K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

ارور ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو -تعمیر و نمایندگی لباسشویی دوو در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث ارور ماشین لباسشویی دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارور ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی‌ دوو دارای پیشرفته ترین تکنولوژی، و مجهز به سیستم عیب‌یابی هستند که این تکنولوژی پیشرفته توانایی تشخیص دادن ایرادات دستگاه و نمایش دادن کدهای خطا مرتبط با قطعه های معیوب لباسشویی است.

در حقیقت نمایش هر نوع خطای ماشین لباسشویی دوو، یک علامت مخصوص به خرابی قسمت و قطعه دستگاه بوده که می‌توان از طریق این کدهای خطا به شناسایی عیب ماشین لباسشویی دوو میپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج

ارور LE ماشین لباسشویی دوو

خطای LE ماشین لباسشویی دوو، بیانگر باز بودن درب دستگاه و یا خوب بسته نشدن آن است. عوامل بروز این خطای ماشین لباسشویی دوو مرتبط با ایراد برد الکترونیکی، خراب شدن قفل درب و میکروسوئیچ دستگاه است. همینطور اگر پیش از بستن کامل درب لباسشویی، کلید شروع و یا Start/ Pause دستگاه را فعال کرده باشید، این کد ارور بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی ظاهر می شود.

جهت رفع کردن این کد خطا ماشین لباسشویی Daevoo، باید درب دستگاه را بررسی کنید. اگر مانعی در بسته شدن درب لباسشویی وجود دارد و حجم لباس‌ها بیش از حد ظرفیت بود، باید آن را برطرف و تعدیل کنید. اگر ایراد مرتبط با خراب شدن میکروسوئیچ درب باشد، باید آن را عوض کنید.

جهت تعویض کردن میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی، اول دستگاه را از برق بکشید. پیچ‌های کناری ماشین لباسشویی را باز و پنل بالای دستگاه را جدا کرده و خارج کنید. پیچ‌های درب قسمت جلویی لباسشویی و سوئیچ درب را باز کنید. حالا بایستی از داخل دستگاه میکروسوئیچ درب را باز نمایید.

بعد از جدا کردن میکروسوئیچ ناقص، حالا به همان شکل میکروسوئیچ جدید را به دستگاه نصب و درب جلویی لباسشویی را ببندید. در آخر هم پنل رویی دستگاه را متصل کنید.

برای بررسی کردن انجام درست عوض کردن میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی، درب دستگاه را بررسی کرده و اگر درست و کامل بسته شد، ایراد رفع شده است.

خطای IE ماشین لباسشویی دوو

کد خطای IE ماشین لباسشویی دوو Daevoo به منظور وارد نشدن آب به دستگاه و پر نشدن لباسشویی از آب است. قطعه های معیوب شده دستگاه که موجب نمایش این خطا شده‌اند، مرتبط با خراب شدن شیر برقی، مسدودیت و گرفتگی فیلترهای لباسشویی، بسته بودن شیر آب لباسشویی، مشکل در پمپ تخلیه، خراب شدن سنسور سطح آب و یا برد الکترونیکی لباسشویی است.

جهت رفع کردن خطای ماشین لباسشویی دوو، باید اول شیر آب ورودی را چک کنید. اگر ایراد در این بخش نبود، باید فیلترهای لباسشویی را مدیریت و تمیز کنید. اگر مشکل در پمپ تخلیه لباسشویی باشد، یعنی در هنگام آبگیری دستگاه، این قطعه کار کرده و آب را تخلیه کند.

برای رفع کردن مشکل قطعه و همینطور خطای دستگاه، باید پمپ تخلیه تعویض شود. جهت وجود مشکل در شیر برقی، سنسور هیدروستات و برد الکترونیکی دستگاه، باید این قطعات حساس تعویض شود تا خطای لباسشویی برطرف شود.

خطای UE ماشین لباسشویی دوو

خطای UE ماشین لباسشویی دوو مرتبط با به تراز نبودن دستگاه و نداشتن تعادل لباس‌ها است. معمولا برخی اوقات به خاطر گره خوردن لباس‌ها و قرار دادن آنها در یک سمت درام لباسشویی، این ایراد ایجاد میشود. از این جهت برای رفع کردن این مشکل، لباسشویی را متوقف کرده و پس از باز کردن درب دستگاه، لباس‌ها را پخش و تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

خطای OE ماشین لباسشویی دوو

نمایش خطای OE لباسشویی دوو، به دلیل تخلیه نشدن آب از دستگاه است. این کد خطای دستگاه می‌تواند به خاطر پیچ‌خوردگی و یا مسدود شدن لوله تخلیه، مشکل شیر برقی، خراب شدن پمپ تخلیه، مشکل سنسور سطح آب دستگاه و یا برد الکترونیکی باشد.

برای برطرف کردن این مشکل اول شیلنگ و یا لوله تخلیه دستگاه را چک و بررسی کنید. اگر مشکل در این بخش  لباسشویی نباشد، باید فیلتر پمپ تخلیه را بررسی و تمیز کنید. البته اگر پمپ تخلیه خراب شده باشد، باید آن را تعویض کنید. ولی اگر مشکل و خراب شدن در شیر برقی، سنسور هیدروستات و یا برد الکترونیکی لباسشویی باشد، بهتر است که یک تعمیرکار، دستگاه را چک و نسبت به تعمیر و یا تعویض کردن این قطعات اقدام کند.

خطای E1 ماشین لباسشویی دوو

خطای E1 ماشین لباسشویی دوو، به ‌منظور وجود ایراد در مقدار فشار آب دستگاه است. عواملی که سبب این اختلال در لباسشویی شده است مرتبط با خراب شدن پمپ تخلیه، مشکل شیر برقی ورودی آب، خراب شدن میکروسوئیچ فشار و همینطور مشکل در قطعه اصلی دستگاه یعنی برد الکترونیکی لباسشویی است.

برای رفع این کد خطا، باید قطعات معیوب نام‌برده شده را چک کرده و در صورت بروز ایراد در هر یک، آنها را تعمیر و یا تعویض کنید.

خطای E2 ماشین لباسشویی دوو

نمایش خطای E2 ماشین لباسشویی دوو، به خاطر سرریز شدن آب دستگاه است. این کد به دلیل ایراد در پمپ تخلیه، شیر برقی و سنسور هیدروستات دستگاه ایجاد شده است. جهت رفع کردن ارور لباسشویی، مشکلات ایجاد شده در هر کدام از قطعات بیان شده را چک و برطرف کنید.

خطای E3 ماشین لباسشویی دوو

نمایش خطای E3 لباسشویی مرتبط با خراب شدن موتور فن دستگاه است. برای رفع کردن این ارور، تعمیرکار باید فن لباسشویی را باز کرده و موتور را تعمیر و یا تعویض کند. البته جهت رفع نشدن خطای  لباسشویی با این اقدام، باید برد الکترونیکی بررسی و عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در ملارد

خطای E4 ماشین لباسشویی دوو

خطای E4 ماشین لباسشویی دوو، به خاطر نشتی آب دستگاه است. این ایراد می‌تواند به دلیل وجود ترک و یا پاره شدن در لوله تخلیه، خراب شدن پمپ تخلیه، مشکل بلبرینگ و کاسه نمد دستگاه و یا حتی مشکل در درام لباسشویی ایجاد شده باشد. جهت رفع کردن کد خطا E4 دستگاه، باید این قطعات معیوب را تعویض کنید.

خطای E5 ماشین لباسشویی دوو

دلیل خطای E5 مرتبط با بالا بودن ولتاژ برق ورودی لباسشویی است. برای رفع کردن این نوسان زیاد ولتاژ برق خانه، بهتر است که از یک ترانزیستور و یا محافظ برق بکار ببرید. همینطور پیشنهاد می‌کنیم که در ساعت های اوج مصرف برق، از لباسشویی استفاده نکرده و آن را روشن نکنید.

خطای E6 ماشین لباسشویی دوو

دلیل ارور E6 دستگاه مرتبط با خراب شدن و یا سوختن موتور لباسشویی و یا مشکل برد الکترونیکی است. از این جهت اگر این خطا را بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی Daevoo مشاهده کردید، جهت رفع کردن آن فقط به تعمیرکاران متخصص نمایندگی‌ها تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری