تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال ایکس ویژن در کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال ایکس ویژن در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال ایکس ویژن در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ایکس ویژن در کرج

ایکس ویژن در همه جای کشور دارای مراکز تعمیر گوناگونی می باشد که یکی از آنها در کرج است و شهروندان کرجی اگر برای یخچال فریزرشان ایرادی ایجاد شد می‌ توانند به‌ سادگی با مرکز تعمیر یخچال فریزر ایکس ویژن در کرج یعنی تعمیرات سرویس تماس حاصل نمایند تا تیم متخصص و خبره ی تعمیرکاران در محل حاضر گردند.

بعضی مواقع امکان دارد ایراد در یخچال فریزر به علت قطعه ی معیوب و یا از کار افتاده باشد که در این‌ حالت نمایندگی قطعه‌ ای با کیفیت را مثل قطعه ی اورجینال و اولیه ی یخچال فریزر برای شما می آورد که مرغوبیت آن را تیم متخصص تائید کرده است. مطمئن باشید که تیم تعمیرات سرویس در نهایت صداقت و درستکاری کارهای خود را به‌ درستی انجام می‌ دهند.

ایرادات متداول یخچال فریزر ایکس ویژن

عمده‌ ترین اشکالات متداول در یخچال فریزر ایکس ویژن عبارتند از:

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت در کرج

۱- برفک زدن غیر طبیعی:

در صورتی که یخچال فریزر شما با این ایراد روبرو شد دمای یخچال فریزر را کم کنید و درجه ی آن را پایین آورید، اما در صورتی که همچنان فایده‌ ای نداشت یخچال فریزر را از برق جدا کنید و پاکسازی برفک ها را آغاز نمائید، بعد با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

۲- عدم عملکرد درست لامپ داخل یخچال فریزر:

در این اختلال که امکان دارد به گرم شدن یخچال منجر شود و در درازمدت اختلالات زیادتری را به وجود آورد مانند اتصالی در سیم‌ کشی یا قطع شدن اتصالات دستگاه و هم اختلال در سوئیچی که به لامپ دستگاه متصل است.

۳- عدم کارکرد صحیح حسگر تغییر دمای یخچال فریزر:

بعضی مواقع مواد غذایی منجمد شده در فریزر آن قدر منجمد شده اند که برای قابل‌ استفاده شدن و برگشت به حالت طبیعی خود مدت زمان بسیاری نیاز دارند که می بایست اول درجه ی سرمای دستگاه را کم کنید و در صورتی که اشکال رفع نشد با مرکز تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

۴- بسته نشدن درب یخچال فریزر به‌ طور صحیح:

در صورتی که درب یخچال فریزر به‌ شکل کامل بسته نشود باعث اختلال در سرمایش، اتلاف انرژی و بازدهی یخچال فریزر می‌ گردد که حتما می بایست این اشکال را خیلی سریع برطرف نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در کرج

۵- نشت کردن آب از یخچال فریزر:

هر نوع پارگی که در مسیر لوله ی تخلیه موجود باشد و هم انسداد راه لوله ی تخلیه سبب نشت کردن آب از یخچال فریزر می گردد.

۶- بوی بد یخچال فریزر:

دقت نمائید مواد غذایی که درون یخچال قرار می دهید حتما دارای تاریخ مصرف باشند تا در صورت فاسد شدن آنها بوی بدی در محیط یخچال پخش نگردد.

معنی کد خطاهای یخچال فریزر ایکس ویژن

هر ایرادی دلیلی دارد و دلیل خراب شدن یخچال فریزر ایکس ویژن نیز در خطاهایی می باشد که به شما اخطار می‌ دهد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

حالا در این مبحث تصمیم داریم تا معنی های خطاهایی که یخچال فریزر ایکس ویژن دارد را برای شما بیان کنیم:

  •  خطای F1: این کد ارور در موقعیت هایی که هر نوع قطعی سیم‌ کشی در راه برد اصلی دستگاه ایجاد شود نمایش داده می‌ شود که از کارکرد صحیح یخچال فریزر می‌ گردد.
  • خطای F2: هنگامی که فن دستگاه کار نکند یا به صورت اشتباه کار کند این کد ارور نمایش داده می شود که مواردی مانند اختلالات در برد یا سیم‌ کشی درونی یا قطعی سیم‌ کشی فن سبب پدید آمدنش می شود.
  • خطای F3: ایجاد نقص فنی در قطعه های حسگر یا اتصالی در سیم‌ کشی درونی یخچال فریزر و هم دچار اختلال شدن برد اصلی سبب این کد ارور می شود و تنظیم دمای دستگاه و برخی از کارکردهای یخچال فریزر را با ایراد مواجه می سازد.
  • خطای F4: هر نوع اختلالی که در اندازه‌ گرفتن درجه ی فریزر به وجود بیاید می‌ تواند بازدهی مناسب یخچال فریزر و تنظیم سرمایش دستگاه را با ایراد مواجه سازد.
  • خطای F5: دچار اختلال گشتن سیستم دیفراست یخچال فریزر به علت های گوناگونی مانند قطعی در سیم‌ کشی یا اتصالی های گوناگون به وجود می آید که تنظیم سرمایش یخچال فریزر و برفک زدن را به‌ همراه خواهد آورد.
  • خطای F6: هر نوع نقص فنی در حسگر تشخیص دما و قطعی در سیم‌ کشی حسگر این کد ارور را نمایش می‌ دهد که باعث اختلال در کمپرسور و سرمایش یخچال فریزر می شود. در همه ی این موارد می بایست از تیم تخصصی تعمیرکاران تعمیرات سرویس کمک بخواهید تا به عیب یابی و برطرف کردن همه ی خرابی‌ ها بپردازند.

دلیل خرابی لاستیک درب یخچال فریزر

زمانی که نوار یا لاستیک درب یخچال فریزر دچار خرابی گردد سرمای داخل دستگاه به خارج می‌ رود و باعث پایین آمدن یا افت دمای یخچال فریزر میشود که با این اتفاق کمپرسور یا موتور یخچال فریزر کار کردن را آغاز می کند و مدت‌ زمان عملکرد کمپرسور در قیاس با وقت استراحت موتور خیلی کمتر می باشد و به این شکل یخچال فریزر به صورت یکسره در حال کار می باشد.

بر همین اساس در صورت عملکرد یکسره دستگاه متوجه خواهید شد که علت آن خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال فریزر می باشد که این امر سبب منتقل شدن سرما به خارج و گرما به درون یخچال فریزر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در کرج

درب یخچال فریزر دارای یک شیار مخصوصی می باشد که جهت قرار گرفتن لاستیک طراحی گشته است. لاستیک درب یخچال فریزر خیلی نازک میباشد و توسط مگنت یا آهن‌ ربا به درب متصل می شود.

دلیل خراب شدن لاستیک درب یخچال فریزر امکان دارد پارگی در قسمت هایی از آن یا خشک شدن و شل شدن باشد که می بایست از مراکز تعمیرات یخچال فریزر در کرج کمک بخواهید تا برای عوض کردن لاستیک درب یخچال فریزر فورا اقدام نمائید.

البته در اغلب موقعیت ها به علت کامل بسته نشدن درب یخچال فریزر یا پر بودن بیش‌تر از اندازه یخچال فریزر این لاستیک‌ ها به‌ یکدیگر نمی‌ رسند و از بسته شدن درب ممانعت می کنند. برای برطرف کردن این ایراد با متخصصان ما در تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *