تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال ال جی -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر ال جی میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال ال جی

یخچال فریزر ال جی از با کیفیت ترین و محبوب ترین برند ها در میان مردم است ولی این یخچال فریزر ها‌ی ال جی با توجه به خصوصیات و کاربرد هایی که دارند مشکلات و ایراداتی هم دارند که در ادامه به بعضی از این ایرادات متداول و شایع در یخچال فریزر ال جی میپردازیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال صنام در فردیس

علت برفک زدن یخچال فریزر ال جی چیست؟

از دلایل بروز این ایراد برای یخچال فریزر ال جی میتوان به خراب شدن و معیوب بودن برد یخچال، باز ماندن طولانی مدت درب یخچال فریزر ال جی، سنسور و تایمر یخ زدایی دچار ایراد شده است، همینطور دلیل خراب شدن ترمیستور یخچال فریزر ال جی میتواند باشد.

علت صدای زیاد از یخچال فریزر ال جی چیست؟

دلیل اصلی این برای یخچال فریزر ال جی مشکل از فن اواپراتور است که این قطعه از یخچال فریزر ال جی باید به وسیله تعمیرکاران تعمیرات سرویس چک شود تا جهت نیاز تعمیر و یا تعویض شود.

علت خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر ال جی چیست؟

با وجود این ایراد برای یخچال فریزر الجی چالش هایی برای مشتریان ایجاد میشود که کلا دستگاه آنها از کار افتاده است و موتور آن سوخته است ولی از عوامل این ایراد می توان به موارد زیر اشاره داشت: خراب شدن ترموستات، داغ شدن کمپرسور، نقص داشتن برد الکتریکی. که هر یک از این قطعه ها باید به وسیله تعمیرکاران و تکنسین های تعمیر یخچال فریزر ال جی چک شود تا مشکل و ایراد اصلی جهت وجود این ایراد را پیدا کند.

علت خنک نکردن یخچال فریزر ال جی چیست؟

از دلایل بروز این ایراد برای یخچال فریزر ال جی میتوان به نقص داشتن سنسور دما، به وجود آمدن یخ زدگی روی سیم پیچ های اواپراتور،از کار افتادن هیتر یخ زدایی، یخ زدن فن اواپراتور اشاره داشت که باید برای رفع کردن و حل این ایراد در یخچال فریزر ال جی از یک تعمیرکار تعمیر یخچال فریزر ال جی کمک بگیرید تا با یافتن قطعه معیوبی آنرا تعمیر و یا عوض کند.

خطاهای یخچال فریزر ال جی

خطاهای ایجاد شده در یخچال فریزر ال جی بیان کننده بروز یک ایراد برای یخچال فریزر ال جی است که در ادامه آنها را می خواهیم برد و دلیل بروز هر یک از آنها توضیح می دهیم.

خطای ER RS

دلیل ارور: خرابی فن و سنسور یخچال ال جی
رفع کردن ارور: در زمان برخورد با این خطا باید کلیه سیم کشی های سنسور و فن یخچال فریزر ال جی به وسیله تکنسین و متخصص در این زمینه چک شود.

خطای ER FS

دلیل ارور: دلیل بروز این خطا مرتبط با سنسور فریزر، برد، اتصالات است.
برطرف کردم ارور: رفع دلیل این ایرادیک کار تخصصی است پس باید به وسیله یک فرد متخصص و تعمیرکار در امر تعمیر یخچال فریزر ال جی چک و تعمیر شود.

خطای fs

دلیل ارور: بروز این خطا در سنسور دیفراست یخچال فریزر ال جی است.
حل ارور: باید سنسور دیفراست به وسیله تکنسین و تعمیرکار تعمیرات یخچال فریزر ال جی تعمیر و یا عوض شود.

دلیل ارور: اشکال و ایراد در سنسور یخچال
رفع خطا: اول مقدار اهم سنسور را چک میکنیم و جهت نیاز تعمیر و عوض کردن قطعه را انجام میدهید ولی این کار باید به وسیله فرد تعمیرکار در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی انجام شود.

خطای ds

دلیل ارور: خراب شدن و معیوب شدن سیستم دیفراست یا همان سیستم حسگر یخ زدایی
رفع خطا: اول در برخورد کردن با این ایراد باید پریز برق را برای بروز آسیب های دیگر به دستگاه از برق بکشید بعد از یک تعمیرکار در امر تعمیر یخچال فریزر ال جی جهت بررسی دقیق ایراد کمک بگیرید.

خطای RT

دلیل ارور: از کار افتادگی یا خرابی سنسور دمای کابین
رفع خطا: اول پریز برق یخچال فریزر ال جی را از برق جدا کنید بعد سیم اتصالی به سنسور دمای کابین را بررسی کنید که سیستم اتصالی آن اتصالی کوتاه نکرده باشد اما اگر این اتفاق افتاده بود فورا با یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر ال جی کمک بگیرید.

دلیل ارور: مربوط به خرابی یا معیوب شدن دیفراست یخچال
حذف خطا: اولین کاری که باید در برخورد با این ایراد انجام دهید پریز برق را بکشید و اتصالات برقی را بررسی کنید جهت هر نوع ایراد در اتصالات باید تعمیر و درست کردن آنرا به دست یک تکنسین در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی وگذار کنید.

خطای FF

دلیل ارور: خراب شدن و معیوب بودن موتور فن
رفع خطا: اول باید برای پیشگیری از بروز ایراد برای یخچال فریزر ال جی پریز برق آن را بکشید و از یک تعمیرکار تعمیرات یخچال فریزر ال جی کمک بگیرید.

خطای C1

دلیل ارور: خطای ارتباطی میان نمایشگر و دیسپانسر
رفع خطا: رفع کردن این خطا یک کار تخصصی است و صد درصد باید به وسیله تعمیرکار یخچال ال جی بررسی و تعمیر شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال باکنشت در ملارد

سوالات رایج

چرا در یخچال ال جی روی مواد غذایی دچار برفک زدگی میشوند؟

نیمه باز ماندن درب یخچال فریزر ال جی، به دفعات باز کردن درب فریزر موجب بروز این اختلال شده است.

دلیل خالی نکردن آب از مخزن آبریز یخچال ال جی چیست؟

به خاطر پایین بودن سطح مخزن آب این ایراد در یخچال فریزر ال جی ایجاد شده است.

دلیل روشن نشدن یخچال فریزر ال جی از چیست؟

به برق متصل نبودن دوشاخه یخچال، معیوب بودن دوشاخه یا رابط ، خراب شدن ترموستات یخچال، خرابی کمپرسور و برد الکتریکی یخچال ال جی از دلایل روشن نشدن یخچال فریزر ال جی است.

چرا یخچال فریزر ال جی صدا و لرزش دارد؟

تراز نبودن یخچال فریزر ال جی، بودن اشیا در پشت یخچال فریزر، گرفتگی و مسدودیت فن اواپراتور از دلیل های بروز این ایراد برای یخچال فریزر ال جی است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط