تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر برد یخچال هیمالیا

تعمیر برد یخچال هیمالیا

ما در این مطلب به مبحث تعمیر برد یخچال هیمالیا می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر برد یخچال هیمالیا

یخچال هیمالیا از دوست داشتنی ترین برندهای یخچال در ایران است، این یخچال ها دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی هستند، مصرف انرژی پایین و قیمت مناسبی دارند.  یخچال هیمالیا بسیار زیبا و جا دار است. یخچال به خوبی خنک می‌کند و مواد غذایی را تازه نگه می‌دارد بسیار کم صداست و فضای زیادی دارد و می‌توان مواد غذایی زیادی را در آن نگه داری کنید.

نمایشگر یخچال هیمالیا:

تولیدات لوازم خانگی هم دست خوش تغییرات فراوانی شد از جمله این که قطعات الکترونیکی جایگزین قطعات مکانیکی قدیمی شدند این پیشرفت در یخچال ها به صورت حذف ترموستات و کنترل کننده های مکانیکی و جایگزینی مدارات الکترونیکی بود در یخچال های جدید نمایشگر الکترونیک جایگزین زمانبندی دیفراست شده است.

و این جایگزینی به مصرف کمتر انرژی نیز کمک می کند و ترمیستور وظیفه گزارش دما را به نمایشگر الکترونیک در یخچال دارد و مغز پردازشگر نمایشگر طبق گزارش برنامه لازم را می فرستد نمایشگر الکترونیکی یخچال مغز دستگاه است که اجزای اصلی مانند موتور یخچال و فن را کنترل می کند.نمایشگر اصلی را نیز می توان به عنوان نمایشگر اصلی در نظر گرفت.

که وظیفه ی آن کنترل تمام اجزاست هر چیزی که بر روی یک یخچال تاثیر می گذارد، می تواند توسط نمایشگر اصلی به وجود آید اگر نمایشگر الکترونیکی یخچال نتواند کار کند یخچال نمی تواند به درستی خنک کند، یکی از علائم کنترل پنل دچار مشکل و یا خرابی در آن دیده شده است که فن، چراغ ها و بقیه اجزای دیگر کار نمی کنند.

بیشتر بدانید:تعمیر یخ زدایی یخچال سامسونگ

دلایل خرابی نمایشگر یخچال هیمالیا

نمایشگر یخچال هیمالیا به عنوان یکی از مهم ترین قطعات در یخچال هیمالیا می باشد، که اگر خراب شود می تواند هزینه قابل توجهی را به شما عزیزان وارد کند. از این رو دلایل گوناگونی وجود دارند که به روش های گوناگونی می توانند منجر به خطا این قطعه ی کلیدی شود اما دلیل مشکل نمایشگر یخچال هیمالیا چیست؟ در ادامه با بیشترین ترین دلایل خراب شدن نمایشگر یخچال هیمالیا آشنا خواهید شد.

1. وارد کردن فشار بیش از حدی

در صورتی که شما از یخچال هیمالیا به نحوی استفاده کنید که فشار قابل توجهی به آن وارد کنید، به احتمال زیاد نمایشگر یخچال هیمالیا از کار خواهد افتاد اما منظور از فشار بیش از حدی چیست؟ آیا یخچال را باید هر چند ساعت خاموش کنیم؟! خیر! نیازی به آف کردن یخچال نیست.

منظور از وارد کردن فشار بیش از حدی می تواند شامل گوناگونی مختلفی شود برای مثال اگر شما یخچال هیمالیا را در مقابل نور خورشید قرار دهید پروسه تولید سرما در این دستگاه دچار تنش شده و می تواند فشار قابل زیادی به دستگاه وارد می کند برای خنک کردن یخچال.

2. نوسان برقی

اصولا اگر ساکن شهرهای بزرگ هستید روزانه به تعداد دفعات زیادی با نوسان برق روبرو خواهید شد، که این نوسان برق می تواند فشار قابل توجهی به دستگاه شما وارد کند حتی امکان دارد منجر به اتصالی داخلی قطعات داخلی  همچنین از نمایشگر یخچال هیمالیا نیز شود با این وجود پیشنهادی که برای شما داریم این است.

یک راه حله ساده در این مورد وجود دارد و آن هم خرید محافظ برق استاندارد سه راه یخچال هیمالیا می باشد، که با استفاده از این روش می توانید تمام نوسان برقی را که امکان دارد در طول روز به سمت دستگاه بیاید آن را کنترل کنید.

3. عدم استفاده از محافظ برق استاندارد

برای خرید محافظ برق استاندارد، شما با صدها مدل مختلف و متنوع روبرو خواهید شد که می توانند برای شما چالش بر انگیز باشد و نتوانید گزینه مناسبی را انتخاب کنید، از این رو پیشنهادی که برای شما داریم این است که برای خرید محافظ برق صرفا به فروشگاه مرکزی و مجاز مراجعه کنید، و با پرداخت هزینه یک دستگاه سالم معتبر با ضمانت نامه طولانی مدت خریداری کنید تا نوسان برق را به بهترین شکل موجود کنترل کند.

بیشتر بدانید:تعمیر مشکلات یخچال امرسان

چگونگی عیب یابی نمایشگر یخچال هیمالیا :

برق را قطع کنید یخچال و فریزر را به جلو بکشید، و یخچال را از برق جدا کنید یخچال را حرکت دهید، تا به راحتی به قسمت نمایشگر کنترل یخچال برسید، پوشش روی صفحه نمایشگر الکترونیکی یخچال را بردارید محل قرار گرفتن نمایشگر الکترونیک بر اساس مدل مختلف است می تواند در پشت یخچال و فریزر باشد

در داخل یخچال و فریزر در دیوار جانبی و یا سقف باشد، با استفاده از یک پیچ گوشتی، پیچ را از پوشش نمایشگر الکترونیک دربیارید و بعد پوشش را بردارید، سیم را جدا کنید، قبل از جدا کردن سیم ها از آنها عکس بگیرید تا بعدا بتوانید آن ها را به طور صحیح وصل کنید

بسته به نوع اتصال دهنده امکان دارد مجبور باشید اتصال دهنده ها را با انبر دست و یا پیچ گوشتی باز کنید نمایشگر  همه سیم ها را از صفحه نمایشگر الکترونیکی جدا کنید، نمایشگر الکترونیکی یخچال را خارج کنید، با استفاده از پیچ گوشتی زبانه های قفل پلاستیکی را آزاد کنید و سپس صفحه نمایشگر الکترونیکی را خارج کنید، با راهنمایی از یادداشت ها و عکس دیجیتال سیم را به نمایشگر الکترونیک جدید متصل کنید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – فردیس – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر  یخچال همالیا در اندیشه
  • تعمیر یخچال همالیا در ملارد
  • تعمیر یخچال همالیا در کرج
  • تعمیر یخچال همالیا در فردیس
  • تعمیرات سرویس

مطالب مرتبط