تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در اندیشه -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

انتخاب تعمیرکار ساید بای ساید جنرال الکتریک یکی از اساسی ترین بخش های تعمیر یخچال جنرال الکتریک است.

جنرال الکتریک یکی از بهترین برندهای در زمان حال بازار است که محصولات زیادی با عمری طولانی و با کیفیتی را در بازار لوازم خانگی دارد به خصوص ساید بای ساید جنرال الکتریک که از پرطرفدار ترین وسیله این برند است.

شناسایی درست قطعه ی خراب و ایراد خراب شدن ساید بای ساید جنرال الکتریک به تعمیر درست و به هنگام کمک می کند.

اولین گام جهت تعمیر تخصصی ساید ، تشخیص صحیح و به موقع خرابی است که خوشبختانه تعمیرکاران جنرال الکتریک در کلیه مراحل تشخیص و تعمیر حرفه ای کامل و بالایی دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید هیمالیا

ایرادات متداول در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

نیاز به ذکر است که هر وسیله ی برقی پس از مدتی کار کردن دچار نقص می شود و این ایرادات فقط برای برند خاصی نیستند و امکان دارد برای هر برندی پیش بیاید.

  • صدای زیاد
  • داغ شدن بیش از اندازه موتور
  • برفک زدن یخچال فریزر
  • روشن نشدن یخچال
  • خراب شدن واشر درب یخچال
  • بی وقفه کار کردن یخچال
  • نشتی دادن آب از یخچال
  • هوای گرم درون یخچال

پیش از هر چیزی باید روش قرار گیری یخچال خود را چک کنید و آن را تراز کنید و بعد به دنبال دو شاخه یخچال بروید چون قرار است که با یک دیگر چک کنیم که آیا دو شاخه درست کار می کند یا خیر.

اگر یخچال شما بسیار به دیوار نزدیک بود می توانید کمی آن را جلو بکشید تا از سالم بودن دو شاخه ی یخچال خود اطمینان پیدا کنید.

حتما باید چک کنید که سیم قطع نشده باشد و یا این که لختی نداشته باشد چون هر نوع ایراد در این سیم ها سبب ایجاد شدن نقص در قطعات و کارکرد یخچال می شود.

چنانچه متوجه ی گره خوردگی، لختی و یا قطعی سیم شدید حتما باید با یک تعمیر کار مشورت کنید و از او کمک بخواهید و هیچ وقت سر خود دست به کاری نزنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج

آیا از سیم رابط استفاده می کنید؟

چنانچه از سیم رابط میان ورودی برق و یخچال استفاده می کنید حتما باید آن را حذف کنید چون امکان این که رابط صدمه دیده باشد وجود دارد و احتمالا همین موضوع سبب روشن نشدن ساید بای ساید شما می شود.

جهت آزمایش می توانید دو شاخه ی یخچال را به صورتمستقیم به پریز متصل کنید و اگر یخچال روشن شد بی شک ایراد از رابط بوده است و جهت رفع کردن آن هم می توانید سیم رابط را تعویض کنید تا ایراد به طور کلی رفع شود.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم می توانید در نزدیکی یخچال یک وسیله برقی دیگری را به برق متصل کنید و جریان برق را بررسی کنید.

اگر آن وسیله هم روشن نشد احتمال دارد ایراد از فیوز برق است و باید با یک برق کار تماس بگیرید تا مسئله را جلوگیری کند.

به چراغ ساید بای ساید توجه داشته باشید

به عقربه دماسنج توجه کنید؛ جهت این کار باید عقربه ی دماسنج را بچرخانید تا عقربه گرم شود، نیاز است بدانید که گرم بودن دماسنج به این منظور است که یخچال شما روشن است و کار می کند‌.

همچنین جهت اطمینان از روشن شدن یخچال می توانید دماسنج فریزر را هم نگاه کنید چون احتمال این که سرمای یخچال فریزر اجازه ندهد شما گرما را حس کنید وجود دارد.

دقت داشته باشید که دمای فریزر باید میان ۱۵- و ۱۸- باشد و دمای یخچال هم میان ۳ تا ۴ درجه باشد‌.  پس از آن هم می توانید جریان درست هوا اطمینان پیدا کنید.

جهت بررسی کردن این امر نیاز نیست کار به خصوصی انجام دهید فقط کافی است فضای میان یخچال و دیوار را چک کنید. به طور معمول فاصله میان دیوار و یخچال باید تقریبا ۳ سانت یا همان ۷۶ میلی متر باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا

چرا فضای ساید بای ساید سرد نیست؟

اگر متوجه شده اید که هوای درون یخچال گرم است اول بهتر است به سراغ دما سنج یخچال بروید و عقربه سنج یخچال را بررسی کنید.

اگر گرمی هوای یخچال به دلیل بالا بودن درجه باشد می توانید دمای یخچال را کاهش دهید البته باید دماسنج فریزر و یخچال با یک دیگر بررسی شوند چون که بعضی اوقات احتمال دارد سرمای فریزر سبب خنک ماندن محیط یخچال شود و شما خیلی دیرتر متوجه ی این مسئله شوید‌‌.

البته می توانید منافذ داخل یخچال را بررسی کنید؛

افزون بر بررسی منافذ باید لوله تخلیه ای که جهت مواد زائد است و لوله ای که جهت خروج یخ است را چک کنید.

اگر کلیه موارد گقته شده را بررسی کردید ولی باز هم ایرادی نداشتند باید درب یخچال را بررسی کنید با یک تست ساده می توانید از سالم بودن درب یخچال خود اطمینان پیدا کنید.

یک مقوا بیاورید و آن را میان درب بگذارید و درب یخچال را ببندید و کاغذ را بیرون بکشید اگر در این حالت متوجه ی اصطکاک شدید به معنای سالم بودن درب یخچال است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در مارلیک

دلیل نشتی دادن ساید بای ساید

اگر وقتی که به آشپز خانه آمدید و متوجه شدید که آب کف آشپزخانه را پر کرده است می توانید محفظه تخلیه و لوله مویی را بررسی کنید.

دقت کنید که حتما باید حداقل یک بار در سال مخزن یخچال را تخلیه کنید تا مواد زائد و دردسر ساز را خارج کنید ولی باید دقت داشته باشید که در زمان تخلیه و یا از بین بردن مسدودیت لوله ها اطمینان پیدا کنید و یخچال خاموش است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط