تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو

ما در این مطلب به مبحث عیب یابی ماشین لباسشویی دوو می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو

هر وسیله برقی ممکن است در اثر استفاده دچار ایراداتی شود. ماشین لباسشویی دوو هم به مرور زمان ممکن است دچار مشکل شود که اگر در اکثر موارد حل شدنی هستند و تعمیرات سرویس حرفه ای ماشین لباسشویی می تواند آن را تعمیر کند. تعمیرات سرویس ماشین لباسشویی دوو به زودی در محل حاضر خواهند شد و ایرادات به وجود آمده در این دستگاه را رفع خواهند کرد.

عیوب متداول لباسشویی دوو

از بین تمامی ایرادهایی که ممکن است ماشین لباسشویی دوو پیدا کند، مشکلات و ایرادهایی وجود دارد که افراد زیادی آنها را گزارش کرده‌ اند این یعنی آن ایرادها و عیب ها در بین این نوع لباسشویی شبیه هم هستند. می خواهیم با هم عیب های ماشین لباسشویی دوو را بررسی کنیم تا زمانی که متوجه آن شدید با تعمیرکار تماس بگیرید و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی دوو نمایید.

آب وارد محفظه نمی شود

ممکن است شیر آب لباسشویی خراب باشد و به همین دلیل آب وارد محفظه نشده باشد. احتمال بسته بودن شیر هم وجود دارد. حتماً لوله ی آب ورودی را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد و یا خم نشده باشد. اگر فیلتر لوله آب بسته شده باشد دستگاه نمی تواند که آب را به محفظه انتقال بدهد.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو

شاید لباس موجود در دیگ لباسشویی زیاد و یا حتی کم باشد که باعث شده است دیگ نچرخد. حتماً باید آن را بررسی کنید. هیچ وقت کمتر از 40 درصد از وزن معین شده در ماشین لباسشویی نیندازید و بیشتر از 80 درصد از توان ماشین لباسشویی، لباس در دستگاه قرار ندهید.

بیشتر بخوانید:ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

اجرا نشدن دور تند

وقتی این مشکل در ماشین لباسشویی دوو پیش بیاید باعث می شود که لباس های به خوبی خشک نشود. ممکن است مخازن راه انداز دور تند ماشین لباسشویی خراب شده باشد که در این مورد می‌ توان آن را تعویض کرد اما اگر مشکل از مخازن نباشد احتمال اینکه ولتاژ برای چرخش دور مناسب نباشد هم وجود دارد.

در این صورت حتماً باید تعمیر مرتبط، سیم ها و فازمتر را بررسی کند.

نشتی آب از ماشین لباسشویی دوو

این مشکل در بین ماشین های لباسشویی دیگر هم زیاد دیده می‌ شود. از آنجا که محل نشتی این دستگاه متفاوت است، راه حل آن برای تعمیر هم متفاوت خواهد بود. حتما درپوش یا پنل پشت دستگاه و درپوش بالایی را جدا نمایید و دستگاه را به برق وصل کنید تا بتوانید جای نشتی آب را تشخیص بدهید.

لرزش و سر و صدای زیاد

احتمال این که ترانزیت لباسشویی دوو دچار مشکل شده باشد، وجود دارد. باید چفت های ترانزیت را باز کنید. ممکن است دستگاه هم سطح نباشد که لرزش زیادی دارد. پس حتما از هم سطح بودن آن روی سطح صاف و هموار مطمئن شوید.

قطع نشدن آبگیری

وقتی آب در داخل دستگاه زیاد است و از محفظه شیشه ای می توانید آن را ببینید، شیر ورودی ماشین لباسشویی دوو خراب است. اگر دستگاه به برق وصل نیست اما آب وارد ماشین می شود، شیر مشکلی دارد. ممکن است مشکل از تایمر دستگاه هم باشد. شاید شلنگ ورودی هم دچار مشکل شده باشد.

بیشتر بخوانید:تعمیر ارور DE ماشین لباسشویی ال جی

برق داشتن بدنه دستگاه

شاید یکی از قطعه الکتریکی دچار مشکل شده باشد. سیم ها را بررسی کنید. سیم های رابط پمپ، واتر پمپ، شیر الکتریکی، هیدرو استات، و هیتر را بررسی و قطع کنید.

احتمال اینکه سیم های رابط خراب شده باشند هم وجود دارد؛ اگر قطعات بررسی شده الکتریکی سالم باشند پس سیم ها مشکل دارند.

روش نگهداری ماشین لباسشویی دوو

اگر می خواهید که عمر ماشین لباسشویی دوو بیشتر شود باید بدونید که چطور از آن نگهداری کنید، به توصیه های تعمیرات سرویس گوش کنید. اولین نکته این است که دستگاه حتما باید هم سطح باشد. مکانی که ماشین را در آن جا قرار می دهید نباید مرطوب باشد.

بدنه دستگاه را حدود 5 سانتی متر با اطراف فاصله بدهید. نکته مهم این است. وقتی از ماشین لباسشویی استفاده نمی کنید، فلکه شیر آب را ببندید. همیشه بعد از شستشو با دستمال دور لاستیک درب ماشین لباسشویی دوو را خشک کنید.

هیچ وقت جرم گیری ماشین لباسشویی را فراموش نکنید. چند وقت در میان حتما باید محفظه پودر لباسشویی را شستشو و جرم گیری کنید. سعی کنید که در طی یک روز پشت سر هم از دستگاه استفاده نکنید و بین هر بار استفاده و روشن کردن آن، فاصله بیندازید. بعد از کار با دستگاه درب آن را باز بزارید، تا داخل دستگاه خشک شود.

بیشتر بخوانید:علت تخلیه نکردن لباسشویی ال جی

ارورهای الکترونیکی خاص ماشین لباسشویی دوو

بعضی وقت ها به وجود آمدن مشکلی در ماشین لباسشویی دوو، روی صفحه نمایش دستگاه کدهای خطا یا همان ارورهای الکترونیکی دیده می شود. می خواهیم بعضی از آنها را مرور کنیم.

کد خطاIE

وقتی با این ارور روبه رو می شوید، در ورود آب مشکلی پیش آمده است.

چند احتمال وجود دارد: شیر آب خراب است، یا فیلتر ورودی آب بسته شده است. ممکن است شیر برقی خراب شده باشد. احتمال اینکه در حال آبگیری پمپ تخلیه کار می کند هم وجود دارد. ممکن است حسگر سطح آب خراب باشد.

کد خطا OE

اشکالی در تخلیه آب به وجود آمده است. امکان اینکه لوله ی خالی پیچ خورده باشد و یا خم شده باشد هم وجود دارد. ممکن است پمپ تخلیه خراب شده باشد. شاید هم هیدروستات خراب شده باشد. ممکن است هنگام تخلیه آبگیری انجام شده باشد.

کد خطا UE

دستگاه همسطح نیست. احتمالا لباس ها در هم پیچیده اند و به یک سمت قرار گرفته اند که این ارور را مشاهده می کنید.

کد خطا E4

نشتی آب از درام و یا لوله تخلیه وجود دارد.

کد خطا E8

اشکالی در موتور به وجود آمده است و حتما باید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

کد خطا E9

این ارور یعنی اشکالی در هیدروستات به وجود آمده و احتمالا باید عوض شود.

کد خطا H6

اشکالی در المنت ماشین لباسشویی دوو وجود دارد، یعنی کار نمی کند.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس
  • تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

مطالب مرتبط