تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در کرج

تعمیر یخچال پاکشوما - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر پاکشوما

ابتدا مشکل را شناسایی کنید. سپس به دنبال راه های تعمیرات و جایگزین کردن قطعات فرسوده با قطعات جدید باشید.

در ادامه، مراحل تعمیر یخچال فریزر پاکشوما را برای شما شرح می‌دهیم:

1. شناسایی مشکل:

اول باید مشکل تعمیر یخچال فریز را شناسایی کنید. مشکلات معمولی مثل: خنک نشدن، خنک نگه نداشتن دمای مناسب، صدای غیرعادی و… می باشند.

2. بررسی سیستم برفک:

بعد ازشناخت مشکل، باید سیستم برفک یخچال فریزر پاکشوما را چک کنید. در صورتی که حجم برف بیش از اندازه است، باید سیستم برفک را درست کرده و حجم برف را کاهش دهید.

3. بررسی قطعات:

در این مرحله، باید قطعات یخچال فریزر را بررسی کنید. اگر قطعاتی آسیب دیده یا شکسته شده اند، باید جایگزینی برای آن پیدا کنید. قطعات عادی مثل ترموستات، کمپرسور، فن خنک‌کننده و … هستند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

4. جایگزینی قطعات:

در صورتی که قطعات دچار شکستگی باشند، باید قطعات جدید را جایگزین کنید. در این مرحله، باید قطعات جایگزین مناسب را برای دستگاه خود پیدا کرده و آنها را نصب کنید.

5. تست و عیب یابی:

بعد از جایگزین کردن قطعات، باید یخچال فریزر پاکشوما را تست کرده و اطمینان پیدا کنید که مشکل برطرف شده است. هنگامی که مشکل رفع نشد، باید مراحل عیب‌یابی را مجددا انجام دهید.

همچنین تعمیرات یخچال فریزر پاکشوما وابسته به نوع خطا ممکن است متفاوت باشد.

 مشکلات رایج یخچال پاکشوما

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

1.روشن نشدن یخچال

روشن نشدن یخچال دلایل متفاوت دارد.وقتی که یخچالتان روشن نمی شود ابتدا بهتر است کابل برق یخچال، محافط برق و پریز برقی را که یخچال به آن وصل است را بررسی کنید.
در صورتی که مشکلات با چک کردن زیاد برطرف نشد نتیجه گیری نشان میدهد که علت روشن نشدن یخچال از قطعات و قسمت های داخلی آن مثل موتور، ترموستات و یا اورلود باشد.
در صورت برخورد با چنین مشکلی تکنسین های تعمیرات سرویس با برسی کامل و دقیق دستگاه شما علت اصلی روشن نشدن یخچال را در میابند و آن را برطرف می کنند.

2.  صدای زیاد از یخچال

یخچال ها هنگامی که کار می کننددر حالت طبیعی از خود صدا هایی ایجاد می کنند. اما گاهی اوقات به خاطر خراب شدن فن و یا تراز نبودن پایه های یخچال ممکن است این صدا ها بلندتر از حد مشخص خود شوند.
دراین مواقع بهتر است اول پایه ها یخچال را درجای درست تنظیم نمایید و از تراز بودن آن ها مطمئن شوید.
توصیه می شود همیشه بین دیوار و یخچال کمی فاصله ایجاد نمایید تا صدای کار کرد موتور با برخورد به دیوار و انعکاسشا فزایش پیدا نکند. این کار در انتقال بهتر جریان هوا به داخل دستگاه هم کمک می کند.
در صورت رفع نشدن مشکل باید به سراغ چک کردن بخش ها و قطعات داخلی دستگاه بروید که پیشنهاد میشود برای این کار حتما از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در کرج

3. داغ شدن موتور یخچال

داغ شدن و دمای زیاد موتور از مشکلات رایج یخچال ها هست.
دمای موتور تا وقتی که بالا تر از 80 در سانتیگراد نباشد کاملا طبیعی است و مشکلی در دستگاه ایجاد نمی کند. ولی وقتی که دما از این مقدار بیشتر شود به مرور زمان مشکلاتی برای یخچال ایجاد می شود.پیشنهاد میشود وقتی که مطلع شدید یخچال بیش از اندازه معمول داغ شده است سریع تر آن را از برق بکشید و از یک تعمیرکار جهت بررسی آن کمک بگیرید.

پاکشوما یک برند مشهور در زمینه تولید یخچال فریزر است و مدلهای متنوعی دارد. در اینقسمت خطاهای رایج در برخی از مدل‌های پاکشوما آورده شده است:

1. مدل PKR-245:

 • E1: خطای سنسور دمای فریزر
 • E2: خطای سیستم حرارتی فریزر
 • E3: خطای سیستم برقی
 • E4: خطای فن خنک کننده فریزر
 • E5: خطای ترموستات فریزر

2. مدل PKR-285:

 • E1: خطای سنسور دمای فریزر
 • E2: خطای سیستم حرارتی فریزر
 • E3: خطای سیستم برقی
 • E4: خطای فن خنک کننده فریزر
 • E5: خطای ترموستات فریزر
 • H1: خطای سنسور داخلی فریزر
 • H2: خطای سیستم تهویه یخچال

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

3. مدل PKR-355:

 • E1: خطای سنسور دمای فریزر
 • E2: خطای سیستم گرمایشی فریزر
 • E3: خطای سیستم برقی
 • E4: خطای فن خنک کننده فریزر
 • E5: خطای ترموستات فریزر
 • H1: خطای سنسور داخلی فریزر
 • H2: خطای سیستم تهویه یخچال
 • P1: خطای سیستم پایپینگ

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

همچنین باید گفت که این لیست تنها یکسری از مشکلات رایج است وخطاهای دقیق و تعمیر یخچال فریزر پاکشوما ممکن است وابسته به مدل دستگاه شما متفاوت باشد. در صورت نشان دادن ایراد، بهتر است با مشاورین تعمیرات سرویس بهترین مرکز خدمات پاکشوما تماس حاصل نمایید و از کارشناسان آنها راهنمایی لازم را در تعمیر یخچال فریزر پاکشوما دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال پاکشوما ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال پاکشوما ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال پاکشوما ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *