مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال کنوود در کرج

تعمیر یخچال کنوود در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال کنوود در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال کنوود، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بررسی خطاهای تعمیر یخچال کنوود در کرج

در این قسمت خطاهای یخچال فریزر کنوود و دلیل ایجاد شدن آن را با هم بررسی می نمائیم، در صورتی که دانش فنی شما کافی نمی باشد از انجام دادن شیوه های پیشنهاد شده جداٌ خودداری نمائید و با نمایندگان تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

خطای SY CE و SY CF در یخچال فریزر کنوود

این خطا به علت بالا بودن قدرت ارتباط است.
سیم کشی های میان صفحه کنترل و رابط کنترل را چک نمائید تا دچار اشکال نباشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خطای EF و SY EF در یخچال فریزر کنوود

اگر مدار فن تبخیر یخچال فریزر معیوب باشد این خطا ایجاد می شود.
سیم کشی میان صفحه کنترل و فن تبخیر را بررسی کنید.

خطای DF در یخچال فریزر کنوود

این خطا به دلیل معیوب شدن مدار یخ زدایی و یا نبود آن است.
اول سیم کشی های مدار یخ زدایی و صفحه کنترل را مورد بررسی قرار دهید، در صورت وجود ایراد با نمایندگان تعمیرات سرویس در کرج تماس حاصل نمائید.

خطای SH در یخچال فریزر کنوود

این خطا به علت کوتاه شدن حسگر فریزر در صفحه نمایشگر فریزر است.
برای برطرف کردن این ایراد اول سیم کشی میان رزیستور برقی (حسگر دما) و صفحه کنترل را مورد بررسی قرار دهید، در صورت نبود ایراد باید رزیستور را عوض کنید.

دلیل خطای OP در یخچال فریزر کنوود

حسگر غذای تازه در صفحه نمایشگر غذای تازه (یخچال) دچار کوتاهی شده است.
برای برطرف کردن این ایراد هم مانند شیوه قبلی قبل می بایست اول سیم کشی میان رزیستور برقی (حسگر دما) و صفحه کنترل را چک نمائید، در صورت نبود ایراد باید رزیستور را عوض کنید.

دلیل خطای SB 5B در یخچال فریزر کنوود

خطای SB در حالت سبت ایجاد می شود. حالت سبت به گونه ای می باشد که قسمت هایی از یخچال فریزر را از کار می اندازد و کنترل آن بر اساس رعایت سبت و تعطیلات مذهبی در جامعه یهودی ارتدوکس می باشد. حالت سبت با فشار دادن و نگه داشتن کلید “” در دمای فریزر و در دمای یخچال به مدت پنج ثانیه روشن و خاموش می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال وست پوینت در کرج

خطای 5B برای هشدار دمای زیاد به علت های سلامتی فعال می گردد. در صورتی که اخطار دمای زیاد در طول این مدت به علت دری که باز مانده، فعال گردد، اخطار حدود 10 دقیقه به صدا در می آید. بعد اخطار به شکل اتوماتیک خاموش می گردد و آیکون دمای زیاد قرمز رنگ نمایش داده میشود. حتی در صورتی که درب بسته باشد، آیکون دمای زیاد همچنان نمایش داده خواهد شد تا موقعی که حالت سبت خارج شده و آیکون صفر گردد. یخچال فریزر به طور معمول هنگامی که درب بسته می شود، بدون هیچ نوع خطای سبت یا تعطیلات عمل می نماید.

دلیل خطای 5y EF در یخچال فریزر کنوود

این خطا به علت معیوب شدن مدار فن تبخیر می باشد.
جهت این منظور می بایست سیم کشی میان صفحه کنترل و فن تبخیر کننده را چک نمائید.

قسمتی از اشکالات یخچال فریزر کنوود

علت خنک نشدن یخچال فریزر کنوود به میزان کافی چیست؟

 1. این ایراد به علت های گوناگونی ایجاد می شود، ساده ترین این علت ها انتخاب نشدن درجه مناسب برای دمای یخچال فریزر است.
  بر اساس فصل و دمای منزل می بایست درجه مناسبی برای یخچال فریزر انتخاب گردد.
 2. علت بعدی که سبب ایجاد شدن این اتفاق می شود بیشتر از اندازه پر نمودن یخچال فریزر است.
  زیادی پر شدن یخچال سبب کاهش یافتن هوای درون یخچال می شود و با هر دفعه باز و بسته شدن نیز این مقدار هوا کمتر نیز می گردد.
  همینطور اگر غذا های بزرگ را در یخچال می گذارید می بایست دقت کنید که سرما ساز های یخچال فریزر را مسدود نکند.
 3. نبود فاصله بین موتور یخچال و دیوار پشتی سبب می گردد به فن یخچال فریزر هوای کافی نرسد، در نتیجه یخچال فریزر به میزان کافی خنک نگردد.
 4. نشت گاز یخچال فریزر نیز باعث خنک نشدن درون آن می گردد.

دلیل بوی نامطبوع درون یخچال فریزر کنوود چیست؟

دلیل بوی نا مطبوع درون یخچال فریزر امکان دارد وجود غذای فاسد درون آن باشد ولی امکان دارد پس از خروج غذای فاسد همچنان یخچال فریزر بوی نامطبوعی ایجاد کند، در این حال می بایست همه ی مواد غذایی را خارج نموده و بعد قفسه ها را بیرون کشیده و با مواد شوینده مناسب بشویید.

بعد از تمام شدن شستشو می توانید برای اطمینان زیادتر یک فنجان سرکه و دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را درون یک پارچ آب داغ ریخته و مخلوط نمائید، بعد توسط یک آبپاش آن را به همه ی بخش های آبپاش اسپری نمائید و با اسفنج تمیز نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هاردستون در کرج

صدای زیاد و لرزش یخچال فریزر کنوود

سرو صدای زیاد یخچال خیلی آزار دهنده می باشد و از طرفی امکان دارد شما را برای سلامت دستگاه نگران نماید. مجموعه تعمیرات سرویس در کرج برای برطرف کردن این ایراد فهرستی را از علت هایی که سبب صدای زیاد یخچال می گردد در اختیار شما گذاشته تا توسط این موارد بتوانید در زمان تماس گرفتن با مجموعه شرح دقیقی از ایراد یخچال فریزر را به اپراتورها بگویید.

 • عدم تراز بودن یخچال فریزر از اصلی ترین علت های ایجاد لرزش و صدای زیاد در یخچال می باشد. این مورد احتیاج به تعمیر نداشته و شما میت وانید با تراز نمودن یخچال این ایراد را برطرف کنید.
 • شل شدگی کمپرسور، رولر و سیم پیچ کندانسور می تواند از علت های متداول لرزش و صدای زیاد یخچال فریزر باشد.
 • سر و صدای زیاد یخچال فریزر می تواند به علت وجود ایراد در پره فن های کمپرسور و کندانسور باشد که با روغن کاری و یا عوض کردن فن میتوان این ایراد را رفع کرد.
 • موتور فن تبخیر کننده به دلیل استفاده طولانی مدت از یخچال فریزر امکان دارد کهنه و یا خراب شده باشد و همین امر سبب به وجود آمدن سر و صدا می گردد که با تعمیر و یا عوض کردن آن ایراد رفع می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال کنوود، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال کنوود، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *