تعمیرات یخچال, مقالات

راهنمای ارور یخچال هیمالیا

راهنمای ارور یخچال هیمالیا - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث راهنمای ارور یخچال هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

راهنمای ارور یخچال هیمالیا

1. خطای F1 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: دلیل نمایش کد ارور F1 در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا، اشکال در حسگر اواپراتور یا برد کنترل دستگاه می باشد.

راهکار: جهت برطرف کردن خطای F1 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا می بایست اتصالات حسگر و مقاومت حسگر اواپراتور را چک نمائید و در صورت لزوم حسگر را تعمیر و یا حتی آن را عوض نمائید. اگر خودتان نمی توانید این کار را به انجام رسانید، می توانید از متخصص تعمیرات یخچال فریزر کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال سامسونگ در ملارد

2. خطای F2 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: اگر حسگر کابین فریزر که مرتبط با قسمت گرمایش یخچال فریزر می باشد دچار خرابی گردد، خطای F2 در صفحه نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا نشان داده می شود.

راهکار: جهت رفع نمودن خطای F2 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا مقاومت حسگر دستگاه را با اهم متر اندازه گیری نمائید و در صورت بروز ایراد حسگر را تعمیر یا عوض نمائید. همینطور می بایست برد اصلی یخچال فریزر را هم بررسی نمائید و در صورت خراب بودن برد از یک تعمیرکار جهت برطرف کردن اشکال کمک بخواهید.

3. خطای F3 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: نمایش کد ارور F3 در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا به علت خراب شدن حسگر اواپراتور دستگاه می باشد که نقش تنظیم کردن دمای آب یخچال فریزر هیمالیا را بر عهده دارد.

راهکار: جهت برطرف کردن خطای F3 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل نموده و از یک متخصص کمک بخواهید تا با چک کردن مقاومت حسگر در صورت لزوم آن را تعمیر یا عوض نماید. برد کنترل اصلی هم می بایست چک گردد.

4. خطای F4 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: نشان داده شدن خطای F4 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا به دلیل خراب شدن حسگر کابین یخچال یا اتصالی در حسگر اواپراتور می باشد.

راهکار: برای رفع نمودن کد ارور F4 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا می بایست برد دستگاه و حسگر اواپراتور چک گردد و در صورت لزوم می بایست تعمیر یا عوض گردند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در فردیس

5. خطای E1 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: نمایان شدن خطای E1 در صفحه نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا نشانگر خرابی فن فریزر می باشد.

راهکار: برای اینکه بتوانید کد ارور E1 نشان داده شده در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا را رفع نمائید، می بایست فن درون فریزر و پره های آن را بررسی کرده و مطمئن شوید که سالم است.

6. خطای E2 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: علت بروز کد ارور E2 در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا این می باشد که فن یخچال دچار ایراد گردیده است. اگر خطای E2 به موقع رفع نگردد، ممکن است، مدار یخچال هم صدمه ببیند.

راهکار: جهت برطرف کردن خطای E2 در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا اگر فن یخچال هیمالیا سوخته باشد یا مدار برد الکترونیک دچار ایراد گردیده باشد از تکنسین تعمیرات یخچال فریزر کمک بخواهید.

7. خطای E3 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: علت اینکه خطای E3 در صفحه نمایش یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا ظاهر می گردد، این می باشد که فن کندانسور یا سیستم تنظیم دمای یخچال فریزر ایراد دارد.

راهکار: جهت رفع کد ارور E3 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا می بایست فن کندانسور یخچال را چک نمائید و در صورت لزوم آن را تعمیر یا عوض نمائید.

8. خطای E6 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: گرمای بیشتر از اندازه یا یخ زدن دمپر یخچال دلیل اصلی نشان دادن کد ارور E6 در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا می باشد.

راهکار: جهت رفع خطای E6 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا اول می بایست دمپر کانال هوای یخچال را چک نمائید و همنیطور پیشنهاد می نمائیم مقدار آبگیری یخچال هم چک گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ال جی در فردیس

9. خطای H1 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: ایرادی که باعث نشان دادن خطای H1 در یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا می گردد، خراب شدن المنت هیتر می باشد.

راهکار: برای برطرف کردن کد ارور H1 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا پیشنهاد می نمائیم، اقدامات زیر را به انجام رسانید:

  • اول مقاومت هیتر را با استفاده کردن از اهم متر و یا مولتی متر اندازه گیری نمائید. در صورت لزوم هیتر را می بایست عوض نمائید.
  • قطعه ترمودیسک را چک نموده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
  • مدار برد الکترونیک را چک نمائید و در صورت خراب شدن آن را تعمیر یا عوض نمائید.

10. خطای H2 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: موقعی که هیتر سینی فریزر هیمالیا مدل بتا خراب می گردد، با خطای H2 در صفحه نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا روبرو می شوید.

راهکار: برای رفع نمودن کد ارور H2 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا از یک تکنسین کمک بخواهید تا هیتر سینی را چک نموده و در صورت لزوم آن را عوض نماید. اگر هیتر سینی ایرادی نداشته باشد، امکان دارد اشکال از مدار برد الکترونیک باشد. به جهت این منظور می توانید از یک تکنسین در مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی مثل تعمیرات سرویس کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه

11. خطای H3 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

دلیل: در صورتی که هیتر اواپراتور دچار ایراد گردد، خطای H3 در نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا نمایش داده می شود.

راهکار: برای اینکه بتوانید کد ارور H3 یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا را رفع نمائید، به موارد زیر توجه نمائید:

  • به کمک اهم متر مقاومت هیتر را اندازه گیری کنید. در صورت لزوم هیتر می بایست عوض گردد.
  • از سلامت قطعه ترمودیسک اطمینان حاصل کنید.
  • اگر برد یخچال فریزر دچار اشکال شده باشد می بایست آن را تعمیر یا حذف نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *