تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اندیشه -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، عیب یابی است. اگر تعمیر یخچال شما به وسیله اشخاص مجرب و متخصص انجام نشود، این امکان هست که عیب یابی درست انجام نگیرد و به اشتباه قطعه ای دیگر عوض و یا تعمیر شود که این باعث صرف هزینه بیشتر و یا صدمه بیشتر به یخچال یا فریزر شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در فردیس

تشخیص دادن زمان تعمیر یخچال جنرال الکتریک

چه موقعی باید با متخصصین و تعمیرکاران برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیریم؟ چه زمانی یخچال ما نیازمند به تعمیر است؟ عموما وقتی چنین حالت هایی در یخچال به وجود می آید، نیاز به تعمیر دارد:

  • یخچال صدای زیاد و ناهنجاری می دهد؛
  • فریزر درست کار یخ سازی را انجام نمی دهد؛
  • یخچال بیش از اندازه معمول برق مصرف می کند؛
  • کمپرسور یخچال از کار افتاده یا درست کار نمی کند؛
  • یخچال دارای برفک شده باشد؛
  • آب مخزن خالی شده است؛
  • ستون ها و بدنه یخچال داغ می شوند؛
  • صفحه نمایش یخچال خاموش می شود؛
  • درب یخچال درست باز و بسته نمی شود یا واشر دچار پارگی شده است.

اختلالات شایع و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک هم مثل دیگر دستگاه‌ها امکان دارد بر اثر استفاده زیاد و با گذشت زمان دچار ایراداتی شود. مثلا امکان دارد با خاموش شدن یخچال رو به رو شوید.

خنک نکردن مواد غذایی، برفک زدن یخچال، صدای زیاد دستگاه جزو اشکالات رایج یخچال به شمار می آیند که در صورت برخورد با هر کدام از آنها باید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام کنید.

صدای زیاد ساید بای ساید

یکی از شایع ترین مشکلات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک صدای زیاد آن است که عموما تحت تاثیر عوامل متعددی این اتفاق پیش میاید. به احتمال زیاد ایراد از فن موتور دستگاه شما است.

امکان دارد بر اثر ضربه یا شکستگی یا حتی فرسوده شدن فن، قطعات آن خوب و روان حرکت نکنند و موجب شود که یخچال صدای زیادی ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال در کرج

خنک نکردن یخچال

گاهی اوقات متوجه می‌شوید که هوای داخل یخچال گرم است و مواد غذایی خنک نمی‌شوند. چند دلیل می‌توانند موجب بروز این ایراد شده باشند. خرابی و یا سوختن موتور یخچال یکی از این عوامل است.

نشتی گاز یخچال هم می‌تواند رخ داده باشد. گاز یخچال در صورتی نشت می‌کند که لوله‌‌ها پوسیده شده باشند و یا صدمه دیده باشند. آسیب دیدگی و خراب بودن برد یخچال و خرابی فن هم امکان دارد علت خنک نکردن فضای داخل یخچال باشد.

خراب بودن درزگیر پلاستیکی درب یخچال به خاطر استفاده نامناسب و یا استهلاک رخ میدهد؛ اگر درزگیر پلاستیکی دور درب یخچال خراب شود موجب خارج شدن هوای سرد از داخل یخچال به بیرون می‌شود و هوای گرم به درون یخچال راه پیدا می‌کند.

بسته نشدن درب یخچال

سه دلیل امکان دارد موجب بسته نشدن درب یخچال شما شوند. علت اول این است که چیزی داخل یخچال مانع بسته شدن درب است. عامل دوم پیچ خوردگی و یا شل شدگی درزگیر پلاستیکی درب یخچال است که موجب گرم شدن فضای یخچال هم می‌شود.

در این حالت باید درزگیر تعویض شود. علت سوم هم سطح نبودن بدنه یخچال جنرال الکتریک است یا گیره‌های درب تنظیم نیستند و امکان ایراد لولاهای درب هم وجود دارد.

سرد نشدن فریزر

اگر فریزر شما بیش از اندازه سرد شود، مواد غذایی شما یخ زده می شود و از بین می‌رود. سرد نشدن فریزر هم موجب فاسد شدن مواد غذایی شما میشود. خراب بودن کمپرسور و رله می‌‌تواند علتی بر سرد نشدن فریزر باشد.

خرابی درزگیر هم می‌تواند دیگر علت آن باشد. اگر فن اواپراتور خراب باشد هم این اتفاق رخ میدهد. در صورت بروز این ایراد حتما برای تعمیر فریزر جنرال الکتریک خود اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در فردیس

خطاهای متداول یخچال جنرال الکتریک

امکان دارد برای یخچال جنرال الکتریک هم مثل دیگر  یخچال‌ها ایراداتی پیش بیاید. گاهی اوقات این اختلالات خودشان را از طریق ارورها یا کدهای خطا نمایش می‌دهند که به بررسی کردن رایج‌ترین آنها میردازیم.

ارور hrs

این بدترین خطا روی صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک است. پس از ظاهر شدن این خطا، یخچال شما متاسفانه از کار می‌افتد و خاموش می‌شود. حتما باید فورا با تکنسین تماس بگیرید و جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام کنید.

ارور FF

دمای فریزر بیش از اندازه مجاز رسیده است و یخ مواد غذایی ذ.ب شده است! باز بودن درب فریزر یا خرابی لاستیک درب می‌تواند علت بروز این مشکل باشد. پس از چک کردن و حل مشکل دکمه System check را فشار دهید.

ارور PF

مسیر برق را چک کنید. این خطا نشان دهنده‌ی مشکلی در برق است. بعد از بررسی کردن و رفع این مشکل دکمه System check را فشار دهید.

ارور CC

این کد شبیه به ارور FF است ولی این ارور مرتبط به قسمت یخچال است یعنی دمای یخچال بیش از اندازه مجاز بالا رفته است.

ارور TC

در دستگاه قطعه ای به اسم Turbo cooling وجود دارد. این قطعه موظف است تا دمای یخچال را فورا کاهش دهد. اگر پس از انجام این کار این دستگاه همچنان در حال کار کردن باشد شما این خطا را مشاهده خواهید کرد. برای برطرف کردن آن همان دکمه Turbo cooling را فشار دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در اندیشه

ارور Tf

بیانگر روشن ماندن Turbo freezer است. کمپرسور مدت زمان زیادی روشن بوده است تا فریزر را سریع تر خنک کند. امکان دارد به موتور دستگاه شما فشار وارد شود.

ارور DF

این ارور مرتبط به قسمت دیفراست است. یعنی چرخه‌ دیفراست مدت زیادی انجام نگرفته است. حتما باید تعمیرکار برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما بیاید و آن را چک کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *