مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیرات یخچال جی پلاس در کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال جی پلاس در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال جی پلاس در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

سروصدای بلند یخچال فریزر جی پلاس

در بعضی مواقع ایراد ایجاد شده سروصدای بلند یخچال فریزر جی پلاس شما می باشد که برای عیب یابی می بایست به نکته های زیر توجه نمائید:

می بایست بدانید که یکی از مهمترین علت های ایجاد صدای غیرعادی در یخچال فریزر شما می‌تواند برخورد کردن پره‌های فن اواپراتور با برفک باشد و یا آلودگی فن‌ها بر اثر عدم سرویس در درازمدت باشد. بنابراین توجه دارید یکی از مهمترین دلایلی که سبب ایجاد این ایراد در یخچال فریزر شما میشود می‌تواند مربوط به موتور یخچال فریزر باشد. موتور یخچال فریزر بر اثر فرسوده شدن و یا عدم روغن کاری در درازمدت می‌تواند صدای بسیاری از خود تولید نماید که راهکار رفع نمودن آن سرویس یخچال فریزر است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

برفک زدگی یخچال فریزر جی پلاس

برفک زدایی یخچال فریزر جی پلاس و دلیل ایجاد برفک در یخچال فریزر جی پلاس خیلی راحت می باشد. هوای خنک درون یخچال فریزر جی پلاس می بایست همیشه در درون اجزای گوناگون یخچال فریزر چرخیده و جریان داشته باشد. اگر این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از بیرون یخچال فریزر ورود می یابد، برخورد کنید، در نقطه برخورد این دو جریان، برفک به وجود می آید. برفک ها اگر ذوب یا به اصلاح آب نشوند، با گذشت زمان سخت می شوند و یخ می بندند که به یخ زدن داخل یخچال فریزر منجر می شود. البته یخ زدگی داخل یخچال فریزر می تواند به طور مستقیم از یخ زدن آب و… هم باشد.

از انواع متداول برفک زدن درون یخچال فریزر جی پلاس می شود به موارد زیر اشاره داشت:

در صورتی که یخ زدگی به شکل یک پوسته نازک باشد خواهید توانست با حوله یا دستمال آن را تمیز نموده و این هم طبیعی می باشد.
در صورتی که درون پلاستیک مواد فریزر، ذرات ریز برفک وجود داشت، این برفک‌ها به علت رطوبت ماده غذایی ایجاد شده و اشکالی ندارد.
در صورتی که برفک به صورت قطره های آب یخ زده، بر روی دیواره درونی فریزر و در سقف مشاهده کردید، این طبیعی می باشد.
در صورتی که یخ زدگی به شکل یک تکه به قطر یک سانتی متر یا نیم سانتی متر و یا زیادتر بود برای برطرف کردن آن می توانید با تعمیرگاه تعمیرات سرویس در ارتباط باشید تا در اسرع وقت تعمیرکار مجاز تعمیرات سرویس به محل شما مراجعه کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در کرج

علت ها و عواملی که می بایست برای برفک زدایی یخچال فریزر جی پلاس مورد بررسی قرار گیرند:

در صورتی که محل قرار گرفتن یخچال فریزر مناسب نباشد و فضا دارای رطوبت زیادی باشد، با هر دفعه باز و بسته شدن درب یخچال فریزر جی پلاس میزان بسیاری از رطوبت هوای خارج، به دستگاه ورود یافته و سبب برفک زدن یخچال فریزر جی پلاس می گردد. بر همین اساس، در صورتی که سماور و اجاق گاز شما در کنار یخچال فریزر هستند، بهتر می باشد به فکر تغییر دادن مکان یخچال فریزر و یا آنها بیفتید.
علت دیگری که می تواند به برفک زدگی یخچال فریزر جی پلاس منجر شود، خراب شدن لاستیک اطراف درب می باشد. در صورتی که لاستیک در قسمتی دچار شل شدگی، پاره شدن یا سایش شده باشد، به صورتی که امکان وارد شدن هوا به داخل یخچال فریزر موجود نباشد، احتمال برفک زدگی یخچال فریزر جی پلاس زیاد خواهد بود. در این موقعیت ها می بایست اقدام به تعمیرات یا عوض کردن لاستیک اطراف درب یخچال فریزر کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در کرج

بیشتر بخوانید:  

اگر برفک در همه جای یخچال فریزر جی پلاس ایجاد شده باشد و سخت شده و یخ بزند، امکان دارد درب یخچال فریزر برای مدت زمانی باز گذاشته شده باشد. در این صورت اول، یخ زدن یخچال فریزر جی پلاس در منطقه دور درب بوده ولی در انتها تمام محیط درون دستگاه را دربر خواهد گرفت. در بیشتر موارد، برطرف کردن این مسئله سبب می گردد بعد از ۲ مرتبه یخ زدایی، برفک یخچال فریزر جی پلاس از بین برود و دستگاه به شرایط عادی برگردد.

زمانی که برفک فقط در قسمت عقبی یخچال فریزر جی پلاس مکانی که سیم پیچ اواپراتور قرار دارد، ایجاد می شود، وجود ایرادی در چرخه یخ زدایی یا دیفراست را اطلاع رسانی می کند. این ایراد می تواند به علت خراب شدگی هیتر، بیمتال، حسگر یخ زدایی، تایمر یخ زدایی یا برد کنترل کننده باشد. بر همین اساس برای عیب یابی با دقت تر یخچال فریزر جی پلاس بهتر می باشد که جزئیات این قسمت ها به صورت دقیق توسط تعمیرکار یخچال فریزر جی پلاس چک گردد. اغلب اوقات دلیل یخ زدگی یخچال فریزر به گرفتگی لوله تخلیه هم ارتباط دارد. این لوله کوچک برای خارج شدن آب و برفک های ذوب شده از این قسمت تعبیه می گردد. به سادگی و با کمک آب گرم و سشوار قادر خواهید بود این ایراد را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت در کرج

انسداد مسیر خروجی آب ایجاد شده توسط برفک زدا در یخچال فریزر جی پلاس

یکی از علت های تجمع آب زیر یخچال فریزر جی پلاس، مرتبط با لاستیک درب یخچال فریزر جی پلاس می باشد. هر نوع مواد غذایی یا گرد و خاک می‌تواند از محکم بسته شدن درب ممانعت کرده، و سبب زیاد شدن چگالش و در انتها نشتی آب یخچال فریزر جی پلاس گردد. در صورتی که به علت خراب یا پوسیده شدن درزگیرهای درب، هوای خارج به یخچال فریزر وارد گردد، سبب ایجاد رطوبت بیشتر از اندازه در یخچال فریزر گشته و به این ترتیب باعث می‌شود آب اضافه به درون سینی تخلیه ریخته و از آنجا به خارج از یخچال فریزر و بر روی زمین بریزد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جی پلاس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *