مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج - تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

به جرات یکی از بهترین روش ها برای تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا استفاده کردن از خدمات تعمیر در منزل است بخاطر اینکه ماشین های لباسشویی دستگاه های سنگینی هستند و حمل نمودن آن ها کار بسیار دشواری است. حتی امکانش هست در زمان جا به جایی به دستگاه ضرباتی هم وارد شود. در تعمیر ماشین لباسشویی در خانه توسط تعمیرات سرویس به این صورت است که پس از ثبت سفارش، مرکز یکی از تعمیرکاران لباسشویی هیمالیا خود را به محل مورد نظر شما اعزام می نماید. بعد تکنسین شروع به عیب یابی و چک کردن ماشین لباسشویی شما می کند و پس از مشخص شدن دلیل خرابی و برآورد هزینه ها؛ پروسه تعمیر دستگاه را شروع می نماید. بعد از تمام شدن تعمیر، دستگاه توسط نمایندگی هیمالیا در کرج در حضور خودتان تست گردیده و به صورت کاملا سالم به شما تحویل داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

ایرادات متداول ماشین لباسشویی هیمالیا

1. خراب شدن برد ماشین لباسشویی

از  اصلی ترین قطعه های ماشین لباسشویی، قطعا برد الکتریکی است. این قطعه مثل cpu در کامپیوتر فرمان ها و دستورات موردنیاز را به سایر قسمت های دستگاه ارسال می نماید و در برنامه ریزی کارکرد آن ها نقش مهمی دارد. زمانی که این قطعه بسوزد یا خراب گردد، کارکرد کل دستگاه با اختلال روبرو می شود. به این صورت که دستورات به طور صحیح ارسال نمی شوند و بقیه قطعات متوجه نمی شوند که در چه موقعی چه کاری را می بایست انجام دهند. در نتیجه این موضوع سبب می شود ماشین لباسشویی در طول کار به شکل ناگهانی خاموش شود.

2. خراب شدن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی هیمالیا

خراب شدن یا دچار انسداد شدن مسیر پمپ تخلیه از مشکلات رایجی می باشد که ممکن است در ماشین های لباسشویی هیمالیا اتفاق بیفتد. مسیر پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی به صورت طبیعی به علت وجود رسوبات و کثیفی ها بعد از مدتی استفاده از آن دچار انسداد می شود. در چنین شرایطی می باشد که این قطعه امکان دارد دچار خرابی و مشکل شود. از این لازم می باشد هر چند وقت یک بار مسیر این پمپ را چک کرده و آن را به صورت کامل تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

3. خراب شدن هیدروستات

هیدروستات در ماشین لباسشویی هیمالیا مقدار آب وارد شده به دستگاه را اندازه گیری می نماید و بعد از این که ظرفیت دیگ به صورت کامل پر شد از وارد شدن آب به آن پیشگیری می کند.
زمانی که این قطعه دچار خرابی می گردد، نمی تواند فرمان قطع را به شیر برقی، که وظیفه منتقل نمودن آب را بر عهده دارد به طور صحیح بفرستد و در نتیجه کارکرد دستگاه را با اختلال روبرو می کند. در زمان خرابی این قطعه می توانید با تماس با تعمیرکار مرکزی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج برای رفع کردن مشکل هیدروستات دستگاه خود اقدام نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در ملارد

مراحل تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا عبارتند از :

1 . بررسی ایراد: تعمیرکار اول مشکلات مرتبط با ماشین لباسشویی شما را بررسی می نماید تا بفهمد که چه چیزی در آن ایراد دارد.
2 . برآورد هزینه تعمیرات: بعد از عیب یابی و تشخیص خرابی، تکنسین های تعمیرات سرویس، قیمت نهایی را اعلام نموده و با تایید مشتری، اقدام به تعمیر دستگاه می کند.

3. عوض کردن قطعات: در صورتی که تعمیرکار بررسی کرد که قطعات ماشین لباسشویی شما می بایست تعویض شوند، این کار را انجام می دهد. به طور مثال، امکان دارد لوله های خارجی ماشین لباسشویی شما سوراخ شده باشند و می بایست عوض شوند.
4. عوض کردن قطعات الکتریکی: در صورتی که مشکلات مربوط به قسمت الکتریکی ماشین لباسشویی شما باشد، تعمیرکار می تواند قطعه های الکتریکی آن را عوض کند. به طور مثال، امکان دارد که موتور ماشین لباسشویی شما دچار خرابی شده باشد که می بایست تعمیر یا تعویض شود.

5 . تست و تحویل دستگاه : بعد از تعمیرات، تعمیرکار ماشین لباسشویی را آزمایش می نماید تا اطمینان حاصل کند که مشکلات آن رفع شده است و به طور صحیح کار می کند.
6 . در نهایت، تکنسین به شما می گوید که چه تعمیراتی را انجام داده است و چطور می توانید ماشین لباسشویی خودتان را بهتر نگه دارید تا مشکلات بعدی کمتری بروز نموده و کمتر احتیاج به تعمیر داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس

چه موقعی ماشین لباسشویی باید به طور دوره ای تمیز شود؟

بر اساس اینکه ماشین لباسشویی یک وسیله الکتریکی خیلی مهم از نظر نظافت و نگهداری می باشد و پس از گذشت 2 سال یا بیشتر ماشین لباسشویی خیلی کثیف می شود که سبب می شود دستگاه باکتری و رطوبت بسیاری تولید کند و کیفیت شستشوی لباس ها را تحت تاثیر قرار داده و بر سلامت کاربراثر بگذارد. بر همین اساس طبق نظر تکنسین های تعمیرات سرویس می بایست این دستگاه ها را حداقل هر 3 ماه یک بار کاملا تمیز نمائید تا بر عوامل فوق غلبه نمائید.

نکته های کاربردی برای زیاد شدن عمر ماشین لباسشویی هیمالیا

ماشین لباسشویی را بر روی زمین صاف قرار بدهید. از قرار دادن ماشین لباسشویی در محیط باز و در مکان مرطوب خودداری نمائید.
1- پیش از قرار دادن لباس ها درون درام ماشین لباسشویی ، جیب لباس ها را برای پیشگیری از گیر کردن اجسام سخت (قلم، کلید و غیره) در ماشین لباسشویی چک نمائید. زمانی که ماشین لباسشویی شما سر و صدای زیادتر از حد معمول دارد، این موارد یکی از مقصران اصلی می باشند.
2- از مواد شوینده با کیفیت بالا استفاده نمائید. در خاطر داشته باشید که حل شدن مایع لباسشویی در آب راحت تر از پودر لباسشویی می باشد، بنابراین برای مدت زیادی در ماشین جمع نمی شود و از دردسر تمیز نمودن و تعمیر ماشین لباسشویی پیشگیری می کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *