تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید مابه در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید مابه در مارلیک -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید مابه در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید مابه، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ساید بای ساید مابه در مارلیک

مجموعه ما آماده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرات یخچال شما را به بهترین روش اجرا نماید.
شرکت مابه از نخستین روزهای تاسیس خود توانست نسبت به افزایش دادن سطح تعمیرات و تولید نمودن یخچال فریزر ماشین لباسشویی اقدامات موثری را اجرا نماید که در نهایت همان طور که بیان نمودیم شرکت مابه توانسته است با تولید اجاق گاز یخچال فریزر و مبلمانخود را در کنار بزرگترین تولیدکننده های لوازم جای دهد.

بیشتر بخوانید:تعمیرات ساید بای ساید امرسان در ملارد

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه

مجموهعه تعمیرات سرویس، نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید مابه mabe در کرج می باشد. نصب نمودن، سرویس و خدمات بعد از فروش ساید بای ساید مابه بدون تعطیلی در سریع ترین زمان ممکن در محل نمونه ای خذملت مجموعه ما است.

شما قادر هستید جهت ثبت سفارش تعمیرات با شماره تلفن های تعمیرات سرویس که در زیر درج شده تماس حاصل نمایید.

 خدمات یخچال ساید بای ساید مابه

در حالتی که ساید بای ساید شما شامل گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن باقی مانده باشد ممکن است در هنگام بروز هرگونه مشکل به شما کمک نماید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی مابه در قبال محصولات خود ارائه می نماید استفاده نمایید.

اگر که شما به هر علتی به خصوص به دلیل به اتمام رسیدن تاریخ گارانتی و یا گم‌ گشتن برگه گارانتی قادر نیستید از خدمات پس از فروش ساید بای ساید مابه استفاده نمایید راه حلی در ادامه مطلب برایتان آوره ایم.

در این حالت می‌توانید با تعمیراهی مجاز در نزیکی محل زندگی خود یا مجموعه خدمات سرویس تماس حاصل نمایید و با مطرح نمودن مشکل خود با مشاوران ما در این قسمت بهترین راهکار را جهت تعمیر یا سرویس دستگاه مابه خود به دست آورید.

ارائه خدمات درجه یک به شما توسط تجربه چندین ساله تعمیرکاران و مجموعه حرفه ای ما به دست آمده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان در مارلیک

آموزش های یخچال فریزر ساید مابه

فیلتر تصفیه آب در قسمت پشت ساید بای ساید:

این نوع فیلتر شکلی کپسول مانند داشته که هر طرف یک سوراخ برای شلنگ دارا می باشد، یک طرف ورودی و یک طرف خروجی که با یک فلش مشخص گشته ابتدای فلش ورودی و انتها یا نک فلش خروجی به طرف یخچال است.

فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید:

فیلتر داخلی یخچال انواع گوناگونی دارد با اشکال مختلف مثل: لیوانی استوانه ای و غیره که اساس کار، جا زدن و نصب آن ها شبیه به هم می باشند به این حالت که انتهای آنها را می بایست بگیرید و بر خلاف جهت عقربه های ساعت ۹۰ درجه بچرخانید تا باز گردد.

به همان صورت نیز جهت نصب پس از جا زدن ۹۰ درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا قفل گردد.

بیشتر بخوانید:نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک

مشکلات فیلتر یخچال

بو و طعم آب عوض شده:

اگر به تازگی فیلتر را تعویض نموده اید این اشکال حادی نمی باشد زیرا وقتی فیلتر عوض می گردد کار فیلتراسیون آب آغاز می گردد و امکان دارد احساس نمایید که طعم آب عوض گشته .

در این حالت نگران نباشید چون فیلتر تازه شده طعم بیشتری خواهد داد که پس از مدتی به حالت عادی باز می گردد و آشامیدن این آب مشکلی به وجود نخواهد آورد.

در صورتی که چند ماهی از نصب فیلتر گذشته باشد و طعم آب عوض شود می بایست فوری فیلتر را تعویض نمایید.

فشار آب یخچال کم شده باشد:

در حالتی که فشار آب از خروجی جلوی یخچال کاهش می یابد می بایست اول شیر آب ورودی به یخچال را چک نمایید که نیمه بسته نمانده باشد.

سپس شلنگ های وارد شده از شیر آب تا یخچال را بررسی نمایید این شلنگ ها احتمال دارد از مسیر زیر کابینت ها و یا از پشت وسایل دیگر مثل ماشین ظرفشویی گذر کرده باشد و آنجا تا خورده باشد.

آب یخچال قطع شده باشد:

این ایراد هم میتواند دقیقا عین موارد بالا باشد می بایست ورودی آب و شلنگ ها را چک نمایید اگر مشکل از آنها نباشد احتمالا فیلتر مسدود گشته است.

این مسئله به مرغوبیت و کیفیت بالا و یاغ پایین فیلتر و آب مصرفی شما وابسته می باشد. اگر فیلتر شما کیفیت خوبی نداشته باشد پس از کم شدن فشار آب یخچال به طور کامل قطع خواهد شد.

آب لیوان اول گرم است:

زمانی که به تازکی فیلتر را تعویض می نمایید اگر مدل فیلتر یخچال شما داخلی یا بیرونی می باشد می بایست چندین ساعت به آن زمان اختصاص بدهید.

تا آب مخزن داخلی و فیلتر خنک گردد ولی در برخی از مدل ها دیگر داخل یخچال مخزن وجود نخواهد داشت.

فیلتر هم پشت دستگاه وصل می گردد که شما آب خنک زیادی ندارید فقط به اندازه ۱ یا ۲ لیوان بیشتر نمی باشد و آن هم تنها مسیر شلنگ هایی می باشد که داخل یخچال عبور نموده است تا به جلوی دستگاه برسد.

آب سیاه رنگی از فیلتر خارج گردد:

ساختار فیلتر یخچال چندین مرحله را شامل می شود که یکی از آن مراحل عبور کردن آب از کربن می باشد. زمانی که فیلتر جدید جایگزین فیلتر قدیمی می گردد زیرا اولین باری می باشد که آب از فیلتر عبور می نماید مقداری از کربن با آن بیرون می آید.

در این حالت اصلا نگران نباشید چون که این کربن برای شما مضر نمی باشد.

سعی نمایید پس از تعویض فیلتر به اندازه ۳ پارچ آب از آن خارج نمایید قادر خواهید بود این آب را داخل سینک ظرفشویی ریخته و یا حتی داخل گلدان های خانه بریزید زیرا مشکلی پیش نخواهد آمد.

فشار آب منظم نیست قطع و وصل می شود:

پس از تعویض نمودن فیلتر امکان دارد فشار آب منظم نگردد. این به خاطر هوای داخل شلنگ ها و فیلتر می باشد پدال آب را برای مدت ۱ تا ۲ دقیقه نگه داشته تا آب و هوا کاملا از آن خارج گردد و به حالت نرمال خود بازگردد.

چراغ فیلتر روی نمایشگر قرمز گشته است:

هر زمان که چراغ فیلتر به رنگ قرمز روشن گردد به این معنا است که عمر و تاریخ مصرف فیلتر تمام گشته است و می بایست تعویض گردد. پس از تعویض فیلتر می بایست چراغ نشانگر فیلتر ریست گردد تا به رنگ عادی خود بازگردد.

بیشتر بخوانید:نمایندگی ساید بای ساید ال جی در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر مابه، تعمیر ساید بای ساید مابه، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید مابه، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط