مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال الکترواستیل در فردیس

نمایندگی یخچال الکترواستیل در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال الکترواستیل در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در فردیس

مشکلات رایج در یخچال الکترواستیل

  • یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.
  • واشر درب یخچال پاره شده است.
  • یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.
  • یخچال الکترواستیل برق زیادی مصرف می کند.
  • کمپرسور یخچال کار نمی کند.
  • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
  • آب در مخزن وجود ندارد.

چرا یخچال الکترواستیل روشن نمیشود؟

روشن نشدن یخچال الکترواستیل عوامل متفاوت و مختلفی دارد مهم ترین علت این ایراد خرابی برد الکترونیکی دستگاه میباشد، در صورتی که برد الکترونیکی مورد دار باشد باید برای بررسی های بیشتر به واسطه تکنسین های مجموعه به تعمیرگاه فرستاده شود تا مهندسین آن را با ابزار و دستگاه مخصوص چک و تعمیر کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد

 برای برطرف کردن این مشکل اول کابل برق را با اهم متر چک کنید و از برق داشتن آن اطمینان پیدا کنید، برای این کار دوشاخه را از محافظ بیرون کشیده و به مستقیما به پریز برق متصل کنید، دستگاهتان را ریست کنید، اگر دستگاه روشن نشد برای رفع کردن مشکل با مرکز خدمات پس از فروش الکترواستیل در کرج تماس بگیرید.

چرا یخچال الکترواستیل خنک نمیکند؟

خنک نکردن یخچال الکترواستیل عوامل مختلفی از سری اختلال و مشکل در موتور، پارگی لاستیک درب یخچال، خرابی سنسور یخچال، کار نکردن درست فن ها، کمبود گاز و نیاز به شارژ آن، اختلال در کارکرد سیستم دیفراست یخچال داشته باشد.

برای رفع کردن مشکل خنک نکردن یخچال میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

چرا بدنه یخچال الکترواستیل برق دارد؟

وقتی که سیم های رابط در یخچال دچار ایراد و آسیب شوند، بدنه دستگاه برق دار میشود، اتصال سرپیچ لامپ داخل یخچال یا اتصال بدنه ترموستات هم از سری عوامل برق داشتن بدنه یخچال به شمار می آید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال اسنوا در کرج

چرا در کف یخچال الکترواستیل آب جمع شده است؟

اختلال و ایراد در کارکرد سیستم دیفراست از مهم ترین عوامل جمع شدن آب در کف یخچال به ویژه جا میوه ای است، یخچال های هوشمندی که به وسیله شرکت الکترواستیل ساخته میشوند سیستم دیفراست (یخ زدایی اتوماتیک) دارند، وقتی که یخ ها ذوب میشوند آب آن ها از سمت لوله ای به پشت یخچال میرود تا موتور هم خنک شود.

در صورتی که سیستم دیفراست دچار اختلال و نقص باشد، آب های این قسمت یخ زده و به طور صحیح و کامل تخلیه نمیشوند.

چرا درب یخچال الکترواستیل به خوبی بسته نمیشود؟

خرابی در لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل مهم ترین علت خوب بسته نشدن درب است.

چرا یخچال فریزر الکترواستیل صدای زیادی دارد؟

ایراد و اختلال در فن یخچال، تراز نبودن یخچال، شکستن پروانه فن یخچال، ایراد مکانیکی در قطعه کمپرسور، خرابی رله های بردالکترونیکی، یخ زدگی اواپراتور و برخورد آن به پروانه از مهم ترین عوامل سر و صدای زیاد یخچال الکترواستیل به شمار می آید.

برای برطرف کردن این ایراد هر کدام از قطعاتی که گفته شد باید به واسطه تکنسین بررسی، عیب یابی و تعمیر شود تا ایراد صدای آزار دهنده و زیاد یخچال رفع شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال امرسان در کرج

چرا یخچال الکترواستیل برفک میزند؟

در صورتی که سیستم دیفراست یخچال دچار صدمه و خرابی شود دستگاه دچار برفک و یخ زدگی خواهد شد، این سیستم قطعات حساس و مختلفی دارد که ایراد و اختلال در هر کدام از قطعات میتواند موجب اختلال در کارکرد این سیستم شود.

قطعه های سیستم دیفراست یخچال موارد زیر هستند:

تایمر مکانیکی، ترموفیوز، المنت درین، سنسور، ترمودیسک و المنت اواپراتور، تعمیر یخچال معیوب خود را به تعمیرات سرویس بسپارید.

چرا فریزر الکترواستیل خوب منجمد نمیکند؟

وقتی که لاستیک درب فریزر خراب و صدمه دیده باشد، فن دستگاه به خوبی کار نکند، ترموستات دستگاه دچار ایراد باشد، کمپرسور یخچال خراب شده باشد ایراداتی در کار کردن فریزر ایجاد میشود، برا برطرف کردن این ایراد از تعمیرکارهای تعمیرات سرویس بگیرید این مرکز تعمیرات را ارزان تر از نمایندگی الکترواستیل انجام می دهد.

چرا یخچال فریزر الکترواستیل زیادتر از اندازه سرد است؟

پس از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال اطمینان پیدا کنید که مدت کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(برخی مواقع تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد، اگر شیر آب به یخچال الکترواستیل شما وصل نیست یخ ساز را غیرفعال کنید تا برای تولید یخ دمای یخچال پایین نیاید.

اگر شما اخیرا مقدار زیادی یخ استفاده کرده اید امکان دارد برای تولید بیشتر یخ دمای یخچال را پایین اورده باشد، حدود ۲۴ ساعت منتظر باشید و بعد چک کنید که آیا دمای یخچال به حالت معمولی برگشته است یا نه.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در کرج

چرا یخچال الکترواستیل زیاد گرم است؟

پس از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال اطمینان پیدا کنید که مدت زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(برخی مواقع تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد، اگر ایراد بالا رفتن دمای هوا در بالا و کشوهای میوه و گوشت و… وجود دارد جریان هوای آن را چک کنید.

تغییر تنظیمات کشوها به دمای سردتر موجب تغییر جریان هوا و سردتر شدن محتوای درون کشوها می شود.

چرا یخچال الکترواستیل یخ نمی سازد؟

مطمئن شوید که یخ ساز فعال است، به مدل یخچال الکترواستیل تنظیمات فعال سازی فرق داشته بستگی دارد که برای برسی بیشتر باید به سراغ دفترچه راهنما بروید، شیر آبی که به یخچال الکترواستیل وصل شده است را چک کنید تا از آبرسانی به یخ ساز اطمینان پیدا کنید، همینطور چک کنید که آیا یخی در یخساز گیر کرده است یا نه و اگر نتوانستید یخ گیر کرده را جدا کنید تلاش کنید با آب گرم و یا سشوار آن را ذوب کنید.

با مشاهده صفحه نمایشگر اطمینان پیدا کنید که حالت قفل فعال نباشد چون فعال بودن حالت قفل موجب غیرفعال شدن یخ ساز می شود.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *