تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال ال جی در کرج

تعمیر یخچال ال جی در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال ال جی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خرابی های رایج یخچال فریزرهای ال جی

1. ایجاد ایراداتی در سرمایش

یکی از اشکالات رایج یخچال فریزرهای ال جی ایجاد ایراداتی در سرمایش دستگاه است. اگر یخچال فریزر نتواند خنک شود به احتمال بالا دیفراست مناسبی نداشته و یا خطای سنسورهای دمایی آن است.
از دیگر علت های عدم توانایی خنک نمودن یخچال می توان به وجود ایرادات در سرمایش دستگاه، عدم عملکرد صحیح فن یا کمپرسور اشاره داشت.
پیشنهاد می شود برای رفع نمودن این ایرادات از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید.

2. برفک زدگی

برفک زدگی یخچال فریزرهای ال جی اگر به شکل قطرات ریز آب که یخ زده اند، است و یا بر روی پلاستیک های دارای مواد غذایی که در یخچال قرار دارند برفک دیده می شود، امری عادی بوده و احتیاج به نگرانی ندارد ولی در صورتی که تکه های یخ بر روی مواد غذایی موجود در یخچال فریزر دیده می شود حتماً با نمایندگان تعمیرات سرویس تماس گرفته و با یک تعمیرکار ماهر و حرفه ای در این حوزه مشورت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر کنمور در کرج

3. خراب شدن یخساز یخچال

این اشکال در صورتی به وجود می آید که شیر ورودی دچار خرابی شده یا لوله های درونی گرفته و یا مسدود شده اند.

4. وجود برق در بدنه یخچال فریزر

اگر با دست زدن به بدنه یخچال فریزر حس می کنید که جریان برق از بدن شما عبور می نماید امکان دارد بعضی از قطعات درون یخچال به بدنه آن اتصالی یافته و سبب ایجاد این ایراد شده باشند. برای رفع نمودن این اشکال با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

5. کارکرد یکسره یخچال فریزر

این اشکال امکان دارد به دلیل نشتی گاز ایجاد شود. چون در صورت نشتی گاز گرمای به وجود آمده در داخل یخچال از بین خواهد رفت.

از علت های دیگری که یخچال فریزر اتومات نمی نماید می‌توان به خرابی حسگرها یا ترموستات دستگاه اشاره داشت که در صورت ایجاد ایراد در این قطعات مواد غذایی موجود در درون یخچال دچار انجماد خواهند شد.
بعضی دیگر از خرابی های متداول یخچال فریزرهای ال جی شامل عدم عملکرد فن کندانسور، روشن نشدن یخچال فریزر، خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال، سر و صدای غیر عادی دستگاه و عدم عملکرد برد الکتریکی آن اشاره داشت.
پیشنهاد می شود در صورت ایجاد هر کدام از ایرادات بالا خودتان دست به کار نشده و تلاش نکنید یخچال را تعمیر نمائید و برای این کار از تعمیرکارهای متخصص و حرفه ای در این حوزه کمک بخواهید.

تعمیر موتور یخچال فریزر ال جی

برای تعمیر کردن موتور یخچال فریزر ال جی، تعمیرکار می بایست اول ایراد را تشخیص دهد. بعضی از ایرادات شایعی که امکان دارد در ارتباط با موتور یخچال فریزر ال جی ایجاد شوند عبارتند از:
1. نویز بیشتر از اندازه: در صورتی که موتور یخچال فریزر ال جی شما صدای زیادتر از اندازه ای به وجود می آورد، امکان دارد احتیاج به تعمیر یا عوض کردن داشته باشد.
2. نشتی آب: در صورتی که موتور یخچال فریزر ال جی شما سبب نشت آب شده باشد، احتمال دارد وجود یک شیار در سیستم خنک‌کننده یا در لوله‌های آب مرتبط با یخچال فریزر باشد.
3. عدم خنک شدن: در صورتی که یخچال فریزر شما نمی‌تواند به صورت کافی خنک شود، امکان دارد داشتن یک ایراد در موتور باشد.
بعد از تشخیص ایراد، تعمیرکار می‌تواند قطعاتی که احتیاج به تعمیر یا عوض کردن دارند را شناسایی نموده و تعمیرات موردنیاز را انجام دهد.

روش کارکرد یخچال فریزر

یخچال فریزر نوعی وسیله برقی می باشد که جهت تازه نگه داشتن مواد غذایی، درجه حرارت را کم نگه می دارد تا مقدار تولید باکتری های مضر کم شود. این وسیله از راه انتقال گرما از درون به بیرون کار می کند، به همین علت در صورتی که دست خود را در بخش عقب یخچال و نزدیک به لوله های فلزی آن بگذارید، احساس گرما می نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یوتکس در کرج

در چرخه تبرید یخچال فریزر پنج جز اصلی وجود دارد که شامل مبرد، مایع کمپرسور که جریان مبرد را کنترل می نماید، سیم پیچ های کندانسور در بخش خارجی یخچال، سیم پیچ های اواپراتور در درون یخچال و دستگاه انبساط است.

  • کمپرسور، بخار مبرد را منقبض کرده و فشار آن را زیاد می کند و به درون سیم پیچ های بیرون از یخچال می فرستد.
  • هنگامی که گاز داغ موجود در سیم پیچ ها با دمای هوای سرد آشپزخانه تماس می یابد، تبدیل به مایع می گردد.
  • این مایع تحت فشار بالا و ریختن به درون سیم پیچ های درون یخچال سبب خنک شدن یخچال فریزر می شود.
  • مبرد با جذب کردن گرمای درون یخچال فریزر هوای درون آن را خنک می کند.
  • در آخر مبرد بخار شده و به گاز تبخیر می گردد و بعد مجددا به کمپرسور رفته و این چرخه ادامه خواهد یافت.

تفاوت یخچال فریزرهای معمولی با یخچال فریزرهای ساید بای ساید در چیست؟

در یخچال فریزرهای ساید بای ساید ال جی، یخچال و فریزر به یکدیگر چسبیده و به شکل فشرده شده در آمده اند که از محیط کمتری نسبت به یخچال فریزرهای دوقلو برخوردار می باشند.
از لحاظ طراحی هم یخچال فریزرهای ساید بای ساید ال جی با یخچال فریزرهای معمولی متفاوت بوده و ظاهر زیباتری دارند. یکی از تفاوت های مهم یخچال فریزرهای ساید بای ساید با یخچال فریزرهای معمولی کم شدن مصرف انرژی به وسیله این یخچال فریزرها به علت وجود یک موتور جهت خنک سازی محیط یخچال و فریزر است.
فریزر در یخچال فریزرهای ساید بای ساید ال جی به علت به گردش درآمدن جریان هوا در آن، این توانایی را دارند که مواد غذایی را در مدت زمان کوتاهی فریزر کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *