تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال جنرال استیل در ملارد

تعمیر یخچال جنرال استیل در ملارد - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال جنرال استیل در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال جنرال استیل در ملارد

چه موقعی باید برای تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل اقدام کنیم؟

همانطور که می‌دانید شرایط اقتصادی در ایران اصلا قابل پیش بینی نیست و قیمت قطعات و قیمت خرید یخچال های نو قابل خریداری نیستند. بنابراین این پیشنهاد را از زبان تعمیرکاران جدی بگیرید و در نظر بگیرید که هیچ وقت از مشکلات سطحی لوازم خانگی خود ساده نگذرید. برای مثال اگر کوچکترین ایراد در یخچال فریز جنرال استیل شما اتفاق افتاد؛ هرچه زودتر از یک متخصص کمک بگیرید تا در آینده باعث به خرید قطعات گران قیمت و یا حتی خرید یک یخچال اورجینال نشوید؛ و به جای پرداخت هزینه های گران، آن را پس انداز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال امرسان در فردیس

زمانی نیاز به تعمیرات یخچال فریزر جنرال استیل دارید که یکی از مشکلات زیر در یخچال شما رخ بدهد.

 • پنل برد یخچال جنرال استیل سوخته است.
 • یخچال جنرال استیل لولای درب وبست اش خراب شده.
 •  بدنه فریزر جنرال استیل از داخل سوراخ شده.
 •  گاز یخچال خالی شده است.
 •  فریزر جنرال استیل یخ نمی‌زند.
 • یخچال فریزر جنرال استیل اضلا روشن نمی‌شود.
 • از یخچال صدای غیر طبیعی به گوش می‌رسد.
 • یخچال بیش از حد سرد می کند و مواد غذایی یخ می‌زنند.
 • یخچال جنرال استیل خنک نمی‌کند.
 • یخچال فریزر جنرال استیل صدای زیاد می‌دهد.
 • یخچال فریزر جنرال استیل یکسره کار می‌کند.
 • موتور یخچال فریزر جنرال استیل داغ شده است.
 • فریزر جنرال استیل منجمد نمی‌ند.
 • یخچال فریزر جنرال استیل برفک می‌زند.
 • صفحه دیجیتالی یخچال فریزر جنرال استیل خراب شده است.
 •  یخچال فریزر جنرال استیل برد الکترونیکی اش خراب شده است.
 • سنسور یخچال فریزر جنرال استیل عمل نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ال جی در اندیشه

ایراد یابی و تعمیر یخچال جنرال استیل زمانی که برفک می زند

برفک زدن یخچال جنرال استیل به ویژه در مدل های قدیمی تر یکی از شایع ترین مشکلات به وجود آمده می باشد که برای رفع کردن آن باید موارد زیر را برطرف کنید.

اگر یخچال شما ، در فضایی قرار دارد  که در آن محیط رطوبت زیادی وجود دارد، هر بار که بخواهید درب یخچال جنرال استیل خود را  باز و بسته کنید میزان زیادی رطوبت به داخل یخچال شما می رود و همین امر باعث می شود ، یخچال جنرال استیل شما برفک بزند. برای رفع کردن این مسئله به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که یخچال جنرال استیل خود را در برابر اجاق گاز و یا سماور قرار ندهید.

یکی دیگر از علت های برفک زدن یخچال جنرال استیل می تواند، خرابی لاستیک درب یخچال باشد . چون در این وضعیت درب یخچال شما به درستی بسته نمی شود و رطوبت و گرمای بیرون به داخل یخچال می رود.

خرابی ترموستات یخچال جنرال استیل هم از دیگر علت های برفک زدن یخچال می باشد که با تنظیم دوباره ترموستات می توانید، این اشکال را برطرف کنید، ولی اگر موفق نشدید نیاز است که ترموستات دستگاه خود را عوض کنید و برای تعمیر یخچال جنرال استیل خود با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کلور در کرج

عیب یابی و تعمیر یخچال زمانی که موتور یخچال جنرال استیل داغ کرده است

اصولا داغ شدن موتور یخچال جنرال استیل تا 80 درصد طبیعی می باشد و نگران کننده نیست ، ولی اگر احساس کردید که داغ شدن موتور یخچال جنرال استیل از حد اندازه معمولی خود خارج شده است، برای عیب یابی این مشکل بهتر است که در ابتدا رله اورلود موتور را چک کنید و در صورت دیدن هر نوع مشکل با یک تعمیرکار تماس بگیرید، بررسی کنید که مدار کیپ نکرده باشد . اگر مشکل در موارد بالا نبود چک کنید که کمپرسور یخچال جنرال استیل نسوخته باشد ، چون سوختن کمپرسور یکی از علل های دلایل داغ شدن موتور یخچال جنرال استیل می باشد .

عیب یابی یخچال جنرال استیل هنگامی که ، یخچال صدای غیرمعقول تولید می کند

اگر یخچال فریزر جنرال استیل شما در زمان کار صدا های ناهنجار از خود تولید می کند، علت های زیادی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

در چنین شرایطی امکان دارد، که ایراد در فن های یخچال و فریزر جنرال استیل باشد و یکی از فن های به کار رفته در یخچال خراب شده باشد و به همین خاطر یخچال جنرال استیل در هنگام کار صدای ناهنجار از خود تولید کند، برای برطرف کردن این ایراد بهتر است که فن خراب را عوض کنید تا از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری کنید.

ممکن است که علت صدای ناهنجار یخچال ها جنرال استیل ، خرابی موتور فن کندانسور یخچال جنرال استیل باشد ؛ اغلب کندانسور در کنار خود ، برای خنک ماندن یک فن دارد ، که اگر موتور آن دچار خرابی شده باشد و یا در اثر کثیف شدن و یا خشک شدن به درستی کار نکند، سب بروز تولید صدا در یخچال می شود.

در بعضی اوقات و بعضی از مدل یخچال ها، به علت شروع کار و یا اتومات کردن، سیستم برفک زدای یخچال جنرال استیل امکان دارد، که صدای تق تق احساس کنید، که مورد معمولی می باشد.

گاهی اوقات به دلیل  کهنه شدن و گذشت عمر یخچال ها ، لوله های مسیر حرکت گاز یخچال جنرال استیل فرسوده می شوند و امکان دارد، داخل لوله ها را رسوب گرفته باشد ، به همین علت امکان دارد که زمان حرکت گاز در لوله ها، صدای بدی مثل زوزه کشیدن احساس کنید.

در برخی موارد هم از یخچال فریزر جنرال استیل خود صدای قل قل کردن می شنوید ، که این صدا در یخچال ها به خاطر روغن موجود در کمپرسور دستگاه ایجاد می شود که دلایلی مثل جابجایی بد و یا راه اندازی بد یخچال جنرال استیل سبب بروز این صدا در یخچال ها می باشد.

عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال استیل ، هنگامی که باعث یخ زدن مواد غذایی می شود

در برخی از عوامل امکلن دارد که زمانی که مواد غذایی را داخل یخچال جنرال استیل میگذارید، بعد از گذشت ، مدت زمان کوتاهی ، دچار یخ زدگی می شود ، در این وضعیت باید به جک کردن موارد زیر بپردازید:

اول چک کنید که یخچال جنرال استیل شما ، مشکل اتومات شدن نداشته باشد ، اگر در این قسمت مشکلی وجود نداشت. ترموستات دستگاه را بررسی کنید، چون خرابی در ترموستات سبب می شود که یخچال جنرال استیل نتواند دمای مورد نظر را تنظیم کند به همین دلیل با بالا رفتن دمای دستگاه، مواد غذایی داخل یخچال جنرال استیل یخ می زند .

اگر ایراد در موارد بالا نبود ، بهتر است چک کنید که دریچه دمپر یخچال فریزر جنرال استیل بیش از اندازه باز نشده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *