تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل

تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل

یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل هم مشابه کلیه لوازم برقی امکان دارد با گذشت زمان دچار ایراد یا نقص فنی شود. بعضی از این ایرادات را در زیر فهرست کرده ایم:

 • برفک خیلی زیادی در قسمت یخ ساز یخچال فریزر به وجود میاید.
 • دمای یخچال فریزر تنظیم نمی گردد.
 • کمپرسور یخچال فریزر سرما  به اندازه کافی تولید نمی کند.
 • آهنربا درب یخچال قدرت خود را از دست داده و درب یخچال بسته و چفت نمی شود.
 • مواد غذایی درون یخچال فریزر و ساید بای ساید فاسد می شوند و فورا بوی بد می گیرند.
 • یخ زدگی میوه و سبزیجات در یخچال
 • سرازیر شدن آب از زیر یخچال فریزر
 • افزایش مصرف یخچال فریزر
 • زیاد بودن صدا یخچال فریزر و صدا غیر معمولی که آزار دهنده است
 • صفحه نمایش اعلانات یخچال فریزر پیام خطا نشان می دهد.
 • درون یخچال فریزر آب زیادی تجمع می کند.
 • یخچال فریزر eletrosteel کار نمی کند و به هیچ وجه روشن نمی شود.
 • سیم برق یخچال فریزر  دچاره اتصالی شده و برق را انتقال نمیدهد.
 • بدنه یخچال فریزر الکتریسیته دارد و برق دارد
 • آب سرد کن یخچال کار سرد سازی را انجام نمیدهد
 • مقدار آبی که از آب سرد کن خارج می شود خیلی کم است
 • یخ ساز بخش جلویی ساید بای ساید یخ تولید نمی کند
 • یخ هایی که در مخزن جلویی یخچال ساید بای ساید تولید می شوند به یکدیگر می چسبند و ساختار خوبی ندارند
 • طعم ناخوشایند آب و یخ یخچال ساید بای ساید
 • بوی نامطبوع یخ یخچال فریزر

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای یخچال شما پیش آمده است به هیچ عنوان نگران نباشید کارشناسان تعمیرگاه تعمیرات سرویس با عیب یابی سریع یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل شما، در کمتر از 24 ساعت دستگاه شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در کرج

موارد مهم تعمیر ساید‌بای‌ساید الکترواستیل

جهت تعمیرات یخچال الکترواستیل باید به موارد مختلفی توجه داشت. اگر احتیاج به تعمیر و سرویس ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل دارید، در زیر برخی نکته مهم را در این باره برای شما ذکر می‌کنیم:

 1. مراجعه کردن به مرکز تعمیرات مجاز: جهت بروز ایراد در ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل، بهتر است به یک مرکز تعمیرات حرفه ای و تخصصی مراجعه کنید. این مراکز تعمیرات تکنسین‌های متخصص و دستگاه‌های لازم برای تعمیرات درست را دارند.
 2. گارانتی: اگر دستگاه شما در دوره گارانتی است و ایراداتی را تجربه می‌کنید، می‌توانید با تماس با قسمت خدمات مشتریان الکترواستیل یا مراجعه کردن به فروشگاهی که دستگاه را خریداری کرده‌اید، اطلاعات موردنیاز  را دریافت کنید و ایراد را مطرح کنید.
 3. یادداشت خریداری: به طوری که جهت تعمیر به مرکز تعمیرات می‌روید، بهتر است یادداشتی از نوع و شماره سریال دستگاه در اختیار داشته باشید. این اطلاعات به تعمیرکاران کمک می‌کند تا بهتر بتوانند شما را کمک کنند.
 4. همکاری با تکنسین‌ها: در هنگام تعمیر دستگاه، امکان دارد تعمیرکار به شما مواردی بگوید که جهت حفظ و بهینه‌سازی کارکرد یخچال مفید باشند. تلاش کنید با توجه به پیشنهادهای آنها، از روش ها و راهنمایی‌های درست جهت استفاده از یخچال الکترواستیل استفاده کنید.
 5. نگهداری و مراقبت: بعد از تعمیر یخچال، پیشنهاد می‌شود موارد مراقبتی و نگهداری را از تعمیرکار دریافت کنید و به صورت منظم و مرتب برنامه‌ریزی شده جهت تعویض فیلترها، تمیز کردن درب و واحدهای دیگر و مراقبت یخچال انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

سرویس دوره‌ای چه مزایایی دارد؟

سرویس های دوره‌ای جهت مراقبت ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل به شما در طول عمر و حفظ بهینه کارکرد دستگاه کمک می‌کنند. در زیر مززیت هایی این سرویس‌ها را برای شما توضیح میدهیم:

 1. افزایش عمر مفید دستگاه: سرویس های دوره‌ای، از توانایی شناسایی و رفع ایرادات کوچک دستگاه پیش از ایجادذ شدن خرابی‌های جدی تر استفاده می‌کنند. این کار می‌تواند عمر مفید دستگاه را بالا ببرد و هزینه تعمیرات پیشگیرانه را کم کند.
 2. بهینه‌سازی کارکرد: سرویس های دوره‌ای دارای عوض و تمیز کردن فیلترها، چک کردن سیستم برودتی، تنظیمات دما، بررسی کردن تعادل درب و دیگر عملیات اساسی است. انجام این فعالیت‌ها بهینه‌سازی کارکرد دستگاه را از نظر انرژی، یخسازی و نگهداری از مواد‌غذایی بهتر میکند.
 3. افزایش بهره‌وری انرژی: با بازبینی و برطرف کردن ایرادات فنی دستگاه و تنظیمات یخچال، سرویس های دوره‌ای می‌توانند به مصرف پایین انرژی بیشتر کمک کنند. این امر افزون بر کاهش دادن هزینه های انرژی، تاثیر مثبتی بر محیط زیست میگذارد.
 4. اجرای تست های کنترلی: تعمیرکاران مأموریت دارند که تست هایی مثل بررسی کردن روش یخ زدایی، بررسی کردن سیستم تنظیمات الکتریکی و اجزای مکانیکی دستگاه را انجام دهند. این تست ها می‌توانند ایرادات مخفی را مشخص کنند که به تعویق انداخته شده‌اند و در آینده آسیب های جدی را پیشگیری کنند.
 5. ضمانت اصالت قطعات: با استفاده کردن از سرویس های دوره‌ای مجاز، قطعات تعویضی مورد استفاده جهت تعمیر دستگاه از کیفیت مطلوب و اصالت تامین می‌شوند. این امر میزان قابلیت اطمینان و عمر مفید دستگاه را ضمانت می‌کند.

در نتیجه، پیشنهاد می شود که با توجه به نوع و مدل ساید‌بای‌ساید الکترواستیلی که دارید، به دستور کارهای تولید کننده مراجعه کنید و بهبود مراقبت و سرویس‌دهی دستگاه را چک کنید.

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل

هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل در شرکت فنی و مهندسی تاسیسات بر اساس با نرخ اتحادیه تعمیرکاران یخچال الکترواستیل که تعرفه آن به وسیله سازمان تعزیرات حکومتی ابلاغ شده است مشخص می شود.

بنابراین دیگر شما عزیزان نیازی نیست که اگر برای هر یک از لوازم خانگی شما به خصوص یخچال الکترواستیل که قطعه های آن بسیار گران قیمت هستند نگران نباشید که بخواهید هزینه زیاد و غیر منطقی را برای تعمیر کردن یخچال الکترواستیل خود پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل  در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *