تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

نکته های مهم در نگهداری و استفاده کردن از یخچال فریزر ال جی

  1. از گذاشتن یخچال فریزر در کنار لوازم گرما زا مانند اجاق گاز و شوفاژ خودداری نمائید.
  2. از گذاشتن غذاهای داغ و گرم در یخچال فریزر خودداری نمائید.
  3. کندانسور یخچال فریزر، قطعه مشکی در پشت دستگاه را حداقل هر 6 ماه یک مرتبه تمیز نمائید.
  4. هر 6 ماه یک دفعه یخچال و فریزر ال جی خود را تمیز نمائید.
  5. هر سال سرویس های دوره ای یخچال فریزر را به شکل مرتب انجام دهید.
  6. اگر چراغ تصفیه آب روشن شد، فیلتر تصفیه آب را عوض نمائید.
  7. درب یخچال و فریزر را برای مدت زمان طولانی باز نگذاشته و از بسته شدن آن ها اطمینان حاصل کنید.
  8. یخچال فریزر را در مکان صاف و به شکل تراز قرار دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

خطاهای یخچال فریزر ال جی

امکان دارد روی صفحه نمایشگر یخچال فریزر ال جی حروف انگلیسی یا ترکیب حروف و اعداد انگلیسی را مشاهده نمائید، این حروف و اعداد نشانگر خطاهای یخچال فریزر ال جی می باشند، خطاهای یخچال فریزر ال جی اشکالات قطعات گوناگون این دستگاه را نمایش می دهند، پیشنهاد می شود بعد از روبه رویی با خطاها در یخچال فریزر خود، رفع نمودن خطاها و اشکالات و تعمیر یخچال فریزر الجی را به تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده تعمیرات سرویس بسپارید.

مهم ترین خطاهای یخچال فریزر

E RS- E R2: حسگر یخچال

E DS: حسگر دیفراست

E FS: حسگر فریزر

E HS: حسگر رطوبت

E RT: حسگر محیطی

E RF: فن یخچال

E FF: فن فریزر

E IF: فن یخساز

E CF: فن کندانسور

E GF: فلومتر آب یخچال

E OFF: مد نمایشگاهی

E CO: ارور ارتباطی نمایشگر

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

رایج ترین اشکالات و ارورها در یخچال فریزر ال جی

دلیل خاموش شدن یخچال فریزر ال جی و عدم روشن شدن آن چیست؟

اشکال در اتصالات و سیستم برقی یخچال فریزر، اختلال در خازن و رله استارت، اشکال در برد الکترونیکی و ترموستات، وجود اشکال در موتور یا کمپرسور یخچال فریزر از علت های اصلی روشن نشدن یخچال فریزر می باشند.

دلیل گرم بودن بدنه یخچال فریزر ال جی چیست؟

به طور معمول گرمای بدنه یخچال فریزر ال جی به علت عبور لوله های آب گرم طبیعی می باشد، گرمای بیشتر از اندازه و داغ شدن بیشتر از اندازه بدنه می تواند به علت های متفاوتی مانند خرابی و اشکال در فن کندانسور، آلودگی و گرد و غبار روی لوله های کندانسور، کم شدن یا تمام شدن گاز مبرد در لوله های کمپرسور و وجود اشکال در سیستم دیفراست و فن های یخچال فریزر باشد، در صورت عدم مهارت کافی حل این موضوع را به تعمیرکاران متخصص بسپارید.

دلیل برفک زدن یخچال فریزر ال جی چه می باشد؟

باز بودن درب و خراب شدن لاستیک و نوار اطراف درب، مشکل و ایراد در سیستم یخ زدایی، اشکال در دریچه یخ ریز و اشکال در هیتر از علت های اصلی برفک زدن یخچال فریزر ال جی می باشند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در کرج

دلیل بوی نامطبوع یخچال فریزر ال جی چه می باشد؟

گذاشتن غذا های فاسد و کپک زده از علت های بو گرفتن یخچال فریزر ال جی می باشد، برای کم شدن این اشکال یخچال فریزر خود را با ترکیب آب گرم و جوش شیرین تمیز نموده و بوگیر مخصوص و چند تکه ذغال را مورد استفاده قرار دهید.

دلیل عدم یخ زدایی یخچال فریزر ال جی به شکل اتوماتیک چیست؟

مسدود بودن مسیر تخلیه دیفراست، خراب شدن برد الکترونیکی، اختلال در تایمر یخ زدایی و هیتر یخچال فریزر، اشکال در قطعه های ترمودیسک و ترموفیوز متصل به المنت از علت های اصلی عدم یخ زدایی یخچال فریزر ال جی به شکل اتوماتیک هستند.

دلیل عدم خروج آب از آبسرد کن یخچال فریزر ال جی چه می باشد؟

مسدود بودن فیلتر مسیر آب در محفظه آبسرد کن به وسیله املاح آب، پیچ خوردگی و پاره شدن شیلنگ آب و مسدود بودن آن، اشکال و خرابی در شیر برقی و شیر ورودی، بودن اختلال در برد الکترونیکی از علت های اصلی عدم خروج آب از آسرد کن یخچال فریزر می باشند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

دلیل جاری شدن آب از زیر دستگاه آبسرد کن در زمان استفاده کردن از آبسرد کن چه می باشد؟

پاره شدن شیلنگ خروجی و شیلنگ وصل به شیر برقی، اشکال در شیر برقی از علت های اصلی جاری شدن آب از زیر آبسرد کن یخچال فریزر میباشند، اطمینان حاصل کنید که تعمیر این قطعه و تعمیر یخچال فریزر ال جی تان به وسیله تکنسین های آموزش دیده و متخصص انجام گیرد.

دلیل صدای زیاد یخچال فریزر ال جی چه می باشد؟

عدم تراز بودن یخچال فریزر، برخورد کردن لوله های ورودی و خروجی کمپرسور بر اثر لرزش موتور، خراب شدن فن اوپراتور در پشت دستگاه، اشکال و خرابی فن کندانسور، فرسوده شدن لاستیک های زیر پایه های کمپرسور از علت های اصلی سر و صدای زیاد یخچال فریزر ال جی می باشند.

اگر صدای غیر طبیعی یخچال فریزر ال جی با باز شدن درب از بین می رود به معنی اشکال در فن دستگاه می باشد، فن های یخچال فریزر ال جی در سه نوع 12، 13 و 220 ولت موجود هستند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

دلایل اشکالات درب یخچال فریزر ال جی را می دانید؟

عدم تراز بودن یخچال فریزر و خرابی قطعاتی مانند لولا و پایه از علت های اصلی وجود اشکالات در درب یخچال فریزر ال جی می باشند، برای رفع نمودن اشکالات درب قبل از تماس با تعمیرگاه دستگاهتان را تراز نموده و طبقاتی را که بر روی درب می باشند خالی نمائید.

در صورت رفع نشدن اشکالات درب یخچال فریزر ال جی برای بررسی، عیب یابی و رگلاژ نمودن درب با مجموعه تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا تعمیر یخچال فریزر ال جی شما را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *