K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

مقالات

مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی دوو

ارورهای ماشین لباسشویی دوو - تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ماشین لباسشویی دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارور H1 لباسشویی دوو

بیشتر مدل های لباسشویی ها خشک کن دارند، دمای خشک کن هم توسط یک سنسور کنترل می شود. اگر این سنسور خراب شد کد H1 نمایان می شود. این کد به صورت اختصاصی به سنسور خشک کن و اتصالات آن مرتبط می شود. توجه کنید که اگر خشک کن کار نکند علت های مختلفی دارد که یکی از آن ها خرابی سنسور است. خرابی موتور و خرابی برد علت های دیگر هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در ملارد

ارور H2 ماشین لباسشویی دوو، خطای شستشوی ترمیستور

سنسور دما یا ترمیستور عهده دار کنترل و تنظیم دمای داخل دیگ لباسشویی است. هنگامی که این سنسور دچار ایراد شد کد H2 بر روی برد مشخص میشود. برای برطرف کردن این کد خطا اول باید اتصالات و بعد سنسور را بررسی کرد.

ارور H3 لباسشویی دوو

المنت حرارتی قطعه ای از جنس میله یا سرامیک میباشد که با انرژی الکتریکی داغ می شود، در بخش پایین دیگ قرار دارد.مواد داخلی المنت از نیکل (80%) و کرومیوم (20%) تشکیل شده است. هنگامی که کد H3 را دیدید به این معنا است که المنت خشک کن بیش از اندازه تعریف شده، داغ شده است. اکثرا در این موارد المنت باید عوض شود.

ارور H4 لباسشویی دوو، خطای گرمای بیش از اندازه 

کد H4 به این معنی است که المنت لباسشویی بیش از حد داغ شده است. برای برطرف کردن آن باید سنسور حرارتی را چک کرد، اگر سالم بود باید المنت را عوض کنید. از علائم خرابی المنت این است که اگر دیگ خالی از آب باشد مجدد گرم می شود.

ارور H5 در لباسشویی دوو، خطای دمای آب

اگر برنامه شستن لباس های پشمی فعال است دمای آب بالاتر از 45 درجه سانتی گراد می شود. در این حین کد H5 (در بعضی مدل ها) فعال می شود، با پایان شستشو، این کد هم برطرف می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج

ارور H6 لباسشویی دوو

این کد در مورد با المنت حرارتی لباسشویی دوو است. هنگامی کد H6 نمایان می شود که المنت کارکرد مناسبی ندارد، یعنی هنگامی که دمای بالاتری را تنظیم می کنید ولی دما دچار تغییر نمی ‎شود.

ارور H7 ماشین لباسشویی دوو

کد E7 مربوط به المنت لباسشویی است. کد H7 نمایان کننده این است که المنت حرارتی خشک کن دچار ایراد شده است. برای برطرف کردن آن اول باید سنسور حرارتی را چک کنید، اگر سنسور حرارتی ایرادی نداشته باشد نوبت به چک کردن المنت می رسد. در بیشتر موارد اگر المنت خراب شد باید آن را عوض کرد. در بعضی موارد اتصالات و سیم کشی ها هم باید چک شوند.

ارور H8 لباسشویی دوو

ارور H8 هنگامی رخ می دهد که المنت دستگاه بیش از اندازه داغ شده باشد. البته در برخی اوقات هم که المنت حرارتی بدون اینکه در درام آب باشد داغ شود و یا سطح آب کم باشد شما با ارور H8 روبه رو می شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

ارور PEF ماشین لباسشویی دوو

یک قطعه بسیار مهم در لباسشویی موجود است که باید خیلی مواظب آن باشید، این قطعه فیلتر لباسشویی نام دارد. همواره به همراه لباس ها مواد بسیار ریزی مثل کرک، نخ، مو و… وجود دارند، پیش از قرار دادن لباس ها داخل دیگ لباسشویی، آن ها را پاک کنید. با این حال گاهی رسوبات موجب بسته شدن فیلتر پمپ می شوند. کد PEF زمانی نمایش داده می شود که فیلتر پمپ لباسشویی به هر علتت مسدود شده باشد و آب تخلیه نمی شود. علت های دیگر عبارتند از:

  • پودر یا مایع شوینده بیش از تندازه مجاز درون جاپودری ریخته اید.
  • لوله تخلیه بالاتر از سطح زمین (بیش از حد استاندارد) است، به همین علت اجازه تخلیه آب را نمی دهد.

ارور RHD ماشین لباسشویی دوو

فناوری های نوین به کار رفته در طراحی و ساخت لوازم خانگی، در حال پیشرفت هستند. شرکت ها به طور مکرر از فناوری های جدید در حوزه ساخت انواع مدل های  لوازم خانگی از قبیل لباسشویی رونمایی می کنند. تعمیرکارها باید به طور لحظه ای اطلاعات و تخصص خود را بروزرسانی کنند. با انواع لباسشویی دوو و ساختار آن ها (همراه با جزئیات) آشنایی داشته باشند.

در این حالت می توانند در کمترین زمان برای برطرف کردن ارور لباسشویی دوو اقدام کنند. برای تعمیرکار و تکنسین متخصص فرقی میان برند ها یا مدل های متنوع لباسشویی وجود ندارد. آن ها به سادگی می توانند لباسشویی را در کمترین زمان تعمیر کنند. بعضی نکات مهم دیگر عبارتند از:

  • ایده آل این است که خدمات تعمیر، گارانتی داشته باشد تا موجب جلب اعتماد مشتری شود.
  • یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی باید بتواند در هر زمان پاسخگوی مشتریان باشد.
  • تعمیرکار یک مرکز تخصصی معتبر و مشتری مدار، تمام تلاش خود را می کند تا لباسشویی را در محل تعمیر کند.
  • اگر قطعه ای نیاز به عوض کردن دارد حتما از قطعه با کیفیت و اصل استفاده کنید تا کارایی بیشتری در بلندمدت داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری