تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس

تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات متداول یخچال فریزر الکترواستیل شامل چه چیزهایی است؟

بر اساس آن که یخچال فریزر یکی از دستگاه هایی می باشد که به صورت مداوم استفاده می شود، بر همین اساس بعد از مدتی یک نقطه آغاز به خراب شدن خواهد کرد.

شایع ترین نشانه های خراب شدن این یخچال ها عبارتند از:

 • از کار افتادگی دستگاه به صورت کامل
 • یخچال فریزر کار می کند ولی خنک نمی باشد.
 • آب از یخچال فریزر الکترواستیل به خارج نشتی دارد.
 • یخساز یخچال فریزر خراب شده و یا سر و صدای غیر عادی از دستگاه به وجود آمده است.
 • برفک بر روی بدنه یخچال فریزر به وجود آمده است.

در صورت ایجاد هر نوع ایراد در یخچال فریزر الکترواستیل خود پیش از تماس با تعمیرکار موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هایسنس در کرج

محل اتصال یخچال فریزر خود را مورد بررسی قرار دهید.

بعضی مواقع امکان دارد این واقعیت را فراموش نمائید که فقط برق نداشتن پریز می تواند سبب ایجاد ایرادات در یخچال فریزر شود. اگر پریز کار نمینماید می بایست مدتی به دنبال خروجی دیگری بگردید تا بتوانید ایراد پریز را رفع نمائید. اگر وسایل برقی دیگر زمان استفاده از آن پریز کار می نمایند ولی یخچال فریزر الکترواستیل شما با آن پریز کار نمی نماید راهنمای کاربر یخچال فریزر را برای بخش های اصلی دستگاه بخوانید ،بعد دستگاه را از برق جدا نموده و اتصالات کابل را چک نمائید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز در جای خودشان قرار دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر ایندزیت در کرج

سیم پیچ های کندانسور را مورد بررسی قرار دهید.

سیم پیچ های کندانسور در بعضی از مدل های یخچال فریزر در پشت دستگاه هستند. این سیم پیچ ها به صورت کامل گرم بوده، به صورتی که میتوانند سبب خشک شدن کفش یا پارچه خیس گردند.
در بعضی مدل ها این سیم پیچ ها در درون یخچال فریزر قرار دارند. به صورت کلی کندانسورها می بایست حداقل دو بار در سال تمیز گردند تا یخچال فریزر کارکرد مطلوبی داشته و عمر آن زیاد شود.
پیش از تمیز نمودن کندانسورها و ایجاد فشار بر روی آن ها اول می بایست یخچال فریزر را از برق جدا کنید.
جهت تمیز نمودن آنها به تنها چیزی که احتیاج دارید یک جاروبرقی با یک نازل به میزان کافی نازک می باشد که مستقیماً در دهانه قرار داده شده و همه ی گرد و غبار انباشته شده را از بین خواهد برد.
در غیر این حالت می توانید از یک برس جهت تمیز نمودن سیم پیچ های کندانسور استفاده نمائید. بعد از انجام دادن این امر امکان دارد متوجه شوید که دستگاه شما کارکرد بهتری پیدا کرده است.

ترموستات یخچال فریزر الکترواستیل را مورد بررسی قرار دهید.

بعضی مواقع بعد از قرار دادن میزان بسیاری غذای داغ در یخچال فریزر یا زمانی که ترموستات بر روی درجه خیلی پایین تنظیم شده باشد، یخچال فریزر توانایی خنک نمودن خودش را از دست خواهد داد. در این زمان می بایست تلاش نمائید ترموستات را مقداری چرخانده و دمای آن را افزایش دهید و چک نمائید و مشاهده کنید که آیا یخچال فریزر سرد می شود یا خیر.
فراموش نکنید که گذاشتن غذای گرم در یخچال فریزر می تواند افزون بر خراب نمودن غذا به یخچال فریزر هم صدمه برساند. بر همین اساس برای پیشگیری از اشکالات گوارشی و خراب شدن یخچال فریزر اول اجازه دهید غذای گرم به صورت کامل دمای خودش را از دست داده و هم دما با دمای اتاق هم دما شود، بعد آن را درون یخچال فریزر قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر ایکس ویژن در کرج

نکته های حائز اهمیت درباره ی نوع نگهداری بهتر یخچال فریزر الکترواستیل

 • توجه کنید که لوازمی که وزن بالایی دارند، بر روی سیم برق دستگاه نگذارید چون سبب پاره شدن سیم و صدمه به آن خواهند شد.
 • یخچال فریزر الکترواستیل خودتان را در جایی برای نصب بگذارید که دارای رطوبت نباشد.
 • از گذاشتن بار بیشتر از اندازه داخل یخچال فریزر که از ظرفیت دستگاه بیشتر می باشد، پرهیز نمائید.
 • گذاشتن هر چهار پایه یخچال فریزر بر روی زمین در زمان نصب یکی از نکته هایی می باشد که می بایست برای زیاد شدن عمر دستگاه و نگهداری مناسب آن، به انجام رساند.
 • اگر قرار می باشد به سفر رفته و بیشتر از بیست و یک روز دستگاه خود را مورد استفاده قرار ندهید، در خاطر داشته باشید که حتما دستگاه خود را از برق جدا کرده، مواد غذایی درون یخچال فریزر را خالی نموده و درون  دستگاه را تمیز نمائید.
 • از گذاشتن هر نوع وسیله ای بر روی یخچال فریزر پرهیز نمائید.
 • چک نمائید که ولتاژ ورودی به یخچال فریزر ۲۲۰ ولت باشد.

تعمیرات سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در کرج

به عنوان نکته آخر تعمیرکاران تعمیرات سرویس پیشنهاد می نمایند که اگر هر نوع مشکلی در یخچال فریزر خود پیدا کردید هرگز تصور ننمائید که بهتر از راهنمای کاربر می دانید بر همین اساس راهنمای کاربر دستگاه خودتان را نگه داشته و با توجه به آن عمل نمائید. ولی زمانی که ایراد از آنچه که می توانید انجام بدهید زیادتر شد با تعمیرکار تماس حاصل نمائید.
تعمیرات سرویس با بیشتر از یک دهه سابقه کاری در حوزه ی تعمیرات انواع مدل های یخچال فریزر الکترواستیل و همکاری با نیروهای متخصص، ماهر و متعهد و مجرب می تواند همه ی ایرادات دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع نماید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *