مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه - نمایندگی یخچال - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات رایج یخچال فریزر الکترواستیل که احتیاج به تعمیرات دارند:

 • یخچال فریزر صدای غیرعادی دارد.
 • واشر درب یخچال فریزر دچار پارگی شده است.
 • یخساز یخچال فریزر به طور صحیح کارکرد ندارد.
 • یخچال فریزر الکترواستیل مصرف برق زیادی دارد.
 • کمپرسور یخچال فریزر از کار افتاده است.
 • یخچال فریزر دچار یخ زدگی گردیده است.
 • آب در مخزن موجود نیست.

البته علت های دیگری نیز موجود است که امکان دارد سبب ایجاد ایراداتی برای یخچال فریزر الکترواستیل گردد، در صورتی که شما ایرادی دارید که در فهرست بالا موجود نیست و یا نمی دانید که به چه دلیل یخچال فریزر شما به طور صحیح کار نمی کند می توانید با ما تماس حاصل نمائید تا در نخستین فرصت یک متخصص برای عیب یابی و در صورت تمایل برای تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل یا تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل به محل شما اعزام گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دوو در ملارد

ایرادات رایج یخچال فریزر الکترواستیل

علت روشن نشدن یخچال فریزر الکترواستیل شما چیست؟

در صفحه نمایش یخچال فریزر الکترواستیل به دنبال علامتی از حالت نمایشگاهی یا دمو باشید، در این حالت چراغ ها و صفحه نمایش روشن میباشد اما یخچال فریزر الکترواستیل شما کار انجام نمی دهد، در برخی موقعیت ها یخچال فریزرها به اشتباه در حالت نمایشگاهی(دمو) برای مشتری فرستاده می گردند و یا در زمان تمیز نمودن حالت نمایشگاهی یخچال فریزر سهوا فعال می گردد.

اطمینان حاصل کنید که سیم برق به پریز برق وصل باشد، چک نمائید که برق به یخچال فریزر وارد می شود، در صورتی که چراغ درون یخچال فریزر در زمان باز شدن درب روشن نشد فیوز را بررسی نمائید، در صورتی که ایراد از فیوز نبود پریز برق را چک نمائید، جهت چک کردن پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن متصل نمائید تا از برق رسانی پریز اطمینان حاصل کنید.

علت عدم یخ سازی یخچال فریزر شما چیست؟

مطمئن شوید که یخ ساز فعال می باشد، با توجه به مدل یخچال الکترواستیل تنظیمات فعال سازی تفاوت داشته است که جهت چک کردن زیادتر میبایست به دفترچه راهنما مراجعه نمائید، شیر آبی که به یخچال فریزر الکترواستیل وصل شده است را چک نمائید تا از آبرسانی به یخ ساز اطمینان حاصل کنید، همینطور چک نمائید که آیا یخی در یخساز گیر افتاده است یا نه و در صورتی که نتوانستید یخ گیر نموده را جدا نمائید تلاش نمائید با آب گرم و یا سشوار آن را ذوب نمائید.

با دیدن صفحه نمایش اطمینان حاصل کنید که حالت قفل فعال نباشد زیرا فعال بودن حالت قفل سبب غیرفعال شدن یخ ساز می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ال جی در اندیشه

علت زیادتر از اندازه سرد بودن یخچال فریزر الکترواستیل چیست؟

پس از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال فریزر اطمینان حاصل کنید که زمان لازم را برای تغییر دمای یخچال فریزر صبر نموده اید(برخی زمان ها تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت به طول می انجامد، در صورتی که شیر آب به یخچال فریزر الکترواستیل شما وصل نمی باشد یخ ساز را غیرفعال نمائید تا برای تولید یخ دمای یخچال فریزر کاهش نیابد.

در صورتی که شما جدیدا میزان زیادی یخ استفاده نموده اید امکان دارد برای تولید زیادتر یخ دمای یخچال فریزر را کاهش داده باشد، حدود ۲۴ ساعت صبر نمائید و سپس چک نمائید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت معمولی بازگشته است یا خیر.

علت بیش از حد گرم بودن یخچال فریزر الکترواستیل چیست؟

پس از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال فریزر اطمینان حاصل کنید که زمان لازم را برای تغییر دمای یخچال فریزر صبر نموده اید(برخی زمان ها تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت به طول می انجامد، در صورتی که ایراد افزایش یافتن دمای هوا در بالا و کشوهای میوه و گوشت و… موجود است جریان هوای آن را مورد بررسی قرار دهید.

تغییر دادن تنظیمات کشوها به دمای سردتر سبب تغییر جریان هوا و سردتر شدن محتوای درون کشوها می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دوو در اندیشه

نکته های حائز اهمیت از یخچال فریزر الکترواستیل

نکته های حائز اهمیتی که در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل عنوان می گردد به شرح زیر می باشد:

 • یخچال فریزر الکترواستیل دارای اجزای مکانیکی (کمپرسور، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب (لوله مویی) و الکتریکی (موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت، اورلود) می باشد.
 • زمان استفاده کردن از یخچال فریزر الکترواستیل حتما محافظ برق را مورد استفاده قرار دهید.
 • جهت آغاز به کار یخچال فریزر الکترواستیل بعد از متصل کردن آن به برق درجه ترموستات را بر روی میزان متوسطی (برای مثال شماره 4 قرار داده و اجازه دهید یخچال فریزر حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکرد داشته باشد تا برودت به اندازه موردنیاز برسد) .
 • گذاشتن یخچال فریزر الکترواستیل در مجاورت منبع ها و دستگاه های حرارت زا از جمله: اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همینطور تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را زیاد خواهد کرد.
 • حداقل 2 سانتی متر اطراف یخچال فریزر فاصله موجود باشد، محیط پشت یخچال فریزر الکترواستیل جهت گردش هوا می بایست حداقل به میزان 20 سانتی متر باز باشد در ضمن نیاز می باشد لوله های پشت یخچال فریزر الکترواستیل حداقل هر سال دو مرتبه گردگیری بشود، این کارها سبب منتقل شدن حرارت بهتر میان هوا و لوله ها می شود، لاستیک های درب را بازدید کنید تا خراب نشده باشد چون باعث جذب گرما و کم شدن برودت می گردد.
 • از قرار دادن مواد غذایی گرم درون یخچال فریزر الکترواستیل و بدون درپوش، به خصوص مایعات خودداری نمائید.
 • جهت تمیز نمودن یخچال فریزر الکترواستیل حتما از برق جدا نمائید و در ضمن پس از جابه جایی حداقل دو ساعت بعد از تغییر محل یخچال فریزر را به برق وصل کنید.
 • در موقعیت هایی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می نمائید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر الکترواستیل را بر روی درجه های کم تر تنظیم کنید تا موتور کمپرسور یخچال فریزر کمتر کار انجام دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع ییخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *