تصور همه ما از سوختگی لوازم برقی بوی نامطبوع و یا تغییر رنگ دستگاه به سیاه و یا حتی تولید دود سیاه رنگ می باشد. در مورد این دستگاه اندکی تفاوت دارد. علائم سوختن موتور این دستگاه به شکل زیر می باشد:

 1. بوی سوختگی
 2. داغ شدن بیشتر از اندازه موتور در یخچال
 3. در صورتی که موتور دستگاه کار نمی کند
 4. یخچالتان سرد نمی شود
 5. در صورتی که یخچال را به برق وصل می کنید و فیوز برق خانه می پرد
 6. سرو صدای بیشتر از اندازه و غیر طبیعی در زمان کار کردن دستگاه

دلیل روشن نشدن لامپ یخچال فریزر دوو چه می باشد؟

لامپ در این دستگاه دارای چند کاربرد خاص است.

 • جهت مشاهده شدن بهتر مواد غذایی
 • در صورتی که درب یخچال به طور صحیح کیپ نگردد و باز بماند این چراغ به ما نشان می دهد که ایرادی وجود دارد
 • در صورتی که لامپ روشن نگردد نشانگر اشکالاتی در سیم کشی و برق دستگاه می باشد

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *