مقالات, تعمیرات یخچال

راهنمای ارور یخچال الکترواستیل

راهنمای ارور یخچال الکترواستیل - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث راهنمای ارور یخچال الکترواستیل میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

در زیر به بعضی از انواع ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل اشاره می نمائیم:

 • کد ارور یا خطای E1 یخچال فریزر الکترواستیل

در یخچال فریزر حسگرهای گوناگونی قرار داده شده که هر یک از آن ها مسئول انجام کاری می باشند. ارور یا خطای E1 نشان می دهد که در حسگرهای یخچال ایراد یا نقصی ایجاد شده است و دچار قطعی یا خرابی گردیده است. خراب شدن یا قطعی حسگر می تواند با خراب شدن مدار برد کنترل ارتباط داشته باشد.

 • کد ارور یا خطای E2 یخچال فریزر الکترواستیل

کد ارور E2 نشان می دهد در حسگر فریزر ایرادی رخ داده است. بروز این ارور نشان دهنده وجود اشکال و یا قطع شدن حسگر دمایی فریزر می باشد و این ایراد به علت وجود اشکال در مدار برد کنترل دستگاه اتفاق می افتد. در این موارد می بایست حتما از یک متخصص کمک خواست و نسبت به تعمیرات یا عوض کردن این قطعه اقدام کرد.

 • کد ارور یا خطای E3 یخچال فریزر الکترواستیل

کد ارور E3 یخچال نشان‌ می دهد که حسگر اپراتور دستگاه دچار ایراد شده است و این ایراد می‌تواند بر اثر عوامل گوناگونی باشد از جمله خرابی یا اشکال در مدار برد، خراب شدن یا ایرادی در المنت ها و یا اینکه ترموفیوز دچار خرابی شده باشد.

 • کد ارور یا خطای E4 یخچال فریزر الکترواستیل

هنگامی که حسگر محیط دچار اختلال شده باشد ارور E4 بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. در این حالت یعنی عیب و ایرادی در بخش های بیان شده یعنی المنت، فیوز و یا مدار برد الکترونیک اتفاق افتاده و قطعات می بایست چک شده و در صورت لزوم تعمیر یا عوض شوند.

 • کد ارور یا خطای E5 یخچال فریزر الکترواستیل

ظهور این خطا و ارور نشان می ‌دهد که سیستم تبرید یا سرمادهی مختل گردیده است که یکی از مهم ترین قسمت های یخچال قطعات مرتبط با این سیستم می باشد زیرا بدون آن ها عملا یخچال هیچ کارایی ندارد. ایراد این قطعات می‌تواند شامل این موارد باشد که کمپرسور متوقف گردیده است و یا المنت دچار اختلال گردیده است همینطور امکان دارد ترموفیوز و یا حسگر اواپراتور و مدار برد دچار خرابی گردیده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال میله در ملارد

 • کد ارور یا خطای E6 یخچال فریزر الکترواستیل

دیدن این ارور دو حالت دارد حالت اول این می باشد که در دمای زیادتر از 15 درجه در یخچال ممکن است اواپراتور منجمد گردد به همین علت میبایست دمای یخچال را دوباره تنظیم نمائید. در حالت دوم بعضی اوقات بروز این کد ارور نشانگر وجود ایراد در گاز یا دمپر کانال هوا است؛ بر همین اساس هر گاه با این کد ارور روبرو شدید حتما از متخصص کمک بخواهید تا اشکال اصلی را بیابد و نسبت به برطرف کردن آن اقدام موردنیاز را انجام دهد.

 • کد ارور یا خطای E7 یخچال فریزر الکترواستیل

این ارور نشانگر وجود ایرادی در دمای یخچال می باشد یعنی برای مثال سرمای یخچال زیر ۴ درجه می باشد و احتمالاً برای دمپر ایرادی رخ داده و یا اینکه کانال هوا شکسته می باشد. برای اطلاع از رنج دمای یخچال و فریزر دفترچه راهنما را مطالعه نمائید.

 • کد ارور یا خطای E8 یخچال فریزر الکترواستیل

از آن جا که تمام اجزای یخچال فریزر به یکدیگر مرتبط می باشند. ظهور خطای E8 نشانگر این می باشد که اشکالی در برقراری ارتباط میان برد اصلی و برد صفحه نمایشگر رخ داده و یا مدار برد دچار خرابی شده است. برطرف کردن این ایراد به سادگی توسط متخصصان انجام می گیرد.

 • کد ارور یا خطای E9 یخچال فریزر الکترواستیل

در یخچال فریزرهای بدون برفک کار برفک زدایی به وسیله  خود یخچال انجام می گیرد. بروز این کد ارور نشانگر اشکال در یکی از قطعه های مرتبط با این قسمت یعنی المنت دستگاه، حسگر اواپراتور و یا ترموفیوز می باشد و یا امکان دارد به علت صدمه دیدگی مدار برد باشد.

 • کد ارور یا خطای E10 یخچال فریزر الکترواستیل

کد ارور E10 نشانگر صدمه یا اشکال در فن اواپراتور یا خود اواپراتور و نبود سرما می باشد. همینطور اشکال در مدار برد الکترونیک نیز می تواند باعث بروز این ارور گردد.

 • کد ارور یا خطای E11 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز این کد، ایراد و خرابی در فن کندانسور یا مدار برد را نمایش می دهد. در نتیجه این دو قطعه می بایست کنترل گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه

 • کد ارور یا خطای E12 یخچال فریزر الکترواستیل

ظهور این ارور یا خطا بر روی صفحه نمایشگر نشان می‌دهد که اشکال در کابل دیتا و یا مدار برد می باشد و ارتباط میان برد اصلی و برد صفحه ‌نمایشگر می بایست چک گردد.

 • کد ارور یا خطای E0 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز این ارور در یخچال ‌فریزرهای جدید نشان دهنده اشکال در فن اواپرتور و یا مدار برد می باشد. احتمالا احتیاج به تعمیرات یخچال یا عوض کردن دارد.

 • کد ارور یا خطای E1 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز این ارور مرتبط با خراب شدن فن کندانسور می باشد و یا ایرادی در مدار برد رخ داده است.

 • کد ارور یا خطای E2 یخچال فریزر الکترواستیل

این ارور هم در یخچال فریزرهای جدید نشانگر اشکال در کابل دیتا و یا مدار برد می باشد که باعث ایجاد ایراد در بر قراری ارتباط میان برد اصلی و برد صفحه نمایشگر می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در اندیشه

 • کد ارور یا خطای R1 یخچال فریزر الکترواستیل

این کد ارور نشان می دهد که اشکالی در حسگر یخچال یا مدار برد کنترل ایجاد شده است. در این موقعیت ها چراغ MID به شکل چشمک زن میگردد.

 • کد ارور یا خطای F3 یخچال فریزر الکترواستیل

این کد ارور موقعی نمایش داده می شود که المنت یخچال زیادتر از 85 دقیقه روشن مانده باشد. در این وضعیت چراغ HIGH هم چشمک زن میگردد. در نتیجه جهت عیب یابی المنت و سیم کشی و برد کنترل یخچال فریزر می بایست بررسی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *