تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا

تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

بهترین زمان برای تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا

خیلی از مشتریانی که برای دریافت خدمات تعمیرگاه تعمیرات سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات هیمالیا در کرج تماس میگیرند، بیشتر درباره اینکه چه وقتی باید یک لباسشویی را تعمیر کرد سوال می پرسند.

لباسشویی قطعات حساسی دارد که باید در هنگام تعمیر مراقب آنها بود و حتی در مراقبت و استفاده از آن بسیار دقت داشت. گاهی اوقات رعایت همین نکات از بروز اختلالات فنی ماشین لباسشویی جلوگیری می کند و دیگر نیازی به تعمیرات نخواهد داشت.

ولی در صورتیکه لباس شویی شما با یکی از ایرادات زیر مواجه شده است، در اسرع وقت درخواست تعمیر دهید تا ایرادات بیشتری برای وسیله شما رخ ندهد. گاهی اوقات بروز یک نقص فنی در ماشین لباسشویی موجب اختلال در کارکرد دیگر قطعات آن می شود پس باید در سریع ترین زمان آن را تعمیر کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

ایرادات رایج لباسشویی های هیمالیا که نیازمند به تعمیر است

بعضی از ایرادات که اغلب برای لباسشویی ها رخ میدهد و اشخاص از آن شکایت می کنند را در زیر برای شما فهرست کرده ایم:

 • نشتی آب از زیر یا مخزن پودر لباسشویی ، شلنگ متصل کردن آب گرم و سرد
 • لرزش و صدا بیش از اندازه در هنگام آبکشی یا شستشو لباس ها
 • بو نامطبوع داخل لباسشویی که موجب بد بو شدن لباس ها می شود.
 • تمیز نشدن لباس ها
 • خاموش شدن لباسشویی هیمالیا قبل از تمام شدن آبکشی لباس ها
 • خالی نکردن پورد لباسشویی در درون محفظه شستشو لباس ها
 • مسدود شدن شلنگ تخلیه لباسشویی
 • درام ماشین لباسشویی نمی چرخد
 • قدرت چرخش محفظه لباسشویی پایین می آید
 • طول زمانی شستشو لباسشویی تغییر می کند
 • دکمه های لباس شویی دچار فرو رفتگی می شود
 • درب لباسشویی در اثر ضربه دچار شکسته می شود.

نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی هیمالیا

 • تعمیر برد لباسشویی هیمالیا کاری حساس است که باید کاملا نشانه های خرابی برد لباسشویی هیمالیا را بشناسیم و بدانیم در چه حالت تعویض کردن یا تعمیر نیاز است.
 • در ادامه چند مورد از نشانه های خرابی برد لباسشویی هیمالیا و همینطور عوامل خرابی و طریقه تعمیر و تعویض برد الکترونیکی لباسشویی هیمالیا را هم برای شما آورده ایم.
 • آشنایی با نشانه هایی خرابی به شما کمک می‌کند که ایراد را زودتر متوجه شوید و تعمیر برد ماشین لباسشویی هیمالیا خود را زودتر شروع کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

نمایان شدن برخی کد خطا در نمایشگر ماشین لباسشویی هیمالیا

 • یکی از نشانه های خرابی برد لباسشویی هیمالیا این است که برنامه شست‌و‌شوی ماشین لباسشویی هیمالیا درست اجرا نمی‌شود.
 • از علائم خرابی برد لباسشویی این است که پنل برد درست کار نمی‌کند یا گاهی اوقات به صورت ناگهانی خاموش می‌شود.
 • گاهی خرابی برد ماشین لباسشویی هیمالیا موجب می‌شود تا حین دست زدن به بدنه آن حالتی از برق‌گرفتگی به شما دست دهد.
 • یکی از مهم‌ترین علائمی که به شما می‌گوید دیگر برد الکترونیکی لباسشویی هیمالیا درست و مثل قبل کار نمی‌کند نمایش کد خطا روی برد است. این کد خطا احتمال دارد در هر مرحله از شست‌و‌شو مثل آبگیری، تخلیه آب، بسته شدن درب و… اتفاق بیوفتد.
 • اختلال در تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی هیمالیا در صورتی که سیستم تخلیه آن ایرادی نداشته باشد می‌تواند علائمی از خرابی برد لباسشویی را داشته باشد.

طریقه عیب یابی و تست برد ماشین لباسشویی هیمالیا

با توجه به اینکه برد لباسشویی هیمالیا قطعه‌ای مهم و ضروری در این وسیله است؛ طریقه عیب‌یابی آن به راحتی انجام نمیشود ولی با به‌کار بردن برخی از روش‌ها و توجه داشتن به برخی از نشانه‌ها می‌توان برد را تست و عیب‌یابی کرد.

ما در بخش زیر برای طریقه عیب یابی و تست برد ماشین لباسشویی هیمالیا چند روش کاربردی را توصیه کرده‌ایم:

 • اگر در ماشین لباسشویی هیمالیا شما عملیات آبگیری کامل انجام نمی‌شود امکان دارد علت آن خراب بودن برد باشد.
 • به طوری که تخلیه آب در لباسشویی با اختلال مواجه شود برای آنکه بفهمید مشکل از برد آن است یا خیر اول باید پمپ تخلیه آن را بررسی کنید، اگر پمپ آن سالم بود می‌توان به این نتیجه رسید که برد لباسشویی هیمالیا ایراد پیدا کرده است.
 • یکی از راه های تست برد لباسشویی استفاده از لامپ فازمتر است به این شکل که اول باید لباسشویی را در حالت خروجی پمپ تخلیه بگذارید و بعد دکمه استارت را بزنید. علامت اینکه بفهمید برد سالم یا خیر این است که جهت سالم بودن برد، خروجی شیر برقی، لامپ را روشن می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی هیمالیا

پس از مرور و بررسی کردن علائم خرابی مهم ترین سوال این است که به چه دلیل برد ماشین لباسشویی هیمالیا صدمه می‌بیند یا می‌سوزد؟

این علل ها بعضی از عوامل رایج و برخی دیگر عواملی است که نیاز به بررسی کردن کارشناس تعمیر دارد از این جهت در این بخش ما به بررسی کردن عوامل شایع می‌پردازیم.

تاثیر نوسانات برق در خراب شدن برد ماشین لباسشویی هیمالیا

نوسانات برقی برد ماشین‌لباسشویی را دچار سوختگی می‌کند چون این قطعه از خازن و فیوزهای حساسی شکل گرفته است که تحمل نوسانات برق را ندارند و در آن‌ها اتصالی اتفاق میوفتد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

تاثیر استفاده مداوم از لباسشویی هیمالیا در خرابی برد

متاسفانه بعضی از افراد از ماشین‌لباسشویی خود درست استفاده نمی‌کنند و به علت آنکه می‌خواهند حجم زیادی از لباس‌های کثیف شسته شود، مداوم و بدون فاصله زمانی از این دستگاه استفاده می‌کنند. استفاده یکسره و بیش از حد از ماشین‌لباسشویی موجب می‌شود به برد آن فشار وارد شود و بعد از مدتی از کار بیفتد.

تاثیر فرسوده شدن در خرابی برد لباسشویی هیمالیا

درست است که عمر برد ماشین‌ لباسشویی کوتاه نیست ولی ماندگاری آن را نمی‌توان مادام‌العمر در نظر داشت چون این قطعه مثل دیگر قطعات الکترونیکی عمر مفیدی دارد که اگر از این عمر بگذرد فرسوده شدن و خرابی برد را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی هیمالیا در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *