مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

ارورهای ساید بای ساید دوو

ارورهای ساید بای ساید دوو - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ساید بای ساید دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

کد ارور E1 ساید بای ساید دوو

خطای 1E ساید بای ساید دوو به معنی وجود ایراداتی در بخش آبریز یا دیسپنسر می باشد. این ایراد می تواند ناشی از درست کار نکردن یا خراب شدن حسگرهای مربوطه باشد یا حتی دیسپنسر دچار خرابی شده باشد. برای اینکه بتوانید خطای E1 ساید بای ساید دوو را برطرف نمائید، به کمک یک تعمیرکار با تجربه و حرفه ای احتیاج دارید. فراموش نکنید هر کار خودسرانه‌ای میتواند ایراد ساید بای ساید شما را چند برابر کند و به دنبال آن، هزینه‌ های سنگینی را برای جیب خودتان بتراشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در ملارد

خطای E2 ساید بای ساید دوو

خطای E2 در ساید بای ساید دوو به معنی خراب شدن حسگر محیطی دما می باشد. در صورتی که این حسگر با ایراد مواجه شود، یخچال توانایی تشخیص دمای درست را نخواهد داشت.

بعضی اوقات امکان دارد دمای یخچال صحیح نمایش داده شود ولی متوجه‌ سرد نکردن یخچال فریزر شوید و یا برعکس!

یخچال دمای مطلوبی دارد ولی دیسپلی دمای متفاوتی را نمایش می دهد. نخستین تشخیص و عیب یابی می بایست از حسگر محیط آغاز شود. با تست این حسگر متوجه خواهید شد که آیا احتیاج به عوض کردن دارد؟ یا خیر.

برای تست تداوم جریان حسگر به یک مولتی متر نیاز دارید. که بهتر می باشد این کار را به متخصص تعمیرات سرویس بسپارید و همینطور در صورتی که احتیاج به عوض کردن داشته باشد، از قطعه های با کیفیت و تضمینی استفاده می نمایند تا پس از دو سه ماه دوباره با ایراد مشابه مواجه نشوید.

خطای E4 ساید بای ساید دوو

خطای E4 ساید بای ساید دوو به معنی خراب شدن حسگر اواپراتور می باشد. این حسگر در امر دیفراست و یخ زدایی اتوماتیک نقش دارد. هنگامی که وظایف سیستم دیفراست به طور صحیح انجام نشود، حتی به علت خرابی یک حسگر، عملیات خنک سازی نیز مختل می شود. بنابراین به هیچ وجه برطرف کردن خطای E4 را به تعویق ننداخته و جدی بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید کلور در ملارد

ارور E6 ساید بای ساید دوو

خطای E6 ساید بای ساید دوو نشانگر خراب شدن فن فریزر می باشد. بر اساس وظیفه‌ ی فن فریزر، عملیات گردش هوا درون فریزر و یخچال نیز دچار ایراد می شود و لوازم درون ساید بای ساید شما شروع به آب شدن می نماید و در صورتی که فکری به حال برطرف کردن خطای E6 ساید بای ساید دوو نکنید، افزون بر چند برابر شدن ایراد دستگاه، مواد غذایی شما نیز فاسد و دور ریختنی خواهد شد. بنابراین هر چه زودتر با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید تا همین امروز ایراد ساید بای ساید شما رفع گردد.

خطای E7 ساید بای ساید دوو

خطای E7 ساید بای ساید نشانگر سرمایش ضعیف یخچال شما می باشد. ابتدا این مورد را بررسی نمائید و مشاهده کنید آیا واقعا دمای یخچال بالا رفته است یا خیر. در صورتی که یخچال گرم شده باشد، ایراد از موتور یخچال می باشد که به عنوان قلب دستگاه شما می باشد و حتما می بایست به وسیله تعمیرکار مورد بررسی قرار گیرد. ولی اگر ارور E7 ساید بای ساید دوو نمایان شده و دمای یخچال نیز مانند همیشه مناسب می باشد، احتمالا ایرادی در برد الکترونیک موجود است.

به صورت کلی برای برطرف کردن خطای E7 ساید بای ساید دوو می بایست از یک متخصص مجرب کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید دیپوینت در کرج

خطای E8 ساید بای ساید دوو

خطای E8 ساید بای ساید دوو به معنای خراب شدن هیتر یا المنت اپراتور فریزر می باشد. پس از مدتی سرمای فریزر دچار ایراد می شود و عمل دیفراست دچار اختلال خواهد شد و این موضوع ارتباط مستقیمی با دمای درون فریزر شما دارد. بنابراین حتما به محض روبرو شدن با خطای E8 به فکر راهکار و برطرف کردن ارور باشید که آن هم احتیاج به مشورت با تعمیرکار دارد.

معنای خطای E9 ساید بای ساید دوو

خطای E9 یخچال دوو نشانگر ایجاد شدن ایرادی در ورود آب می باشد. لوله کشی پشت یخچال یا فیلتر آب یخچال عامل ایجاد شدن این خطا میباشند. برای رفع ایراد لوله‌های ورودی آب پشت یخچال را چک کرده و توجه نمائید که عوض کردن فیلتر ساید بای ساید یکی از مهم‌ترین سرویس های دوره‌ای می باشد که خودتان بدون احتیاج به تکنسین می توانید انجام بدهید.

یکی از علت های بروز خطای E9 ساید بای ساید دوو عوض ننمودن فیلتر می باشد که افزون بر ایرادات فنی، بر روی سلامتی شما و اعضای خانواده نیز موثر می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس

ارور E10 ساید بای ساید دوو

معنای خطای E10 ساید بای ساید دوو مرتبط با خراب شدن حسگر محیطی می باشد که در صورت نیاز و تشخیص تعمیرکار می بایست عوض شود. در صورتی که با چنین خطایی روبرو شدید، حتما با تعمیرات سرویس تماس حاصل کرده و از مشاوره‎‌ی پیش از تعمیرات کارشناس ما بهره‌مند شوید.

خطای E11 ساید بای ساید دوو

خطای E11 ساید بای ساید دوو به معنی خراب شدن فن کندانسور ساید بای ساید می باشد. فن کندانسور یکی از قطعه هایی می باشد که اثر مستقیمی بر روی خنک سازی یخچال شما دارد از همین رو، ارور E11 یخچال فریزر دوو یک خطای خیلی مهم و جدی می باشد که می بایست فورا رفع شود.

برای برطرف کردن این خطا شما احتیاج به تعمیرکار دارید. خدمات سریع تعمیرات سرویس را فراموش نکنید. پس از ثبت درخواست شما در منزلتان، با حرفه ای ترین تعمیرکار خطا را رفع نمائید.

خطای E12 ساید بای ساید دوو

خطای E12 ساید بای ساید نشانگر خراب شدن دمپر ساید بای ساید می باشد. کار دریچه دمپر منتقل کردن هوای سرد از فریزر به یخچال می باشد و در صورتی که دچار ایراد شود، عملیات خنک سازی ساید بای ساید و گردش هوای خنک در بخش یخچال با ایراد مواجه می شود.

در صورتی که یخچال گرم است و فریزر سرد می باشد، حتما این مقاله‌ی تخصصی را مطالعه کنید تا از ایراد دستگاه مطلع شوید و هر چه سریع‌تر برای برطرف کردن ایراد اقدام نمائید. خطای E12 هم می تواند اخطاری برای چنین ایرادی باشد. البته در صورتی که ایراد سرما نداشتن ساید بای ساید از دمپر باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *