تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد

هنگامی که در روال عملکرد یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک متوجه تغییرات یا نشانه های خاصی می شوید بدون فوت وقت با تعمیرات سرویس تماس بگیرید، اغلب خرابی های یخچال فریزر جنرال الکتریک اول با یک سرویس یا مشاوره برطرف می گردد.

اولی در اغلب موقعیت ها تا موقعی که این اشکال حاد یا سبب از کار افتادگی یخچال فریزر نشود اقدامی برای برطرف کردن یا سرویس آن انجام نمیگیرد، این کار سبب صدمه زیادتر و حتی خرابی بقیه قطعات می گردد، بنابراین توصیه می شود در صورت مشاهده نقص در کارکرد یا موارد غیر معمولی سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک تماس حاصل نمائید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد تخصص ما می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه

اقدامات موردنیاز در موقع خراب شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک

در صورتی که سرمای یخچال فریزر جنرال الکتریک کاهش یافته چه کار کنیم؟

در صورتی که متوجه کاهش یافتن قدرت سرمایش یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خودتان شدید فوار با تعمیرکاران تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

هر چه قدر زمان بگذرد احتمال فاسد یا خراب شدگی مواد غذایی شما افزایش خواهد یافت، بنابراین فورا این ایراد می بایست رفع گردد.

توجه کنید در صورتی که یخ مواد غذایی داخل فریزر آب نشده باشد، با بستن درب می توانید برای مدت زمانی ( نهایتا تا 24 ساعت ) از سالم ماندن مواد غذایی اطمینان داشته باشید، ولی به محض آب شدن مواد غذایی شما دیگر هیچ زمانی ندارید.

امکان دارد فن، گاز، موتور، سیستم دیفراست سبب بروز این ایراد شده باشد ، ولی برای تشخیص دقیق احتیاج به بازدید کارشناسان تعمیرات سرویس است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دوو در اندیشه

موقعی که یخ ساز یخچال فریزر جنرال الکتریک از کار افتاده است چه کار کنیم؟

اول جا یخی را از داخل فریزر خارج نمائید، احتمال یخ زدن در قالب یخ و گیر کردن موتور یخساز موجود است، در این صورت یخساز و جایخی را از یخ و آب خالی نموده و بعد به صورت کامل آن را خشک نمائید و مجددا در جای خودشان قرار دهید.

با گذشتن 8 ساعت می بایست یخ ساخته گردیده و امکان یخ گیری از درب موجود باشد، در صورتی که این چنین نمی باشد برای تعمیرات یخساز یخچال فریزر جنرال الکتریک می توانید با ما تماس حاصل نمائید.

نکته: تعمیرات یخساز در محل قابل انجام نیست و برای برطرف کردن این اشکال یخساز از دستگاه جدا گشته و به نمایندگی تعمیرات سرویس منتقل و تا 72 ساعت بعد از آن تعمیر و بر روی یخچال فریزر شما نصب خواهد گردید.

نکته 2: عدم وجود یخساز هیچ اختلالی در کارکرد دستگاه شما ایجاد نمی کند و می توانید با خیال آسوده تا تعمیرات آن از دستگاه استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هیمالیا در اندیشه

در هنگام روشن شدن چراغ فیلتر یخچال فریزر جنرال الکتریک چه کار کنیم؟

هر 12 ماه یک دفعه می بایست نسبت به عوض کردن فیلتر آب یخچال فریزر اقدام کنید، در غیر این حالت این چراغ روشن و به شما اخطار می دهد.

این اخطار به معنای به پایان رسیدن عمر فیلتر آب و احتیاج به جایگزینی فیلتر جدید است، اگر در برابر این اخطار بی تفاوت باشید در طولانی مدت با از کار افتادگی و گرفتگی خروجی آب یخچال فریزر مواجه خواهید شد .

بنابراین در صورتی که عمر فیلتر آب شما به پایان رسیده است برای تهیه و عوض کردن آن با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال الکترواستیل در ملارد

موقعی که یخچال فریزر جنرال الکتریک خطا می دهد چه کار کنیم؟

در صورتی که بر روی صفحه نمایشگر شما یک ارور ظاهر شده است، برای برطرف کردن این ارور اول می بایست بدانیم که معنای خطا چه می باشد؟

ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک کاملا شناخته شده هستند و معنی اختلال در کارکرد یک قطعه یا چندین قطعه خاص را به ما نمایش میدهد.

به طور معمول موقعی که خطا بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می گردد، عملکرد دستگاه به صورت کامل متوقف می گردد تا به بقیه قطعات صدمه ای وارد نگردد.

تا موقعی که قطعه یا قطعات معیوب تعمیر یا عوض نشوند این ارور باقی خواهد ماند، جهت برطرف کردن خطا و ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک با خدمات پس از فروش یخچال فریزر جنرال الکتریک تماس حاصل نمائید.

عیب یابی و مرحله های تعمیرات در نمایندگی تعمیرات سرویس

عیب یابی یخچال فریزر نخستین و مهم ترین مرحله برای تعمیرات یخچال فریزر است، اول یک تعمیرکار می بایست بداند کدام بخش از یخچال یا فریزر دچار ایراد شده است تا بتواند آن را تعمیر نماید.

عیب یابی صحیحی یخچال فریزر جنرال الکتریک می بایست به دست کارشناسان متخصص و باتجربه نمایندگی تعمیرات سرویس انجام گیرد.

مرحله های عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک:

  1. مشاهدات و اظهارات کاربر: اول مثل مریضی که نشانه ها و وقایع را برای پزشک خود شرح می دهد، می بایست اتفاقات و مشاهدات کاربر به تعمیرکار انتقال داده شود.
  2. تست کردن دستگاه: در مرحله قبلی تعمیرکار بر اساس تجربه های خود می تواند به طور تقریبی حدس بزند که اشکال از کجاها می تواند باشد بنابراین مرحله عیب یابی کوتاه تر گردیده است.
  3. چک کردن دلیل ایجاد اشکال: یک تعمیرکار خوب پیش از جایگزین کردن قطعات حتما دلیل خرابی را می یابد، در غیر این حالت امکان دارد اشکال چند وقت بعد مجددا ایجاد شود.
  4. برطرف کردن دلیل و جایگزینی: بعد از برطرف کردن دلیل ایجاد عیب حالا نوبت به جایگزین کردن قطعات جدید به جای قطعات معیوب می رسد.
  5. تست کردن دستگاه و تحویل به کاربر: این مرحله نهایی است و احتیاج می باشد بعد از تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک حتما دستگاه تست گردد.
  6. ارائه فاکتور و ضمانت نامه: ما با اتکا کردن به علم و تخصص تعمیرکاران و تامین قطعه های اصلی یخچال فریزر جنرال الکتریک همه ی تعمیرات را با گارانتی 3 تا 6 ماهه به شما ارائه خواهیم نمود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *