تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید کنوود در کرج

تعمیرات ساید بای ساید کنوود در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه -هشتگرد - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به تعمیرات ساید بای ساید کنوود در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیرات ساید بای ساید کنوود در کرج در ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ساید بای ساید کنوود در کرج

ساید بای ساید کنوود یکی از ابزارهای حیاتی در هر خانه ای می باشد. این دستگاه جهت حفظ غذا و نگهداری آنها از فساد، خیلی اهمیت دارد. با این حال، مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری، ساید بای ساید کنوود هم امکان دارد با ایراداتی مواجه شود که محتاج تعمیر و خدمات تعمیرات و نگهداری باشد.

در زیر به بعضی از علت های احتیاج به تعمیر ساید بای ساید کنوود اشاره می گردد:

 1. خنک نکردن: یکی از ایراداتی که امکان دارد در ساید بای ساید کنوود شما ایجاد شود، عدم خنک نمودن دستگاه می باشد. این اشکال امکان دارد به علت کمبود مایع خنک کننده، خراب شدن کمپرسور، یا بقیه قطعات دستگاه باشد.
 2. صدای بیش از حد: یکی دیگر از اشکالات متداول در ساید بای ساید کنوود، صدای بیش از حد می باشد. این اشکال امکان دارد به علت خراب شدن کمپرسور، فن، یا بقیه قطعات دستگاه باشد.
 3. اشکال در درب: در صورتی که درب ساید بای ساید کنوود شما خراب شده است، این ممکن است سبب افزایش مصرف برق و همینطور خطر بروز عفونت در غذاها گردد. در این مورد، امکان دارد احتیاج به عوض کردن قطعات درب باشد.
 4. نشت کردن مایع خنک کننده: نشت کردن مایع خنک کننده می‌تواند ایراداتی مثل عدم خنک نمودن دستگاه و همینطور بوی بد در ساید بای ساید کنوود ایجاد کند. این اشکال به علت شکستن لوله‌های خنک کننده و یا بقیه قطعات مشابه ایجاد می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ویرپول در کرج

چه کارهایی انجام دهیم تا احتیاج به تعمیرات ساید بای ساید کنوود نداشته باشیم؟

برای پیشگیری از احتیاج به تعمیر ساید بای ساید کنوود، می‌توانید از شیوه های زیر استفاده نمائید:

 1. تمیز نمودن دوره‌ای: برای پیشگیری از کثیف شدن قطعات داخلی ساید بای ساید کنوود، می بایست آن را به شکل دوره‌ای تمیز نمائید. شستشوی داخلی ساید بای ساید با آب و مواد شوینده ملایم، قادر است به حفظ عمر دستگاه کمک نماید.
 2. مطمئن شدن از دمای مناسب: جهت حفظ عمر دستگاه، می بایست اطمینان حاصل کنید که ساید بای ساید کنوود در دمای مناسب نگهداری می گردد. برای دستگاه‌ های خانگی، دمای مناسب برای یخچال میان 2 تا 5 درجه سلسیوس و میان -18 تا -15 درجه سلسیوس برای فریزر می باشد.
 3. نصب صحیح: برای پیشگیری از ایرادات در آینده، می بایست ساید بای ساید کنوود را به طور صحیح نصب نمائید. می بایست اطمینان حاصل کنید که دستگاه در فاصله کافی از دیوار و بقیه اجسام قرار گرفته است و فضای کافی جهت رفت و آمد هوا دارد.
 4. عدم شارژ بیشتر از اندازه: برای پیشگیری از خراب شدن کمپرسور و احتیاج به تعمیر، می بایست از شارژ بیشتر از اندازه ساید بای ساید کنوود خودداری نمائید. بهتر می باشد همواره تنها میزان لازم از مایع خنک کننده را شارژ نمائید.
 5. استفاده درست: برای پیشگیری از خرابی و احتیاج به تعمیر، می بایست دستگاه را به طور صحیح استفاده نمائید و پیشنهادات سازنده را رعایت نمائید. برای مثال، می بایست اطمینان حاصل کنید که غذاهایی که در درون ساید بای ساید قرار می‌گیرند به طور صحیح بسته شده‌اند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال استیل در کرج

کد ارورهای ساید بای ساید کنوود

کد ارورهای ساید بای ساید کنوود امکان دارد بر اساس مدل دستگاه و نوع ارور تفاوت داشته باشد، ولی در ادامه بعضی از کدهای ارور را برای مدل‌ های گوناگون ذکر می نمائیم:

 • ER IF: این کد ارور به طور معمول به معنای عدم تشخیص دمای داخل فریزر دستگاه می باشد.
 • ER FF: این کد ارور به معنای خطای سرمایش کمپرسور می باشد و امکان دارد احتیاج به تعمیرات داشته باشد.
 • ER CF: این کد ارور به معنای خطای فن سرمایش می باشد که امکان دارد به علت خراب شدن اتصالات فن آن باشد.
 • F0: این کد ارور به معنای عدم تشخیص دمای داخل یخچال دستگاه می باشد.
 • F1: این کد ارور به معنای خطای سیستم سرمایش می باشد که امکان دارد به علت خراب شدن کمپرسور یا شارژ کمتر مایع خنک کننده باشد.
 • F2: این کد ارور به معنای خطای فن سرمایش می باشد که امکان دارد به علت خرابی فن باشد.
 • F3: این کد ارور به معنای خطای سیستم تنظیم دما می باشد که امکان دارد به علت خراب شدن ترموستات باشد.
 • F4: این کد ارور به معنای خطای فن فریزر می باشد.
 • F5: این کد ارور به معنای خطای درب می باشد و امکان دارد به علت قفل نشدن درب یا خراب شدن حسگر باشد.

تعمیر ساید بای ساید کنوود در منزل

تعمیرات ساید بای ساید کنوود در منزل به علت پیچیدگی دستگاه و احتمال خطرهای برق و گاز، بهتر می باشد توسط یک تعمیرکار باتجربه و متخصص انجام شود. با این حال، اگر با ایراد کوچکی در دستگاه روبرو شدید، می‌توانید تلاش نمائید برای رفع کردن ایراد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج

به همین منظور، در ادامه بعضی از راهکارهایی را برای تعمیرات ساید بای ساید کنوود در منزل ذکر می نمائیم:

 1. چک نمائید که ساید بای ساید به طور صحیح به برق وصل شده است.
 2. چک نمائید که درب دستگاه به طور صحیح بسته شده است و هیچ نوع فضای خالی میان درب‌ها و دستگاه موجود نیست.
 3. چک نمائید که دستگاه به طور صحیح تنظیم شده است و دمای داخلی آن مناسب می باشد.
 4. چک نمائید که فیوزها و سیم‌ها به طور صحیح به دستگاه وصل شده‌اند.
 5. اگر درون دستگاه آب تجمع کرده است، می بایست کلید خروج آب را یافته و این کار را انجام دهید.
 6. اگر سرمایش کم می باشد، امکان دارد قسمت هایی از دستگاه که شامل فن، شیرهای آب و شیرهای هوا می باشند، دچار ایراد باشند و میبایست آن‌ها را چک نمائید.
 7. اگر کمپرسور ساید بای ساید با صدای بلندی کار می‌کند، امکان دارد لوله‌های هوایی بسته شده باشند و می بایست آن‌ها را تمیز نمائید.
 8. اگر مشکلی در موتور کمپرسور وجود دارد، می بایست یک تعمیرکار باتجربه و متخصص را برای تعمیر دستگاه خود دعوت نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیرات ساید بای ساید کنوود در ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ،تعمیرات ساید بای ساید کنوود در ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *