مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک -تعمیر و نمایندگی لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

همان طور که می دانید ماشین لباسشویی یکی از کالا های ضروری خانه است، که امکان دارد خراب شود که این خرابی در زندگی شما چالش هایی به وجود می آورد، و شما از تجمع لباس هایی کثیف جهت خرابی ماشین لباسشویی اذیت می شوید، شما می توانید با بهره گیری از خدمات سرویس ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تعمیرات سرویس عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج

عدم کارکرد دکمه ی استارت ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر در هنگام کار کردن با دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود با ایراد روشن نشدن در هنگام استفاده از دکمه ری استارت اول باید درب دستگاه را چک کنید تا بتوانید تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک انجام دهید.

پس از این مورد باید خرابی دکمه ی استارت، میکروسوئیچ دستگاه، برد و یا برنامه ریز ماشین لباسشویی شما دچار مشکلاتی شده باشد.

دلیل نچرخیدن دیگ دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

گاهی اوقات با مسدود شدن و پیچ افتادن به شیلنگ آب سرد و یا تخلیه موجب نچرخیدن دیگ خواهد شد.

به طوری که ایراد از این موارد نباشد باید فیلتر دستگاه از رسوبات و کثیفی پاکسازی کرد و از شسستشو ساقط شده و نچرخیدن را ایجاد میکند.

البته با خرابی میکروسوئیچ درب دستگاه و خرابی تسمه درایو موتور دستگاه  و یا بسته نشدن درب دستگاه موجب بروز این ایراد می شود.

که باید چک کردن دستگاه به طور دقیقی انجام بگیرد تا ایراد اصلی را بیابید که برای رفع کردنش اقدامات مورد نیاز را انجام داد.

نشتی دادن آب از دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

گاهی اوقات نشتی آب از پشت دستگاه و یا از جلوی دستگاه رخ میدهد که با بررسی کردن دقیق اگر در بخش پشتی ماشین لباسشویی باشد.

باید شیلنگ های ورودی را بررسی کرد و به طوری که از بخش جلوی درب باشد حتماً ایراد در بخش لاستیک درب که امکان دارد دچار فرسودگی شده باشد که باید کار تعویض انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

بیش از اندازه آبگیری و سرریز شدن آب از دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر خرابی در بخش دریچه ی ورودی آب ماشین لباسشویی باشد این ایراد نمایان خواهد شد و در حین برق وصل نبودن به دستگاه هم می تواند این ایراد را بیشتر کند.

سوئیچ فشار در تامین کردن برق کافی برای دریچه ی ورودی دارد که با وجود هر نوع نقص و عیب در این قطعه چالش برانگیز می شود.

جهت باز و بسته شدن فشار مورد نیاز وجود ندارد و دستگاه بعد از آبگیری متعادل نمی تواند کار قطع آب را انجام دهد به همین جهت سرریز می شود.

به پایان نرسیدن برنامه ی شستشوی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

زمانی که شما به حد ظرفیت دستگاه لباس برای شستشو در درون آن قرار دادید و برنامه را انتخاب کردید.

گاهی اوقات با تمام نشدن برنامه ی شستشوی لباسها مواجه می شوید که این مشکل می تواند به دلیل وجود آسیب به قطعه ی تایمر و یا برد دستگاه ماشین لباسشویی باشد.

که شما برای رفع کردن آن می توانید از خدمات تعمیرات سرویس بهره بگیرید و با کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک این مرکز مشورت کنید و از راهنمایی های آنان برای تعمیرات استفاده کنید.

بسته نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر در موقعی که می خواهید درب دستگاه لباسشویی خود را ببندید اما بسته نمیشود امکان دارد که مشکل در بخش زبانه و دستگیره ی دستگاه باشد.

در غیر این صورت ایراد در بخش میکروسوئیچ و یا برد ماشین لباسشویی خواهد بود که با بررسی کردن این موارد می توانید دلیل اصلی را پیدا کنید تا ایراد حل بشود و تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را انجام دهید.

تعمیرات تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر با ایراد تخلیه کردن لباسشویی رو به رو شدید نگران نباشید وقتی که لباسشویی در بخش تخلیه به ایراد برخورد شلنگ را چک کنید امکان دارد گرفته شده باشد.

شلنگ را باز کنید و داخل آن را چک کنید که چیزی داخلش نباشد که مانع از خروج آب باشد که هم خود موجب آسیب به لوله می شود در نتیجه باید تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در ملارد

بوی بد لباس ها در لباسشویی جنرال الکتریک از چیست؟

گاهی اوقات پیش می آید که وقتی که کار لباسشویی تمام می شود زمان باز کردن درب لباسشویی بوی بدی به مشام میرسد که این هم میتواند چندین عوامل داشته باشد.

اولین علت آن میتوان پایین بودن دمای آب باشد درست است که استفاده کردن از برنامه ای که دمای پایین دارد در مصرف برق صرفه جویی میکند اما همین کار اگر مکرر باشد می تواند زمینه را برای رشد کردن باکتری ها در لباسشویی را فراهم کند.

چون دمای پایین نمیتواند باکتری ها را از بین ببرد و بر اثر گذشت زمان موجب ایجاد بوی نامطبوع داخل ماشین لباسشویی جنرال می شود برای رفع کردن این مشکل تلاش کنید از شستشو با آب داغ بکار ببرید و یا از محلول های ضدعفونی کننده پیش از شروع بکار دستگاه استفاده کنید.

رفع کردن خطاهای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور E7: این ارور برای تامین آب است وقتی که این خطا نمایان میشود از شیرهای آب سرد و گرم اطمینان پیدا کنید و در ماشین لباسشویی را بررسی کنید که کاملا بسته باشد.

ارور E : در این زمان پمپ لباسشویی را بررسی کنید و همچنین سیم کشی و مدار را چک کنید.

ارور DE: در این شرایط سنسور فشار را بررسی کنید و درب دستگاه را ببندید و مدار را چک کنید.

ارور UE: در چنین وضعیتی مدار و برد را بررسی کنید و فورا با یک تکنسین متخصص تعمیرات برد تماس بگیرید و در اولین فرصت کار تعمیرات را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *